Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
46155 |
1951 groszy, list z Świdnicy Śląskiej do Wrocławia opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze czarnym. | Fi.527 Mi.665 |
| 20 PLN | |
46156 |
1951 groszy, list polecony z Katowic do Wrocławia opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 w kolorze fioletowym. | Fi.527 Mi.665 |
| 10 PLN | |
46157 |
1951 groszy, list z Kłodzka do Wrocławia opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze czarnym. | Fi.527 Mi.665 |
| 15 PLN | |
46158 |
1951 groszy, front miejscowego listu firmowego z Łodzi opłaconego znaczkami z nadrukiem groszy typ 7 w barwie czerwonej. | Fi.527 Mi.665 |
| 100 PLN | |
46159 |
1951 groszy, list polecony z Krakowa 3 do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 w barwie czerwonej. | Fi.527 Mi.665 |
| 60 PLN | |
46160 |
1951 groszy, list z Koluszek 2 do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 5 w barwie czerwonej. | Fi.527 Mi.665 |
| 50 PLN | |
46161 |
1951 groszy, list z Rogożna Wielkopolskiego do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 20 w barwie fioletowej. | Fi.527 Mi.665 |
| 15 PLN | |
46162 |
1951 groszy, list z Poznania do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej. | Fi.527 Mi.665 |
| 15 PLN | |
46163 |
1951 groszy, list z Łodzi 7 do Lublina opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej. | Fi.527 Mi.665 |
| 15 PLN | |
46164 |
1951 groszy, list polecony z Wrześni do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 16 w barwie fioletowej. | Fi.527 Mi.665 |
| 15 PLN | |
46165 |
1951 groszy, list z Wolbromia do Łodzi opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 5 w barwie czarnej. | Fi.527 Mi.665 |
| 50 PLN | |
46166 |
1951 groszy, list z Witkowa do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 18 w barwie czerwonej. | Fi.527 Mi.665 |
| 50 PLN | |
46167 |
1951 groszy, list z Wapna do Katowic opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 15 barwie fioletowej. | Fi.527 Mi.665 |
| 60 PLN | |
46168 |
1951 groszy, list z Wałbrzycha 3 do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 barwie niebieskiej, brak klapy koperty. | Fi.527 Mi.665 |
| 80 PLN | |
46169 |
1951 Bolesław Bierut, seria znaczków z pustopolami z lewej strony, czyste; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.533-40 Pw Mi.668-75 Zf |
| 400 PLN | |
46170 |
1951 groszy, list z Olsztyna do Gdańska opłacony znaczkiem w nowej walucie z fantazyjnym nadrukiem groszy typ 16 według Rosta w barwie fioletowej. | Fi.535, 547 Mi.673, 685 |
| 280 PLN | |
46171 |
1951 groszy, list firmowy z Szczecina 2 do Gdańska opłacony znaczkiem w nowej walucie z nadrukiem typ 22 (grosze) w barwie fioletowej. | Fi.541, 657 Mi.679, 706 |
| 160 PLN | |
46172 |
1951 Plan sześcioletni, seria na kopertach pierwszego dnia obiegu. | Fi.542-5 FDC Mi.680-3 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
46173 |
1951 rocznik znaczków czystych (Fi.429.-). | Fi.542-82 Mi.680-720 |
| 350 PLN | |
46174 |
1951-1955 TOM II JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami, a także znaczki urzędowe z lat 1945-54 i znaczki dopłaty z lat 1951-53; aby ułatwić zakup wyłączono z niego blok 13ND, który można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 3280.- złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.542-809 Mi.680-953 |
| 2 700 PLN | |
46175 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, znaczek z pustopolem z lewej strony, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.547 Mi.685 |
