19469 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
19470 |
| 50 PLN | |
19471 |
1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 124 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
19472 |
1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
19473 |
1950 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 124 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
19474 |
1950 całostka z hasłem 20a i sygnaturą VI.50, nieznaczne plamy po zamoczeniu narożników. | Fi.Cp 124 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
19475 |
1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 124 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
19476 |
1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
19477 |
1950 całosttka wydania obiegowego. | Fi.Cp 123 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
19478 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
19479 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
19480 |
| 160 PLN | |
19481 |
1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja. | Fi.Cp 119 |
| 800 PLN | |
19482 |
1950 "groszy" typ 23A, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XI. | Fi.Cp124 |
| 35 PLN | |
19483 |
1951 całostka z ilustracją do przesłania życzeń pierwszomajowych. | Fi.Cp 127 |
| 14 PLN VERKAUFT | |
19484 |
1951 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 130 |
| 10 PLN | |
19485 |
1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg. | Fi.Cp 130 |
| 50 PLN | |
19486 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
19487 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
19488 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51, zagięty lewy górny róg. | Fi.Cp 125 |
| 23 PLN VERKAUFT | |
19489 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
19490 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 23 PLN VERKAUFT | |
19491 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery ac w słowie podżegaczom, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
19492 |
| 25 PLN | |
19493 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 23 PLN VERKAUFT | |
19494 |
1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
19495 |
1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 126 |
| 35 PLN | |
19496 |
1951 całostka z okazji tygodnia młodzieży. | Fi.Cp 126 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
19497 |
1951 całostka z okazji festiwalu młodzieży. | Fi.Cp 128 |
| 14 PLN VERKAUFT | |
19498 |
1951 całostka z okazji powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 14 PLN VERKAUFT | |
19499 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 9 PLN VERKAUFT | |
19500 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone e w niezwyciężony", gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
19501 |
1952 całostka z hasłem 20b. | Fi.Cp 133 |
| 20 PLN | |
19502 |
1952 całostka z hasłem 18b, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19503 |
1952 całostka z hasłem 19, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 14 PLN VERKAUFT | |
19504 |
1952 całostka z hasłem 21c, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19505 |
1952 całostka z hasłem 23, sygn. II.52. | Fi.Cp 131 |
| 14 PLN VERKAUFT | |
19506 |
1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN | |
19507 |
1952 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
19508 |
1952 całostka z hasłem 21c i sygnaturą VIII.52. | Fi.Cp 131 |
| 35 PLN VERKAUFT | |