6899 |
1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe G. | Fi.Ck16a2 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
6900 |
1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe D. | Fi.Ck16a2 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
6901 |
1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe C. | Fi.Ck16a2 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
6902 |
1953 rocznik - 13 kart, w tym po 6 sztuk Cp135 i 136 (6 haseł). | Fi.Cp135-137 |
| 200 PLN | |
6903 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży. | Fi.Cp 140 |
| 10 PLN | |
6904 |
1955 całostka z sygnaturą VI.56. | Fi.Cp 138 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
6905 |
1955 całostka z sygnaturą X.58. | Fi.Cp 138 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
6906 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
6907 |
1955 całostka z sygnaturą V.58. | Fi.Cp 138 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
6908 |
1955 całostka z sygnaturą I.58. | Fi.Cp 138 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
6909 |
1955 całostka z sygnaturą IX.56. | Fi.Cp 138 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
6910 |
1955 całostka z sygnaturą XII.55. | Fi.Cp 138 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
6911 |
1955 całostka z sygnaturą III.55. | Fi.Cp 138 |
| 20 PLN | |
6912 |
1955 festiwal młodzieży, całostka. | Fi.Cp 139 |
| 10 PLN | |
6913 |
1955 rocznik - 3 karty. | Fi.Cp138-140 |
| 35 PLN | |
6914 |
1955 całostka z sygnaturą IX.57. | Fi.Cp 138 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
6915 |
1956 koperta FDC. | Fi.850 Mi.993 |
| 10 PLN | |
6916 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | |
| 60 PLN | |
6917 |
1956 całostka wydania prowizorycznego z podwójnym nadrukiem nowej wartości a następnie znaku X, gwarancja. | |
| 200 PLN VERKAUFT | |
6918 |
1956 całostka ilustrowana wykorzystana jako etykieta do worka pocztowego. Tematyka religijna tej karty nie odpowiadała władzy ludowej, karty wycofano bardzo szybko z obiegu i wykorzystywano do sporządzania etykiet do workow pocztowych, karta uszkodzona przy rozklejaniu, bardzo rzadka, gwarancja. | Fi.Cp 105 |
| 1 000 PLN | |
6919 |
1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce". | Fi.Cp144 |
| 35 PLN | |
6920 |
1956 całostka z sygnaturą I.58. | Fi.Cp 144 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
6921 |
1956 festiwal sztuki, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 143I, II |
| 20 PLN | |
6922 |
1956 Targi Poznańskie, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 142I, II |
| 20 PLN | |
6923 |
1956 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 141 |
| 10 PLN | |
6924 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 b |
| 100 PLN | |
6925 |
1956 całosta wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 d |
| 100 PLN | |
6926 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 c |
| 100 PLN | |
6927 |
1956 rocznik - 6 kart. | Fi.Cp141-144 |
| 65 PLN | |
6928 |
1957 50-lecie polskiego narciarstwa, koperta FDC. | Fi.851-53 Mi.995-97 |
| 10 PLN | |
6929 |
1957 ONZ, koperta FDC. | Fi.854-56 B Mi.998-1000 A |
| 10 PLN | |
6930 |
1957 memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, koperta FDC, stempel Warszawa. | Fi.858a, b Mi.1002-03 |
| 10 PLN | |
6931 |
1957 memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, koperta FDC, stempel Zakopane. | Fi.858a, b Mi.1002-03 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
6932 |
1957 wystawa filatelistyczna, koperta FDC. | Fi.859 Mi.1004 |
| 10 PLN | |
6933 |
1957 mistrzostwa w szermierce, koperta FDC. | Fi.860-62 Mi.1005-07 |
| 10 PLN | |
6934 |
1957 100-lecie Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, koperta FDC. | Fi.888 Mi.1033 |
| 10 PLN | |
6935 |
1957 konkurs Wieniawskiego, koperta FDC, stempel Warszawa. | Fi.889 Mi.1034 |
| 10 PLN | |
6936 |
1957 konkurs Wieniawskiego, koperta FDC. | Fi.889 Mi.1034 |
| 20 PLN | |
6937 |
1957 Andrzej Strug, koperta FDC. | Fi.897 Mi.1042 |
| 8 PLN | |
6938 |
1957 100 rocznica urodzin Conrada Korzeniowskiego, koperta FDC. | Fi.898-99 Mi.1043-44 |
| 8 PLN | |