15241 |
1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp121I |
| 25 PLN | |
15242 |
1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie i lekko zaplamiony front klejem - jak na obrazku. | Fi.Cp122 |
| 10 PLN | |
15243 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet czterech całostek z widokami w różnych barwach. | Fi.Cp 117 a-d |
| 80 PLN | |
15244 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
15245 |
| 150 PLN | |
15246 |
1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
15247 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN | |
15248 |
1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
15249 |
1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
15250 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
15251 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
15252 |
1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 18a, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 25.I.52 z Poznania. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
15253 |
1950 wydanie obiegowe, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp123 |
| 10 PLN | |
15254 |
1950 "groszy" typ 23A, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XI. | Fi.Cp124 |
| 35 PLN | |
15255 |
1951 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 130 |
| 10 PLN | |
15256 |
1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg. | Fi.Cp 130 |
| 50 PLN | |
15257 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
15258 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
15259 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
15260 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery ac w słowie podżegaczom, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
15261 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
15262 |
1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 126 |
| 35 PLN | |
15263 |
1951 portret B.Bieruta, sygnatura XI.51, hasło propagandowe 18b. | Fi.Cp125 |
| 13 PLN VERKAUFT | |
15264 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 12 PLN | |
15265 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 12 PLN | |
15266 |
1951 Międzynarodowy Tydzień Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
15267 |
1951 kartka z życzeniami pierwszo majowymi, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
15268 |
1951 Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
15269 |
1951 7. lat Polski Ludowej, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
15270 |
1951 całostka propagandowa PKO. | Fi.Cp130 |
| 10 PLN | |
15271 |
1951 całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 20, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp125 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
15272 |
1951 całostka z sygnaturą VI.50 i hasłem propagandowym 18a, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp125 |
| 10 PLN | |
15273 |
| 10 PLN | |
15274 |
1951 portret B.Bieruta, sygnatura XI.51, hasło propagandowe 20a. | Fi.Cp125 |
| 13 PLN VERKAUFT | |
15275 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone e w niezwyciężony", gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
15276 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20a. | Fi.131 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
15277 |
| 12 PLN | |
15278 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
15279 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 18b. | Fi.Cp131 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
15280 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura V.52, hasło propagandowe 21c. | Fi.Cp131 |
| 9 PLN VERKAUFT | |