26504 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, drugie wydanie stanisławowskie, gwarancja Ceremuga. | Fi.84 |
| 150 PLN | |
26505 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, drugie wydanie stanisławowskie, czworoblok z poz. 9/20, gwarancja i oznaczenie Ceremuga. | Fi.84 |
| 800 PLN | |
26506 |
1919 Zachodnio Ukraińska Republika Ludowa, znaczek trzeciego wydania Stanisławowskiego. | Fi.84 |
| 180 PLN | |
26507 |
1919 Poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, I wydanie wiedeńskie, seria 19 znaczków z nadrukami, wartości do 30 hal i 10 kr bez podlepki, pozostałe delikatne pierwsze podlepki lub ich ślady; wartość 10 kr sygnowana; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.87-105 |
| 600 PLN | |
26508 |
1919 lokalne litewskie wydanie Grodzieńskie, nadruk litewski na rosyjskich znaczkach wprowadzonych do obiegu 4 III., w okresie wycofywania się z tych terenów oddziałów niemieckich; już miesiąc później Grodno było w rękach Polskiej Organizacji Wojskowej i poza kilkoma tygodniami w kampanii 1920 roku, pozostało w granicach Polski do 1939 roku; ząbkowana seria kasowana na wycinkach jest dopiero drugi raz oferowana na naszej aukcji, gwarancja Krawczyk. | Mi.2-9A |
| 3 000 PLN | |
26509 |
1920 Poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, znaczek kurierski poczty konsularnej, nakład 400 sztuk, fotoatest Ceremuga. | Fi.12 |
| 800 PLN | |
26510 |
1920 Poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, znaczek kurierski poczty konsularnej, nakład 100 sztuk, wycena katalog Fischer II 5.000,- zł, fotoatest Ceremuga. | Fi.13 |
| 800 PLN | |