8989 |
1944 odrastający dąb, próba bez cyfr wartości, gwarancja Krawczyk. | Fi.48 P2 |
| 200 PLN | |
8990 |
1944 cyfry - nowy rysunek, seria na wycinkach z kasownikiem okollicznościowym z okazji 500-lecia bitwy pod Warną, gwarancja. | Fi.D5-6 |
| 60 PLN | |
8991 |
1944 rocznica śmierci gen. Władysława Sikorskiego, dwa projekty, gwarancja. | Fi.bl. 1 |
| 3 000 PLN | |
8992 |
1944 500 rocznica bitwy pod Warną, kasowany okolicznościowo, w ładnym stanie, gwarancja. | Fi.Bl.5 |
| 100 PLN | |
8993 |
1944 odbitka próbna grafiki ozdobnej na kartę wielkanocną z lilijkami harcerskimi na pisance. | |
| 150 PLN | |
8994 |
1944 500 rocznica bitwy pod Warną, blok czysty w ładnym stanie, gwarancja. | |
| 130 PLN | |
8995 |
1944 zestaw banknotów oflagu II.C, każdy sygnowany przez najstarszego oficera obozu (płk.W.Szalewicza) i kierownika kasy. | |
| 2 000 PLN | |
8996 |
1945 krwawa niedziela, znaczek z nadrukiem, gwarancja. | Fi.51 |
| 100 PLN | |
8997 |
1995 okolicznościowa widokówka wydana przez Związek Żołnierzy Kresowych, wysłana z USA do Polski. | |
| 40 PLN | |
8998 |
Zbiór 7 różnych banknotów obozowych. | |
| 2 800 PLN | |
8999 |
Zestaw banknotów obozowych. | |
| 700 PLN | |