Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 23. Ganzsachen

7903

1922 Pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty jak znaczek nr.125 (20 mk "Siewca") w kolorze ciemnoniebieskim, dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, znaczki skasowane 28.VIII w Łodzi, otwory od dziurkacza.

Fi.Ct6a
100 PLN
7904

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - HEL Port, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia.

Fi.Cp50IIb
75 PLN
7905

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - Dunajec w Pieninach, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia.

Fi.Cp50IIb
70 PLN
7906

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - BORYSŁAW Kopalnie nafty, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia.

Fi.Cp50IIb
110 PLN
7907

1932 formularz pocztowy z dopłatą na fundusz walki z bezrobociem.

40 PLN
7908

40 PLN
7909

1932 formularz pocztowy z dpolatą na fundusz walki z bezrobociem.

40 PLN
7910

35 PLN
7911

1932 całostka druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-1938.

Fi.Cp 53
27 PLN
7912

1934 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą IX-1934, nieznacznie zagięty narożnik.

Fi.Cp67
27 PLN
7913

1935 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem N.

Fi.Cp69
60 PLN
7914

Fi.Ck4
25 PLN
7915

1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej.

Fi.Cp 77
100 PLN
7916

1937 całostka z ilustracją Śląsk.

Fi.Cp 77
100 PLN
7917

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju", czysta.

Fi.Cp77/11
100 PLN
7918

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Wnętrze chaty góralskiej, czysta.

Fi.Cp77/13
100 PLN
7919

1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Borysław - Kopalnie nafty, czysta.

Fi.Cp77/26
120 PLN
7920

1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ, sygnatura X-1937.

Fi.Cp72
18 PLN
7921

1938 całostka z widokiem zespołu ratowniczego PCK.

Fi.Cp 86
150 PLN
7922

1938 całostka z podobizną Fryderyka Chopina.

Fi.Cp 86
180 PLN
7923

1938 całostka z samolotem sanitarnym PCK.

Fi.Cp 86
150 PLN
7924

1938 całostka z widokiem pomnika Mikołaja Kopernika na dziedzińcu Biblioteki Jagiellońskiej.

Fi.Cp 86
150 PLN
7925

1938 całostka z podobizną Marii Skłodowskiej - Curie.

Fi.Cp 86
200 PLN
7926

Fi.Cp 87
400 PLN
7927

1938 wydanie obiegowe, całostka z podobizną Wojciecha Bogusławskiego.

Fi.Cp 86
27 PLN
7928

1938 wydanie ilustrowane, ilustracja Chopin u Radziwiłła.

Fi.Cp 86
200 PLN
7929

1938 wydanie ilustrowane, Chopin u Radziwiłła.

Fi.Cp 87
600 PLN
7930

1938 całostka z sygnaturą X-1938 z hasłem propagandowym O, kartka z tyłu zapisana!

Fi.Cp 81
10 PLN
7931

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Mikołaj Rej.

Fi.Cp86/2
31 PLN
7932

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Stanisław Konarski.

Fi.Cp86/5
31 PLN
7933

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Adam Mickiewicz.

Fi.Cp86/9
31 PLN
7934

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Bolesław Prus.

Fi.Cp86/16
35 PLN
7935

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Eliza Orzeszkowa.

Fi.Cp86/17
31 PLN
7936

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Jan Kasprowicz.

Fi.Cp86/18
31 PLN
7937

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Władysław Stanisław Reymont.

Fi.Cp86/19
35 PLN
7938

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - August Cieszkowski.

Fi.Cp86/22
35 PLN
7939

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Marian Smoluchowski.

Fi.Cp86/23
35 PLN
7940

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Maria Skłodowska - Curie.

Fi.Cp86/24
180 PLN
7941

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Wojciech Bogusławski.

Fi.Cp86/25
35 PLN
7942

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Fryderyk Chopin.

Fi.Cp86/29
180 PLN