13533 |
1944 karnet - ozdobiony symbolicznym drzeworytem - z życzeniami noworocznymi od mistrza kominiarskiego obozu. | |
| 350 PLN | |
13534 |
1944 zestaw banknotów oflagu II.C, każdy sygnowany przez najstarszego oficera obozu (płk.W.Szalewicza) i kierownika kasy. | |
| 2 000 PLN | |
13535 |
1944 Zestaw 2 grafik obozowych o tym samym motywie, jedna kasowane i jedna czysta, gwarancja. | |
| 220 PLN | |
13536 |
1944 Zestaw 3 grafik obozowych o tym samym motywie, grzecznościowo kasowane, gwarancja. | |
| 330 PLN | |
13537 |
1944 Zestaw 3 grafik obozowych o tym samym motywie, dwie kasowane, jedna czysta, gwarancja. | |
| 330 PLN | |
13538 |
1944 Zestaw 2 grafik obozowych o tym samym motywie, jedna czysta i jedna grzecznościowo kasowana, gwarancja. | |
| 250 PLN | |
13539 |
1944 listownik (część na odpowiedź) wysłany 3.II do obozu z miejscowości Kalvarija; cenzura. | |
| 80 PLN | |
13540 |
1944 rocznica śmierci gen. Władysława Sikorskiego, dwa projekty, gwarancja. | Fi.bl. 1 |
| 3 000 PLN | |
13541 |
1944 500 rocznica bitwy pod Warną, kasowany okolicznościowo, w ładnym stanie, gwarancja. | Fi.Bl.5 |
| 110 PLN | |
13542 |
1944 zaświadczenie tymczasowe o przyznaniu prawa do noszenia odznaki sportowej YMCA, podpisane przez najstarszego obozu - płk. Wacława Młodzianowskiego. | |
| 150 PLN | |
13543 |
1945 krwawa niedziela, znaczek z nadrukiem, gwarancja. | Fi.51 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
13544 |
1973 wystawa z okazji 15-lecia Związku Filatelistów Polskich w Wielkiej Brytanii, karta z ilustracją figury Matki Boskiej z kaplicy obozowej, skasowana okolicznościowo 18.VI w Londynie. | |
| 40 PLN | |
13545 |
1975 Zygmunt Pazda - Teka Woldenberska - 12 grafik ukazujących życie obozowe od jego pierwszych do ostatnich dni. Poszczególne tytuły: Tragiczny Wrzesień 39; Ostatni krok do wolności; Podziemna drog do wolności; Brydż i nauka; Po wiedzę; Listy; Ziółka, marmolada i chleb; Bezpieczny spacer; Ostatni spacer; Ewakuacja 1; Ewakuacja 2; Zbliża się wolność. | |
| 600 PLN | |
13546 |
1976 widokówka wydana przez Związek Żołnierzy Kresowych w Niemczech z okazji XX lecia swego istnienia 1956-1976. | |
| 30 PLN | |