47777 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu (Fi.48.-). | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 40 PLN | |
47778 |
1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2904-9 ark. Mi.3052-7 |
| 150 PLN | |
47779 |
| 250 PLN | |
47780 |
1986 polskie budownictwo drewniane, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2912-7 ark. Mi.3060-5 |
| 350 PLN | |
47781 |
1986 100-lecie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2921-6 ark. Mi.3069-74 |
| 200 PLN | |
47782 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, blok za 40+15 zł na znaczku za 25 zł błąd "zdwojenie napisu ROGALIN", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.bl.129 (85) B1 Mi.Bl.99 |
| 40 PLN | |
47783 |
| 10 PLN | |
47784 |
1986 karnet z pozdrowieniami z okazji 350. rocznicy poczty szwedzkiej od 350 tysięcy członków PZF. | |
| 40 PLN | |
47785 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H. Arctowskiego, kompletna seria 6 wartości w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2928-33 ark. Mi.3076-81 |
| 270 PLN | |
47786 |
| 220 PLN VERKAUFT | |
47787 |
1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
47788 |
1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 170 PLN | |
47789 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł petrel - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego (prawego) skrzydła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2930 B Mi.3078 |
| 60 PLN | |
47790 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł pingwiny - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "biała plama na kadłubie jachtu"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2931 B Mi.3079 |
| 60 PLN | |
47791 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 20 PLN | |
47792 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, parka znaczków z pustopolem na górnym marginesie. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
47793 |
1987 40. rocznica śmierci Karola Świerczewskiego, znaczki w barwach oliwkowej i oliwkowozielonej. | Fi.2941a, b |
| 10 PLN | |
47794 |
1987 dawne polskie samochody i motocykle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2944-9 ark. Mi.3092-7 |
| 300 PLN | |
47795 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek. | Fi.2951-2 Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
47796 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 3 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie, z numerem przesuniętym ku środkowi i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III Mi.3099-100 |
| 150 PLN | |
47797 |
1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny, w tym znaczek z błędem uszkodzona litera k w wyrazie Polska". | Fi.2951-2 ark.(2952B1) Mi.3099-100 |
| 30 PLN | |
47798 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, parka znaczków za 15 i 45 zł, znaczek za 45 zł z błędem w 1 sektorze na poz.6 "uszkodzona litera k w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2952 B1 Mi.3100 |
| 20 PLN | |
47799 |
1987 odnowa zabytków Krakowa, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2955 ark. Mi.3103 |
| 50 PLN | |
47800 |
1987 100. rocznica stworzenia języka esperanto, znaczki w parce z górnym marginesem z nazwą emisji, czyste. | Fi.2956 Mi.3104 |
| 20 PLN | |
47801 |
1987 Międzynarodowy Kongres Pszczelarski "Apimondia '87" w Warszawie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2958-63 ark. Mi.3106-11 |
| 200 PLN | |
47802 |
1987 Wojna obronna 1939 r. (IV), znaczki za 10 zł w parce pionowej z marginesem, dolny z błędem na poz.30 "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2965 B1 Mi.3113 |
| 50 PLN | |
47803 |
1987 Wojna Obronna 1939 roku, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2965-7 ark. Mi.313-5 |
| 200 PLN | |
47804 |
1987 Wojna obronna 1939 roku, znaczek z błędem "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA". | Fi.2965B1 Mi.3113 |
| 10 PLN | |
47805 |
1987 Wojna Obronna 1939, znaczek z błędem "uszkodzona litera L", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2967B1 Mi.3115 |
| 30 PLN | |
47806 |
1987 Wojna obronna 1939, znaczek z błędem na poz.21 "uszkodzona litera I w WRÓBLEWSKI", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2967B1 Mi.3115 |
| 30 PLN | |
47807 |
1987 300. rocznica śmierci Jana Heweliusza, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2968-9 ark. Mi.3116-7 |
| 100 PLN | |
47808 |
1987 sportowe sukcesy Polaków, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2970-3 ark. Mi.3118-21 |
| 200 PLN | |
47809 |
1987 Światowy Dzień Poczty, marginesowy znaczek 15 zł. z wzajemnym przesunięciem walców konturującego i tonującego, co daje efekt zdwojonego druku obu barw ciemnooliwkowej i lilakarminowej - co ciekawe wzajemne przesunięcie barwy ciemnooliwkowej jest większe niż lilakarminowej, gwarancja. | Fi.2975 MK Mi.3123 |
| 600 PLN | |
47810 |
1987 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.2975 ark. Mi.3123 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
47811 |
1987 baśnie Andersena, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2977-82 ark. Mi.3125-30 |
| 200 PLN | |
47812 |
1987 baśnie Andersena, dolny prawy znaczek z błędem "dodatkowy płatek obok korony", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2981 B2 Mi.3129 |
| 40 PLN | |
47813 |
1987 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hafnia '87", znaczek za 30 zł z błędem na poz.47 "dodatkowy płatek śniegu obok korony"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2981 B2 Mi.3129 |
| 40 PLN | |
47814 |
1987 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hafnia '87", znaczek za 40 zł z błędem na poz.4 "skaza na lewej skarpecie"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2982 B1 Mi.3130 |
| 50 PLN | |
47815 |
| 15 PLN | |
47816 |
| 15 PLN | |