| 40 PLN | |
46176 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, znaczek pustopolem. | Fi.547 Mi.685 |
| 25 PLN | |
46177 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, czworoblok z pustopolami na lewym marginesie. | Fi.547 Mi.685 |
| 50 PLN | |
46178 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, parka z pustopolami na lewym marginesie. | Fi.547 Mi.685 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
46179 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, znaczek z podwójnym moletowaniem cyfry 5, gwarancja i opis Walocha. | Fi.547B1 Mi.685 |
| 25 PLN | |
46180 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek za 45 gr./15 zł. z błędem na znaczku podstawowym "mocno uszkodzone G w KONGRES i ramka", gwarancja. | Fi.548 B Mi.686 |
| 60 PLN | |
46181 |
1951 wydanie przedrukowe, marginesowy znaczek za 45gr/15zł. z podwójnym nadrukiem; nakład - jeden stuznaczkowy arkusz; drugi nadruk był lekko obrócony w stosunku do pierwszego, znaczki z lewej strony arkusza są lekko wzajemnie przesunięte - prawie niewidocznie; znaczki z prawej strony arkusza są piękne ekspozycyjnie, mają nadruki mocno wzajemnie przesunięte i świetnie nadają się do eksponatu wystawowego, oferowany walor to jeden z najładniejszych egzemplarzy tego podwójnego nadruku,podwójna gwarancja Mikulski. | Fi.548 Np Mi.686 |
| 3 000 PLN | |
46182 |
1951 IV Międzynarodowy Wyścig Pokoju, komplet 4 kasowników okolicznościowych poszczególnych etapów rozegranych na terenie Polski z: Katowic, Wrocławia, Łodzi, up.Warszawa na ilustrowanych kartach wydanych staraniem Ligi Morskiej z VII serii z ilustracją "POSTOMINO MOLO I PLAŻA"; temat - KOLARSTWO. | Fi.549 Mi.687 |
| 60 PLN | |
46183 |
1951 Święto Pracy, serie z odmianami papierów i ząbkowań. | Fi.549 Mi.687 |
| 120 PLN | |
46184 |
1951 Święto Pracy, znaczek z ząbkowaniem ZL 10¾/13¾, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.549 Mi.687 |
| 20 PLN | |
46185 |
1951 Święto Pracy, zestaw znaczka w różnych odmianach papierów i ząbkowań. | Fi.549 Mi.687 |
| 140 PLN | |
46186 |
1951 Święto Pracy, parka znaczków z przesuniętą perforacją poziomą na krawędź rysunku znaczka. | Fi.549 |
| 50 PLN | |
46187 |
1951 Nowa Huta, czworoblok znaczków za 40 gr. ze znacznie przesuniętą skośnie perforacją, podobne znaczki trafiają się z oryginalnego obiegu, gwarancja. | Fi.550 MK Mi.690 |
| 240 PLN VERKAUFT | |
46188 |
1951 Nowa Huta, seria z odmianami papieru. | Fi.550-3 Mi.690-3 |
| 120 PLN | |
46189 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w kolorze czerwonym, definitywny znaczek wydano w kolorze niebieskim, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.550P Mi.690 |
| 800 PLN | |
46190 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w kolorze czerwonym, definitywny znaczek wydano w kolorze niebieskim, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.550P Mi.6902 |
| 1 100 PLN | |
46191 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w barwie czerwonej, gwarancja i oznaczenie. | Fi.550P1 Mi.690 |
| 1 000 PLN | |
46192 |
1951 Ogólnopolska Spartakiada, komplet 11 ilustrowanych pamiątkowych kart wysłanych 9.9, każda skasowana stemplem okolicznościowym; rzadko oferowany zestaw w dobrym stanie zachowania. | Fi.551 Mi.691 |
| 700 PLN | |
46193 |
1951 Nowa Huta, narożny znaczek z numerem walca na górnym marginesie. | Fi.551 |
| 35 PLN | |
46194 |
1951 Nowa Huta, dwa znaczki z serii na kartce z pierwszego dnia obiegu. | Fi.552-3 FDC Mi.692-3 |
| 30 PLN VERKAUFT | |