19341 |
1890 Rosja, opaska gazetowa 2 kop. (177 x 444 mm), czysta (Mi. 70,- euro). | Mi.S2B |
| 200 PLN | |
19342 |
1890 Rosja, sekretnik wysłany 31.V.1894 z Sankt Petersburga do Frydlandu, znak opłaty unieważniony kasownikiem petersburskiej poczty miejskiej na odwrocie datownik; niewielkie rozdarcie z lewej strony. | Mi.K3 |
| 60 PLN | |
19343 |
1899 Rosja, list wysłany 3.VI z Petersburga do Aleksandrowa, przesłany wagonem pocztowym 27 (stempel na odwrocie), kasownik odbiorczy 5.VI (na odwrocie), znaczki unieważnione kasownikami poczty miejskiej; dobry stan zachowania. | Mi.40ax, 47x |
| 80 PLN | |
19344 |
1913 Rosja, 300-rocznica dynastii Romanowych, Piotr I, 1 kop. - opaska gazetowa, czysta. | Mi.S5 |
| 50 PLN | |
19345 |
1917 Rosja, seria obiegowa, znaczek za 5 kop. o podwójnym druku w pięknym stanie. | Mi.67 B DD |
| 300 PLN | |
19346 |
1917 Rosja, seria obiegowa, znaczek za 1 R. z odwróconym środkiem, z jedną lekką podlepką. | Mi.77 Bx K1 |
| 100 PLN | |
19347 |
1922 ZSRR, seria obiegowa, pomarańczowy znaczek o nominale 70 R. z arkusza i w kolorze znaczków o nominale 100 R., piękny stan, tylko jeden zwykły znaczek z lekkim śladem podlepki. | Mi.210A F |
| 300 PLN | |
19348 |
1930 ZSRR, list wysłany 3.III z Moskwy do Nowogrodu, znaczek unieważniony wirnikiem propagandowym, kasownik odbiorczy na odwrocie. | Mi.371A |
| 20 PLN | |
19349 |
1930 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, dofrankowana i wysłana 14.III z miejscowości Dietskoje Sieło (dawniej Carskie Sioło) do Francji, kasownik tranzytowy Leningrad; dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta). | Mi.P96 |
| 120 PLN | |
19350 |
1932 ZSRR, 10 lecie międzynarodowej pomocy rewolucjonistom, znaczek czysty. | Mi.421 |
| 60 PLN | |
19351 |
1932 ZSRR, wystawa filatelistyczna w Moskwie, seria czysta. | Mi.422-23 AX |
| 450 PLN | |
19352 |
1933 ZSRR, wystawa filatelistyczna w Leningradzie, seria czysta. | Mi.427-28 |
| 1 100 PLN | |
19353 |
1934 ZSRR, wydanie lotnicze, lot stratosferyczny, seria kasowana. | Mi.480-82 |
| 45 PLN | |
19354 |
1936 ZSRR, Dobroljubow, znaczek kasowany. | Mi.548 |
| 5 PLN | |
19355 |
1938 ZSRR, lot Moskwa - biegun - San Jacinto, seria kasowana. | Mi.599-601 |
| 10 PLN | |
19356 |
1938 ZSRR, lot Moskwa - biegun - Portland, seria kasowana. | Mi.595-98 |
| 10 PLN | |
19357 |
1941 ZSRR, karta pocztowa, napisu "karta pocztowa" po rosyjsku - długości 61 mm, hasło propagandowe 05. | Mi.P161I |
| 20 PLN | |
19358 |
1943 ZSRR, ilustrowana, propagandowa karta pocztowa przedstawiająca Aleksandra Newskiego - władcę Nowogrodu, pogromcę Zakonu Kawalerów Mieczowych z 1242 roku w bitwie na jeziorze Pejpus, wysłana 22.I z Buzułuku do miejscowości Iszimbaj, cenzura 11136, kasownik odbiorczy. | Mi.682IA |
| 120 PLN | |
19359 |
1944 ZSRR, ilustrowany listownik poczty polowej, czysty z klejem, idealny stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
19360 |
1944 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P189 |
| 50 PLN | |
19361 |
1944 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P178 |
| 80 PLN | |
19362 |
1945 ZSRR, 2 rocznica zwycięskiej bitwy stalingradzkiej, blok skasowany 21.V w miejscowości Tuła, pełna oryginalna guma (dwie delikatne podlepki). | Mi.Bl.5 |
| 40 PLN | |
19363 |
1945 ZSRR, lotnictwo wojskowe, seria kasowana. | Mi.972-80 |
| 20 PLN | |
19364 |
1946 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P188 |
| 60 PLN | |
19365 |
1947 ZSRR, kanał Moskwa-Wołga, seria czysta. | Mi.1131-36 |
| 15 PLN | |
19366 |
1950 ZSRR, metro moskiewskie, seria czysta. | Mi.1484-90 |
| 30 PLN | |
19367 |
1952 ZSRR, 28 rocznica śmierci W.I.Lenina, seria czysta. | Mi.1615-17 |
| 20 PLN | |
19368 |
1952 ZSRR, sporty zimowe, seria czysta. | Mi.1619-20 |
| 15 PLN | |
19369 |
1954 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa w Moskwie, seria czysta. | Mi.1731-36 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
19370 |
1954 ZSRR, 125 rocznica śmierci A.Gribojedowa, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12,5x12. | Mi.1693C |
| 30 PLN | |
19371 |
1954 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa przemysłowa, seria czysta. | Mi.2188-89 |
| 10 PLN | |
19372 |
1955 ZSRR, 85 rocznica urodzin W.I.Lenina, seria czysta. | Mi.1756-58 |
| 25 PLN | |
19373 |
1955 ZSRR, Ogólnozwiązkowa wystawa w Moskwie, seria czysta. | Mi.1764-79 |
| 25 PLN | |
19374 |
1956 ZSRR, 86 rocznica urodzin W.I.Lenina, znaczek czysty. | Mi.1829 |
| 15 PLN | |
19375 |
1956 ZSRR, 100 rocznica urodzin I.Franko, znaczek czysty z rzadkim ząbkowaniem 12,5x12. | Mi.1869C |
| 25 PLN | |
19376 |
1956 ZSRR, malarstwo W.G.Perowa, seria czysta. | Mi.1826-28 |
| 150 PLN | |
19377 |
1956 ZSRR, Machmud Aiwasow, znaczek kasowany z podpisem Muchamed. | Mi.1871 IA |
| 70 PLN | |
19378 |
1958-59 ZSRR, samoloty, komplet serii ciętych. | Mi.2106-08, 69-71, 9 |
| 70 PLN | |
19379 |
1958 ZSRR, 200 rocznica Akademii Sztuki, znaczek czysty. | Mi.2074 |
| 15 PLN | |
19380 |
1958 ZSRR, konferencja ministrów poczty, znaczki czyste: błędnodruk z odwróconą flagą czeską i drugi nakład - poprawiony. | Mi.2084I+II |
| 50 PLN | |