79835 |
1876 kartka z Bochni do Austrii. | Fi.Cp1 |
| 50 PLN Biete | |
79836 |
1880 kartka z Krakowa Dworzec do Niemiec. | Fi.Cp4I |
| 25 PLN Biete | |
79837 |
1886 kartka z Słotwiny na Morawy. | Fi.Cp6 |
| 30 PLN Biete | |
79838 |
1887 opaska do druków prywatnej poczty Hansa z Gdańska. | |
| 250 PLN Biete | |
79839 |
1898 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z napisami w trzech językach, w tym w języku polskim. | Fi.Cp16A |
| 40 PLN Biete | |
79840 |
1898 austriacki list kartkowy z treścią w języku polskim. | Fi.Cs6 |
| 50 PLN Biete | |
79841 |
| 70 PLN Biete | |
79842 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; dobry stan zachowania (Fi.100.-). | Fi.Cp1Is |
| 60 PLN Biete | |
79843 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania (Fi.100.-). | Fi.Cp1Is |
| 60 PLN Biete | |
79844 |
1918 wydanie warszawskie, rzadka karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowych znaczkach za 2/5 fen i 5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1It |
| 500 PLN Biete | |
79845 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonym znaczku. | Fi.Cp1s |
| 100 PLN Biete | |
79846 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z nadrukiem na doklejonym znaczku wysłana z Warszawy 10.01.19 do Krakowa. | Fi.Cp1s |
| 150 PLN Biete | |
79847 |
| 150 PLN Biete | |
79848 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonych znaczkach. | Fi.Cp1t |
| 200 PLN Biete | |
79849 |
| 300 PLN Biete | |
79850 |
1918 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty z ciekawą usterką "justunek" przed prawą cyfrą "1", unieważniony stemplem prowizorycznym, pełna treść, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2I |
| 800 PLN Biete | |
79851 |
1918 wydanie warszawskie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 40 PLN Biete | |
79852 |
1918 wydanie warszawskie, karta za 15 fen wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 4, wysłana 30 3 z Warszawy do Żyrardowa, datownik odbiorczy ZYRARDOW z 31 3, najpóźniejsze data użycia kartki z tym typem nadruku; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 300 PLN Biete | |
79853 |
1918 wydanie warszawskie, część na odpowiedź karty podwójnej z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp3IAs |
| 200 PLN Biete | |
79854 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka - część na odpowiedź z nadrukiem na doklejonym znaczku. | Fi.Cp3s |
| 150 PLN Biete | |
79855 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka - część z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem na doklejonym znaczku. | Fi.Cp3s |
| 150 PLN Biete | |
79856 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i brązowoczerwonym typu I, czyste (Fi.330.-); gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp4Iby-cy |
| 300 PLN Biete | |
79857 |
1918 wydanie lubelskie, całostka grzecznościowo ostemplowana, na odwrocie brak treści, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp4Ic |
| 150 PLN Biete | |
79858 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym, z błędem nadruku "wyszczerbiona tarcza nad prawym skrzydłem orła". | Fi.Cp4Icz |
| 200 PLN Biete | |
79859 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym z błędem nadruku "niedobity środek belki zakrywającej dolny napis". | Fi.Cp4Icz |
| 300 PLN Biete | |
79860 |
1918 wydanie lubelskie, grzecznościowo stemplowana całostka typ 2. | Fi.Cp5II |
| 180 PLN Biete | |
79861 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 25 hal na kartonach: szarym, ramka bez przerwy w liniach falistych ornamentu po lewej stronie (typ II), żółtobrązowym, ramka z przerwą w liniach falistych ornamentu po lewej stronie (typ I); czyste; doskonały stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp5x, z |
| 600 PLN Biete | |
79862 |
1918 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja i oznaczenie Kronenberg. | Fi.Cp8I |
| 600 PLN Biete | |
79863 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy w języku niemieckim z nadrukiem typu 23 przeznaczonym dla adresu przesyłowego Ca3 przedrukowany pomyłkowo na adresie Ca2, rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Ca2 |
| 2 000 PLN Biete | |
79864 |
1919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy w języku niemieckim, polskim i rosyjskim z częścią na pobranie z nadrukiem typ 33, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Ca3 |
| 800 PLN Biete | |
79865 |
1919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy z częścią na pobranie z nadrukiem typ 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Ca3 |
| 800 PLN Biete | |
79866 |
1919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy z częścią na pobranie z nadrukiem typ 14, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Ca3 |
| 800 PLN Biete | |
79867 |
1919 wydanie krakowskie, podwójny pocztowy adres przesyłowy w języku niemieckim z częścią na pobranie z nadrukiem typ 33, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Ca3 |
| 800 PLN Biete | |
79868 |
| 800 PLN Biete | |
79869 |
1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 80 PLN Biete | |
79870 |
1919 całostka z opłacona odpowiedzią stemplowana grzecznościowo kasownikiem prowizorycznym z Konina. | Fi.Cp3I |
| 100 PLN Biete | |
79871 |
1919 wydanie krakowskie, sekternik typ 8a z błędnym nominałem "15 hl." z nadrukiem korygującym cyfry "2" na jedynce, rzadkie, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp4II |
| 2 000 PLN Biete | |
79872 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z obiegu pocztowego z Bielska. | Fi.Cp9 |
| 10 000 PLN Biete | |
79873 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukami typ 96, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp13II |
| 300 PLN Biete | |
79874 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 120 (brak rombu) z ciekawą usterką "kropka w literze C", grzecznościowo skasowana w Krakowie. | Fi.Cp14II |
| 40 PLN Biete | |