11781 |
1917 Przedbórz, marginesowa seria znaczków I wydania w parkach poziomych rozdzielonych międzypolem - bardzo rzadkie, lewy znaczek typ czwarty, prawy pierwszy, ładny stan, gwarancje i opis typów Jungjohann BPP,. | Fi.1-2B Mi.1-2A |
| 2 400 PLN | |
11782 |
1917 Przedbórz, próba znaczka w kolorze ceglastym, gwarancja Schmutz. | Fi.1A P1 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
11783 |
1917 Przedbórz, list polecony z Warszawy do Przedborza, stempel cenzury, koperta lekko uszkodzona w narożnikach. | Fi.2B |
| 250 PLN | |
11784 |
1917 Przedbórz, próba znaczka w kolorze oliwkowym, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.2B P1 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
11785 |
1917 Warszawa, karta pocztowa wysłana 30.VIII z Budapesztu, fioletowy stempelek "7 FENYGÓW", przesyłka niedoręczona, stosowny stempelek informacyjny Poczty Miejskiej i 16.X zwrócona do nadawcy gdzie dotarła 23.X, cenzura; słabszy stan zachowania: poziome i pionowe zgięcia; z kolekcji S.Rosińskiego. | Fi.9b, 33a, 35a |
| 400 PLN | |
11786 |
1918 Luboml, seria cięta, jedem znaczek z podlepką, inne z lekkimi przywarciami farby na gumie. | Fi.1-5A |
| 50 PLN | |
11787 |
1918 Przedbórz, stemplowana ząbkowana seria II wydania, gwarancja Krawczyk, Schmutz. | Fi.3-6B Mi.3-6B |
| 160 PLN | |
11788 |
1918 Przedbórz, stemplowana ząbkowana seria III wydania, gwarancja Falkowski, Krawczyk, Schmutz. | Fi.7-10B Mi.7-10A |
| 100 PLN | |
11789 |
1918 Przedbórz, II wydanie, znaczek za 10 gr. z przesuniętym tłem, lekki ślad podlepki, ze zbioru i z sygnaturą Rachmanowa, gwarancja Schmutz. | Fi.10B |
| 180 PLN VERKAUFT | |
11790 |
1918 Przedbórz, czysta cięta seria V wydania, gwarancja Brajer, Łaszkiewicz, Gryżewski. | Fi.15-18A Mi.15-18B |
| 30 PLN | |
11791 |
1918 Przedbórz, stemplowana ząbkowana seria V wydania, gwarancja. | Fi.15-18B Mi.15-18A |
| 30 PLN | |
11792 |
| 70 PLN | |
11793 |
1918 Przedbórz, znaczek opłaty skarbowej VIII wydania za 5 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie. | |
| 50 PLN | |
11794 |
1918 Siedlce, karta pocztowa wysłana 15.X z Warszawy przez Radę Główną Opiekuńczą, wyraźnie odbity czerwony stempelek Poczty Miejskiej ze zgrawerowanym "Pfg", gwarancja Schmutz. | Fi.7 |
| 1 700 PLN VERKAUFT | |
11795 |
1918 Warszawa, karta pocztowa wysłana 9.II z Łodzi, "10 FENYGÓW" - fioletowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania; doskonały stan zachowania. | Fi.13b |
| 50 PLN | |
11796 |
1918 Warszawa, kartka z Małkini 15.6.18 do Warszawy, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej. | Fi.Cp6 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
11797 |
1918 Żarki, seria pierwszego wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.1-3 |
| 150 PLN | |
11798 |
| 150 PLN | |
11799 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6 |
| 220 PLN | |
11800 |
| 220 PLN | |
11801 |
1918 Żarki, seria czysta III wydania w pięknym stanie (Mi.270 euro), gwarancja Mikstein,. | Fi.7-9 |
| 160 PLN VERKAUFT | |
11802 |
1918 Żarki, kasowana seria III wydania, gwarancja Mikstein, Falkowski. | Fi.7-9 |
| 130 PLN VERKAUFT | |
11803 |
1918 Zawiercie, znaczki bez nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.1-2III |
| 350 PLN | |