7901 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.18, gwarancja Koopman, Mikulski, sygnatura i fotoatest Kronenberg. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 100 PLN VERKAUFT | |
7902 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.39, gwarancja i opis Schmutz | Fi.34 Mi.33 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
7903 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.15, z błędem "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Ways. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 250 PLN | |
7904 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, z błędem "gwóźdź w P", gwarancja Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 1 800 PLN | |
7905 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84, z błędem "łezka w S", gwarancja Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 1 000 PLN | |
7906 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.15, z błędem "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Ways. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 180 PLN | |
7907 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "dwukropek", czysty rzadki, gwarancja Ways. | Fi.35 B2 Mi.34 |
| 630 PLN VERKAUFT | |
7908 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem drugą formą poz.55, lekki ślad podlepki, nieco pożółkły papier, gwarancja i opis Mikstein, Miszczak. | Fi.37II Mi.36 |
| 2 400 PLN | |
7909 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.5, z błędem "cienkie Z", sygnowany Rachmanow, gwarancja Schmutz. | Fi.41 B1 Mi.39 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
7910 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.34, z błędem "cienkie Z", ledwo widoczny ślad podlepki, gwarancja Mikstein z opisem Schmutz. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 40 PLN | |
7911 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.17 i 18 - znaczki z pierwszej fazy druku, bez uszkodzonych liter "P"na poz.17, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 300 PLN | |
7912 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.35, z błędem "cienkie Z" i uszkodzonym "C", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
7913 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.85, z uszkodzonym "K", gwarancja Mikulski. | Fi.43 B Mi.41 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
7914 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.30, z błędem "uszkodzone A", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.45I B3 Mi.43 |
| 220 PLN VERKAUFT | |
7915 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.17, z uszkodzonymi literami "P", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.45I B Mi.43 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
7916 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.4, z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, z opisem Miszczak. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 60 PLN | |
7917 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 Kr. z nadrukiem formą IVB poz.4, z błędem "zalane A", gwarancja Schmutz. | Fi.46b Mi.44b |
| 400 PLN | |
7918 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 Kr. z nadrukiem formą IVB poz.19, z błędem "cienkie S", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.46a Mi.44a |
| 400 PLN | |
7919 |
1919 wydanie poznańskie, seria na miejscowym liście poleconym wysłanym 4.IX w Poznaniu, kasownik odbiorczy. | Fi.66-70 Mi.130-134 |
| 120 PLN | |
7920 |
1919 wydanie poznańskie, "duża kropka z wcięciem" błąd nadruku znaczka 10/40, miejscowy list polecony wysłany 19.IX, gwarancja Mikulski. | Fi.66-69, 70B6 Mi.130-134 |
| 200 PLN | |
7921 |
1919 wydanie poznańskie, seria, gwarancja. | Fi.66-70 Mi.130-34 |
| 60 PLN | |
7922 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
7923 |
1919 wydanie poznańskie, czworoblok znaczka 5/7/12 fen. na miejscowym liście wysłanym 27.VIII w Poznaniu. | Fi.67 Mi.131 |
| 50 PLN | |
7924 |
1919 wydanie poznańskie, czworoblok znaczka 5/20 fen. na miejscowym liście wysłanym 27.VIII w Poznaniu. | Fi.68 Mi.132 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
7925 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "brak dolnej połowy prawej cyfry 5", gwarancja. | Fi.68 B1 Mi.132 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
7926 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
7927 |
1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "gwóźdź", gwarancja. | Fi.69 B8 Mi.133 |
| 65 PLN | |
7928 |
1919 wydanie poznańskie, lewy znaczek z błędem "krótsza kreska", ślady po podklejeniu innego arkusza, gwarancja. | Fi.69 B4 Mi.133 |
| 40 PLN | |
7929 |
1919 wydanie poznańskie, lewy znaczek z błędem "wygięta pozioma kreska", gwarancja. | Fi.69 B9 Mi.133 |
| 40 PLN | |
7930 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "gwóźdź", gwarancja. | Fi.69 B7 Mi.133 |
| 30 PLN | |
7931 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "krótsza kreska", gwarancja Schmutz. | Fi.69 B Mi.133 |
| 30 PLN | |
7932 |
1919 wydanie poznańskie, | Fi.69 Mi.133 |
| 30 PLN | |
7933 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.69 Mi.133 |
| 30 PLN | |
7934 |
| 30 PLN | |
7935 |
1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "duża kropka z wcięciem", ślady po podklejeniu innego arkusza, gwarancja. | Fi.70 B6 Mi.134 |
| 65 PLN | |
7936 |
1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "duża kropka", gwarancja. | Fi.70 B5 Mi.134 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
7937 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z błedem | Fi.70 Mi.134 |
| 15 PLN | |
7938 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "duża kropka z wcięciem", gwarancja. | Fi.70 B6 Mi.134 |
| 20 PLN | |
7939 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "wygięta pozioma kreska", gwarancja. | Fi.70 B9 Mi.134 |
| 20 PLN | |
7940 |
1919 wydanie poznańskie, prawy znaczek z błędem | Fi.70 Mi.134 |
| 30 PLN | |