6579 |
1918 całosta wydania prowizorycznego warszawskiego. | Fi.Cp 1 I |
| 40 PLN VERKAUFT | |
6580 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym, błąd nadruku "niedobity środek belki zakrywającej dolny napis". | Fi.Cp4 |
| 250 PLN | |
6581 |
| 180 PLN | |
6582 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym. | Fi.Cp4 |
| 60 PLN | |
6583 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135 na kartonie ciemnopiaskowym szorstkim z usterką "ścieniałe Z w POCZTA", czysta. | Fi.Cp19II |
| 150 PLN | |
6584 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs 4II |
| 30 PLN | |
6585 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121 - brak rombu. | Fi.Cp 16IIx |
| 60 PLN VERKAUFT | |
6586 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 86. | Fi.Cp 16IIx |
| 50 PLN VERKAUFT | |
6587 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135 z usterką nadruku "nóżka litery P w POCZTA wyszczerbiona pod brzuszkiem", czysta. | Fi.Cp19II |
| 120 PLN | |
6588 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik ze beleczką zamiast ornamentu - nadruk typu 19, grzecznościowo nadany w Krakowie. | Fi.Cs4IIIs |
| 160 PLN | |
6589 |
1920 całostka wysłana z Poznania do Wrocławia. | Fi.Cp 30 |
| 20 PLN | |
6590 |
1920 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp 37 |
| 50 PLN | |
6591 |
1921 całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 60 PLN | |
6592 |
1921 całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp 41 |
| 50 PLN | |
6593 |
1921 całostka z Krakowa do Niemiec, niedobita trzecia linia adresu. | Fi.Cp 38 |
| 10 PLN | |
6594 |
1921 całostka wysłana z Leszna do Niemiec. | Fi.Cp 35 |
| 20 PLN | |
6595 |
1921 karta podwójna 8 + 8 mk, czysta. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
6596 |
1931 całostka z ilustracją nr 6, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 135 PLN VERKAUFT | |
6597 |
1931 całostka z ilustracją nr 5, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 155 PLN VERKAUFT | |
6598 |
1931 całostka z ilustracją nr 4, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 145 PLN VERKAUFT | |
6599 |
1931 całostka z ilustracją nr 3, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 135 PLN VERKAUFT | |
6600 |
1931 całostka z ilustracją nr 26, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 35 PLN VERKAUFT | |
6601 |
1931 całostka z ilustracją nr 28, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 165 PLN VERKAUFT | |
6602 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
6603 |
1931 całostka z ilustracją nr 25, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 150 PLN VERKAUFT | |
6604 |
1931 całostka z ilustracją nr 22, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 165 PLN VERKAUFT | |
6605 |
1931 całostka z ilustracją nr 21, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 135 PLN VERKAUFT | |
6606 |
1931 całostka z ilustracją nr 15, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 135 PLN VERKAUFT | |
6607 |
1931 całostka z ilustracją nr 14, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 155 PLN VERKAUFT | |
6608 |
1931 całostka z ilustracją nr 11, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 160 PLN VERKAUFT | |
6609 |
1931 całostka z ilustracją nr 9, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 140 PLN VERKAUFT | |
6610 |
1931 całostka z ilustracją nr 8, druk sygnatury rotograficzny, a nie typograficzny jak opisano w katalogu Fischer. | Fi.Cp 50IIb |
| 140 PLN VERKAUFT | |
6611 |
1932 całostka z obiegu ze stemplem dopłaty. | Fi.Cp Cp 49A |
| 50 PLN | |
6612 |
1932 Druk w sprawach żywnościowych, wysłany 11.X.33 z Łodzi, z obiegu rzadki, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp53 |
| 200 PLN | |
6613 |
1933 całostka wydania przedrukowego z usterką "uszkodzone trzecie 0 w cyfrze 5.000.000", wirnik LOPP. | Fi.Cp 58 |
| 25 PLN | |
6614 |
1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
6615 |
1937 całostka z ilustracją Głuchowa. | Fi.Cp 76 |
| 40 PLN | |
6616 |
1937 całostka ilustrowana z widokiem Grodna. | Fi.Cp 76 |
| 45 PLN | |
6617 |
1937 całostka z ilustracją Śląsk. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
6618 |
1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku. | Fi.Ck4 |
| 25 PLN | |