9825 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 z nadrukiem typ 7, po bokach minimalne ślady po podklejkach. | Fi.Cp 119 Ix |
| 30 PLN VERKAUFT | |
9826 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i nadrukiem typ 7. | Fi.Cp 119 Ix |
| 30 PLN | |
9827 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110 IIb |
| 70 PLN | |
9828 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze oliwkowym, czysta. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
9829 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze niebieskim, czysta. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
9830 |
1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja. | Fi.Cp 119 |
| 820 PLN VERKAUFT | |
9831 |
1950 całostka z hasłem 18a. | Fi.Cp 124 |
| 12 PLN | |
9832 |
1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.52 z Krynicy. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
9833 |
1950 "groszy" nadruk typu 10, dotychczas niekatalogowany na karcie 109 (Bierut) z hasłami propagandowymi !!! Karta czysta, typ 10 nadruku należy do jednego z czterech najrzadszych typów dyrekcyjnych. | Fi.Cp109II |
| 300 PLN | |
9834 |
1951 kartka z przedrukiem Groszy. Gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 60 PLN | |
9835 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 10 PLN | |
9836 |
1951 całostka okolicznościowa. | Fi.Cp 128 |
| 5 PLN | |
9837 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą VII.52, na rogach nieznaczne ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
9838 |
1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VII.52. | Fi.Cp 125 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
9839 |
1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
9840 |
1951 całosta z hasłem 21b i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
9841 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
9842 |
1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
9843 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
9844 |
1952 koperta z hasłem G i sygnaturą IV.52. | Fi.Ck 13 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
9845 |
1952 koperta z hasłem c i sygnaturą XI.51. | Fi.Ck 13 |
| 10 PLN | |
9846 |
1952 kooperta z hasłem D i sygnaturą XI.51. | Fi.Ck 13 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
9847 |
1952 koperta z hasłem E i sygnaturą XI.51. | Fi.Ck 13 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
9848 |
1952 koperta z hasłem F i sygnaturą XI.51. | Fi.Ck 13 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
9849 |
1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51. | Fi.Ck 13 |
| 15 PLN | |
9850 |
1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51, błąd uszkodzone R w GR, gwarancja. | Fi.Ck 13 |
| 50 PLN | |
9851 |
1953 koperta lotnicza. | Fi.Ck 17a |
| 35 PLN | |
9852 |
1953 koperta z hasłem C na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
9853 |
1953 koperta z hasłem D na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
9854 |
1953 koperta z hasłem E na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja. | Fi.Ck 16I |
| 60 PLN | |
9855 |
1953 koperta z hasłem F na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
9856 |
1953 koperta z hasłem H na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN VERKAUFT | |
9857 |
1953 koperta z hasłem G na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki. | Fi.Ck 16I |
| 25 PLN | |
9858 |
1953 koperta z hasłem Gna papierze białym x. | Fi.Ck 16 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
9859 |
1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 12 PLN VERKAUFT | |
9860 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą III.53. | Fi.Cp 136 |
| 12 PLN VERKAUFT | |
9861 |
1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą II.52. | Fi.Cp 133 |
| 10 PLN | |
9862 |
1954 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 136 typ 16b |
| 40 PLN VERKAUFT | |
9863 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |
9864 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 12. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |