Die Auktion endet am 02.12.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
80595

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 2 z Bydgoszczy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
Biete
80596

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 15 z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
Biete
80597

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 2 z Bydgoszczy, hasło propagandowe 20, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
Biete
80598

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typu łódzkiego.

Fi.Cp136
40 PLN
Biete
80599

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 18.

Fi.Cp136III
120 PLN
Biete
80600

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 1.

Fi.Cp136III
120 PLN
Biete
80601

1954 makulatura całostek wykorzystana do wykonania zawieszek na worki pocztowe, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp136MK
700 PLN
Biete
80602

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
20 PLN
Biete
80603

1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie.

Fi.Cp139-40
12 PLN
Biete
80604

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu koperta z ręcznym stemplem prowizorycznym z Szczecina, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck13
200 PLN
Biete
80605

1956 wydanie prowizoryczne, koperta z stemplem dyrekcji w Szczecinie w barwie fioletowej, dwie koperty złożone jednocześnie - wewnątrz koperty z nadrukiem schowana koperta czysta.

Fi.Ck13
250 PLN
Biete
80606

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp144
200 PLN
Biete
80607

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp144
30 PLN
Biete
80608

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
Biete
80609

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru.

Fi.Ck21
40 PLN
Biete
80610

1957 koperta lotnicza z sygnaturą I-1963.

Fi.Ck21
30 PLN
Biete
80611

1957 koperta lotnicza z sygnaturą I-1961.

Fi.Ck21
40 PLN
Biete
80612

1957 koperta lotnicza z sygnaturą V-1961.

Fi.Ck21
80 PLN
Biete
80613

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
Biete
80614

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
Biete
80615

1958 400-lecie Poczty Polskiej, całostka z zdwojonym drukiem barwy czerwonej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Ck27MK
400 PLN
Biete
80616

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
140 PLN
Biete
80617

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
Biete
80618

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
Biete
80619

1958 400-lecie poczty polskiej, makulaturowa całostka z silnie przesuniętym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp159MK
240 PLN
Biete
80620

1958 400-lecie poczty polskiej, kartka makulaturowa bez druku barwy brązowej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp160MK
500 PLN
Biete
80621

1958 400 lat Poczty Polskiej, karta skasowana okolicznościowo 24.X.

Fi.Cp161
20 PLN
Biete
80622

1958 pierwszy tom monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / koperty i sekretniki pocztowe", 118 stron plus tablice z czarno - białymi ilustracjami.


100 PLN
Biete
80623

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
Biete
80624

1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury.

Fi.Cp165MK
500 PLN
Biete
80625

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
Biete
80626

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
Biete
80627

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
Biete
80628

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
Biete
80629

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
Biete
80630

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
Biete
80631

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60, napis "ŻÓRAW zamiast ŻURAW".

Fi.Cp178a
100 PLN
Biete
80632

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
Biete
80633

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42.

Fi.Cp179b
10 PLN
Biete
80634

1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44.

Fi.Cp179b hp 29-44
100 PLN
Biete