3754 |
1952 całostka z hasłem 23. | Fi.Cp 133 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
3755 |
1953 całostka z hasłem 22 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
3756 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
3757 |
1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
3758 |
1953 całostka z hasłem 20b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
3759 |
1953 całostka z hasłem 19 i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
3760 |
1953 całostka z hasłem 18b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp 135 |
| 27 PLN VERKAUFT | |
3761 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 19a, gwarancja. | Fi.Cp 132A |
| 50 PLN | |
3762 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka (na odpowiedź) z nadrukiem typ 19a, gwarancja. | Fi.Cp 132B |
| 50 PLN | |
3763 |
1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 2, gwarancja. | Fi.Co 132 |
| 150 PLN | |
3764 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 100 PLN | |
3765 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |
3766 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 120 PLN | |
3767 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja. | Fi.Cp 131 |
| 200 PLN | |
3768 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |
3769 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 50 PLN | |
3770 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |
3771 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka ze stemplem typ 14, gwarancja. | Fi.Cp 131 |
| 120 PLN | |
3772 |
1955 całostka z sygnaturą VI.56 z usterkami druku "nazua" i "miejee". | Fi.Cp 138 |
| 50 PLN | |
3773 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży. | Fi.Cp 140 |
| 10 PLN | |
3774 |
1955 festiwal młodzieży, całostka. | Fi.Cp 139 |
| 10 PLN | |
3775 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | |
| 60 PLN | |
3776 |
1956 całostka ilustrowana wykorzystana jako etykieta do worka pocztowego. Tematyka religijna tej karty nie odpowiadała władzy ludowej, karty wycofano bardzo szybko z obiegu i wykorzystywano do sporządzania etykiet do workow pocztowych, karta uszkodzona przy rozklejaniu, bardzo rzadka, gwarancja. | Fi.Cp 105 |
| 1 000 PLN | |
3777 |
1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce". | Fi.Cp144 |
| 32 PLN VERKAUFT | |
3778 |
1956 festiwal sztuki, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 143I, II |
| 20 PLN | |
3779 |
1956 Targi Poznańskie, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 142I, II |
| 20 PLN | |
3780 |
1956 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 141 |
| 10 PLN | |
3781 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 b |
| 100 PLN | |
3782 |
1956 całosta wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 d |
| 100 PLN | |
3783 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 c |
| 100 PLN | |
3784 |
1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura VI-1957. | Fi.Ck21 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
3785 |
1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura VII-1957. | Fi.Ck21 |
| 20 PLN | |
3786 |
1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura VIII-1961, uszkodzenia kleju, klapa w dwóch miejscach przywarła, na zewnątrz niewidoczne. | Fi.Ck21 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
3787 |
1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura II-1962. | Fi.Ck21 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
3788 |
1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura I-1963. | Fi.Ck21 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
3789 |
1957 festiwal sztuki, całostka. | Fi.Cp 146 |
| 10 PLN | |
3790 |
1957 500-lecie Skierniewic, całostka. | Fi.Cp 148 |
| 12 PLN | |
3791 |
1957 tydzień pisania listów, całostka. | Fi.Cp 149 |
| 10 PLN | |
3792 |
1957 Targi Poznańskie, całostka. | Fi.Cp 147 |
| 10 PLN | |
3793 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 20 PLN | |