14599 |
1936 całostka z sygnaturą V-1936. | Fi.Cp67 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
14600 |
1936 kartka polecona z Janowa do Szwajcarii, sygnatura IX-1934. | Fi.Cp67 |
| 50 PLN | |
14601 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, całostka o sygnaturze X-1937, z hasłem propagandowym L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ. | Fi.Cp72 |
| 30 PLN | |
14602 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", sygnatura (VI-1938); dobry stan zachowania. | Fi.Cp74B |
| 100 PLN | |
14603 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp76 |
| 45 PLN | |
14604 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp76 |
| 45 PLN | |
14605 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 31. | Fi.Cp76 |
| 45 PLN | |
14606 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 10. | Fi.Cp77 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
14607 |
| 120 PLN | |
14608 |
1938 kartka z opłaconą odpowiedzią do Komitetu Krzyża i Medalu Niepodległości w sprawie przyznania nadawcy medalu. | Fi.Cp74 |
| 120 PLN | |
14609 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZEDZA CZAS I PINIADZA!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
14610 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp79 |
| 50 PLN | |
14611 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura (X-1938). | Fi.Cp80 |
| 70 PLN | |
14612 |
| 10 PLN | |
14613 |
1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938, na odwrocie pozostałości po podlepkach. | Fi.Cp 81 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
14614 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
14615 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
14616 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
14617 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
14618 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14619 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14620 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14621 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14622 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14623 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14624 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14625 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14626 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14627 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14628 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14629 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
14630 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 64 - tematyka PCK. | Fi.Cp86 |
| 200 PLN | |
14631 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 62 - tematyka PCK. | Fi.Cp86 |
| 200 PLN | |
14632 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 63 - tematyka PCK. | Fi.Cp86 |
| 200 PLN | |
14633 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska Curie. | Fi.Cp86 |
| 120 PLN | |
14634 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14635 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14636 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14637 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
14638 |
| 45 PLN | |