7770 |
1917 niezrealizowany projekt (na konkurs Warszawskiego Towarzystwa Artystycznego) pierwszego po odzyskaniu niepodległości znaczka polskiego za 15 hal. w czworobloku, wzór drugi - siatka z kółek w tle tarczy, na papierze kredowym | |
| 600 PLN | |
7771 |
1917 niezrealizowane projekty (na konkurs Warszawskiego Towarzystwa Artystycznego) pierwszego po odzyskaniu niepodległości znaczka polskiego za 15 hal., wzór drugi - siatka z kółek w tle tarczy, na papierze kredowym w kolorze zielonym i czerwonym, sygnowane T.Schetyna. | |
| 400 PLN | |
7772 |
1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok znaczków za 5f/2 gr. z błędami na poz.10 "prawa 5 z kropką wewnątrz" i na poz.12 "Poezta", gwarancja. | Fi.2 B1+5 |
| 250 PLN | |
7773 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 10 z błędem "kropka w prawej cyfrze 5", błąd występujący w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 Mi.2 |
| 25 PLN | |
7774 |
1918 seria pomnikowa. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
7775 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "połączone o i l", znaczek z błędem bez podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B6 Mi.2 |
| 80 PLN | |
7776 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błedem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B8 Mi.2 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
7777 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błedem występującym w części nakładu "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2 B8 Mi.2 |
| 100 PLN | |
7778 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "Poezta", dolny lewy z błędem "kropka między nóżkami litery k", gwarancja. | Fi.2 B1, B3 Mi.2 |
| 120 PLN | |
7779 |
1918 seria pomnikowa, marginesowa parka znaczków za 5f/2gr z niekatalogowanym błędem na poz.52 "uszkodzone k". | Fi.2+2 B |
| 50 PLN | |
7780 |
1918 seria pomnikowa, gwarancja. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
7781 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Jendroszek. | Fi.3 No Mi.3 K |
| 40 PLN | |
7782 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem z błędem "Poezta", gwarancja Perzyński, Schmutz. | Fi.3 No B1 Mi.3 K |
| 200 PLN | |
7783 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.3 No Mi.3 K |
| 60 PLN VERKAUFT | |
7784 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.3 No Mi.3 K |
| 50 PLN | |
7785 |
1918 seria pomnikowa, prawy dolny znaczek z poz. 17 z błędem "uszkodzone N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
7786 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z poz. 38 z błędem "uszkodzona 1 w prawej 10", gwrancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
7787 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 10f/6 gr. z niekatalogowanymi błędami "uszkodzone k" i "wyszczerbione s". | Fi.3 B |
| 40 PLN | |
7788 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 3 z błędem występującym w cvzęści nakładu "uszkodzone 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 50 PLN | |
7789 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 20 PLN | |
7790 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 36 z usterką znaczka podstawowego "uszkodzona ramka", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
7791 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 18 z uszkodzonym prawym brzegiem znaczka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
7792 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 22 z błędem występującym w części nakładu "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B8 Mi.3 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
7793 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B3 Mi.3 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
7794 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.4 No Mi.4 K |
| 110 PLN VERKAUFT | |
7795 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak. | Fi.4 No Mi.4 K |
| 70 PLN VERKAUFT | |
7796 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 25f/10 gr. z niekatalogowanym błędem "uszkodzone k", gwarancja. | Fi.4 B |
| 250 PLN | |
7797 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką z poz. 21 "uszkodzona prawa cyfra 2", błąd występujący w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 Mi.4 |
| 50 PLN | |
7798 |
| 80 PLN | |
7799 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 21 z rzadkim błędem występującym w części nakładu "uszkodzona pawa cyfra 2", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 Mi.4 |
| 150 PLN | |
7800 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", ślad podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B2 Mi.5 |
| 120 PLN | |
7801 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k w Polska", gwarancja Schmutz. | Fi.5 B3 Mi.5 |
| 60 PLN | |
7802 |
1918 wydanie PP/GGW, seria w czworoblokach z odmianami: forma pierwsza - 7c,9b, 10c, 12d, 13c, 14b, 15b, 16c, forma druga - 6a, 7b, 8a, 10c, 11c, 12c, 13c, 14b, 15a, 16d, droższe znaczki gwarancja. | Fi.6-16 Mi.6-16 |
| 3 900 PLN | |
7803 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW anilinowym, barczo ładny znaczek z pełną gumą bez podlepki, gwarancja i opis Schmutz | Fi.6IId |
| 240 PLN | |
7804 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6IIc |
| 600 PLN | |
7805 |
1918 wydanie PP/GGW, seria z odmianami: forma pierwsza - 7c,9b, 10c, 12d, 13c, 14b, 15b, 16c, forma druga - 6a, 7b, 8a, 10c, 11c, 12c, 13c, 14b, 15a, 16d, droższe znaczki gwarancja. | Fi.6-16 Mi.6-16 |
| 1 000 PLN | |
7806 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.63 "obniżone l" i kasownikiem prowizorycznym, gwarancja Gryżewski,. | Fi.7I B3 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
7807 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z błędemna poz.2 "Pocata", lekki ślad na dole znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.7I B1 |
| 50 PLN | |
7808 |
1918 wydanie PP/GGW, zczworoblok znaczka za 5/2,5 fen. z nadrukiem drugiej formy, górny prawy znaczek (jedyny z podlepką) z błędem występującym tylko w części nakładu "wykrzyknik", gwarancja Schmutz. | Fi.8 B13 Mi.14 II |
| 120 PLN VERKAUFT | |
7809 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczka za 5/2,5 fen. z nadrukiem pierwszej formy. | Fi.8 I Mi.14 I |
| 25 PLN VERKAUFT | |