8876 |
| 50 PLN | |
8877 |
1944 list polecony Heidelager koło Dębicy 22.4.44 do Drezna, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.115 |
| 150 PLN | |
8878 |
1944 55. urodziny A.Hitlera, seria z marginesem, na kopercie ostemplowana 15.VII w Warszawie. | Fi.117-119 Mi.117-119 |
| 20 PLN | |
8879 |
1944 stempel okolicznościowy na karcie z pomnikem Kopernika w Krakowie. | Fi.117 |
| 30 PLN | |
8880 |
1944 seria z okazji urodzin Hitlera w górnych paskach z arkusza. | Fi.117-19 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
8881 |
1944 wydanie z dopłatą na Fundusz Kultury GG, seria skasowana 24.VII na kopercie (Wawel) z sygnaturą III.42. | Fi.120-124, Ck2 Mi.120-124, U2 |
| 35 PLN | |
8882 |
1944 wydanie z dopłatą na Fundusz Kultury GG, seria skasowana 15.VII w pierwszym dniu obiegu na kopercie miejscowego, ekspresowego listu poleconego, kasownik odbiorczy. | Fi.120-124 Mi.120-124 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
8883 |
1944 wydanie na fundusz GG, cztery znaczki z pięcioznaczkowej serii w narożnych parkach z numerem nakładu. | Fi.120-23 |
| 30 PLN | |
8884 |
1944 wydanie na fundusz GG, seria z dolnym marginesem. | Fi.120-24 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
8885 |
1944 wydanie na fundusz GG, seria z godłem Rzeszy na marginesie. | Fi.120-24 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
8886 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczki cięty i ząbkowany za 10+10 zł. z błędem przesunięcie rytu zamku wawelskiego (środka) względem ramki. | Fi.125a, 125b nz |
| 150 PLN | |
8887 |
1944 5 rocznica utworzenia GG. | Fi.125 |
| 50 PLN | |
8888 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44. wysłana 26.VI z Warszawy do Jarosławia (w katalogu całostek Michel 2002 wyceniona na 65 euro). | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 110 PLN | |
8889 |
1944 "Brak górnego szeryfa E w POSTKARTE" usterka (odmiana ?) karty pocztowej, czysta. | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
8890 |
1944 Portret A.Hitlera - karta pocztowa, dofrankowana do wysokości porta zagranicznego, wysłana 21.XI z Krakowa do Szwajcarii, liczne cenzury, karta zgięta pionowo, dekoracyjna całość. | Fi.Cp10, 77 Mi.P13, 77 |
| 120 PLN | |
8891 |
1944 urzędowa karta pocztowa (sygn. III.42) wysłana 28.VII z Krakowa do Tarnowa, zwraca uwagę nietypowy kasownik mechaniczny; dekoracyjna całość. | Fi.Cp9II Mi.P12/02 |
| 60 PLN | |
8892 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (w katalogu całostek Michel 2002 wyceniona na 25 euro). | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
8893 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa, czysta. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 15 PLN | |
8894 |
1944 portret Hitlera - karta pocztowa, wysłana 12.XII z Pruszkowa do Wlocławka (Leslau); w katalogu całostek Michel 2003 wyceniona na 40 euro. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 60 PLN | |
8895 |
1944 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp10 |
| 15 PLN | |
8896 |
1944 widoki zabytkowych budowli sygn. I.44. | Fi.Cp9 III |
| 40 PLN VERKAUFT | |
8897 |
1944 list urzędowy z Radomia. | Fi.U |
| 25 PLN | |
8898 |
1944 5 rocznica utworzrenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusik w niespotykanie ładnym stanie. | Fi.Ark.125b |
| 550 PLN | |
8899 |
1944 widokówka wysłana 14.XII z Zakopanego opłacona znaczkiem Rzeszy, idealnie odciśnięty rzadki kasownik propagandowy; piękna całość. | Mi.827 |
| 400 PLN | |
8900 |
1944 koperta nakladu pocztowego do rachunków telefonicznych, na odwrocie reklama Commerzbanku, uszkodzona. | |
| 80 PLN | |
8901 |
1944 pośrednictwo pocztowe Kamionka Wielka, gwarancja. | |
| 50 PLN | |
8902 |
1944 firmowy list polecony z Łodzi opłacony znaczkami niemieckimi, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 35 PLN | |
8903 |
| 35 PLN | |
8904 |
1944 kasownik okolicznościowy z okazji 10-lecia Zakładu Pomocy Matce i Dziecku. | |
| 40 PLN | |
8905 |
1944 asygnata kontrybucyjna dla mieszkanców Warszawy. | |
| 80 PLN | |
8906 |
1945 kasownik z okazji dnia NSDAP w GG na kartce propagandowej. | Fi.106 |
| 40 PLN | |