Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 118. Volksrepublik Polen 1952-1989

21311

Fi.810-1
Mi.954-5
40 PLN
21312

1956 rocznik znaczków czystych (Fi.253.-).

Fi.810-50
Mi.954-94
210 PLN
21313

1956 rocznik kopert FDC (Fi.312.-).

Fi.810-50
Mi.954-94
250 PLN
21314

1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to prawie 1400 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.810-1003
Mi.954-1147
900 PLN
21315

Fi.810-3422, bl.18-157
Mi.954-3570, Bl.19-127
3 900 PLN
21316

1956 XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek za 20 gr z przesuniętą barwą czarną, ząbkowanie 12½:12¾; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.812 MK2
Mi.955
200 PLN
21317

1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, karnet okolicznościowy, seria stemplowana kasownikiem z pierwszego dnia obiegu.

Fi.812-4
Mi.956-8
25 PLN
21318

1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, karnet okolicznościowy.

Fi.812-4
Mi.956-8
80 PLN
21319

1956 karnet - "XI ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA" Zakopane.

Fi.812-14
Mi.955-57
40 PLN
21320

Fi.813
Mi.957
25 PLN
21321

Fi.813MK
Mi.957
85 PLN
21322

1956 XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek za 60 gr z błędem "kropka nad O w ZIMOWE" z poz.92, ząbkowanie liniowe ZL11, na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.814 B1
Mi.957
60 PLN
21323

1956 Statki polskie, 5 gr - czworoblok metrykalny o ząbkowaniu ramkowym ZR 12:12½ z oznaczeniem walca (1 walec, 2 nakład, 3 moletowanie) znajdującym się nad 7 znaczkiem w arkuszu, w oznaczeniu walca zwraca uwagę cyfra 1 w położeniu lustrzanym, czyste; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.815
Mi.959
100 PLN
21324

1956 IX Wyścig Pokoju, seria z numerem walca na dolnym marginesie.

Fi.820-1
50 PLN
21325

1956 turystyka, parka znaczków ciętych, dolny znaczek z plamą.

Fi.822nz
Mi.966U
900 PLN
21326

1956 turystyka, parka znaczków ciętych.

Fi.823nz
Mi.967U
1 200 PLN
21327

Fi.825nz
Mi.869U
700 PLN
21328

1956 turystyka, czworoblok znaczków ciętych.

Fi.825nz
Mi.869U
900 PLN
21329

Fi.825nz
Mi.969U
750 PLN
21330

Fi.825nz
Mi.969U
800 PLN
21331

Fi.827 + 827MK + 648
Mi.972 + 822
800 PLN
21332

1956 wydanie prowizoryczne, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem miejscowym na liście z Bochni, uszkodzenia koperty.

Fi.828MK
Mi.972
40 PLN
21333

1956 wydanie prowizoryczne, znaczek z przesuniętym nadrukiem i perforacją.

Fi.829
Mi.973
20 PLN
21334

Fi.833 MK
Mi.977
80 PLN
21335

1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja z oznaczeniem MK Walocha.

Fi.833MK
Mi.977
50 PLN
21336

1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, znaczek z błędem "brak prawej nóżki litery R", gwarancja i opis Walocha.

Fi.834B1
Mi.978
40 PLN
21337

1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.834MK
Mi.978
25 PLN
21338

Fi.842
Mi.983
30 PLN
21339

Fi.843
Mi.984
15 PLN
21340

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, marginesowa czwórka ze znakiem drukarskim autotronu.

Fi.843
Mi.984
30 PLN
21341

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, seria w karnecie okolicznościowym.

Fi.843-8
Mi.984-9
40 PLN
21342

1956 karnet - "XVI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W MELBOURNE"; temat - OLIMPIADA.

Fi.843-48
Mi.984-89
50 PLN
21343

1956 FDC - "XVI Igrzyska Olimpijskie w Melbourne" - rozszerzony zestaw 6 ilustrowanych kopert, na znaczku za 40 gr błąd "G w GR przecięte u dołu".

Fi.843-49
Mi.984-89, 994
60 PLN
21344

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z przesuniętym drukiem środka znaczka (stalorytu).

Fi.843MK
Mi.984
45 PLN
21345

Fi.843MK
45 PLN
21346

1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 25 gr. z błędem "plamki wokół 1 i 4 kółka olimpijskiego".

Fi.845 B
Mi.986
30 PLN
21347

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem stalorytu.

Fi.845MK
Mi.986
100 PLN
21348

Fi.846
Mi.967
70 PLN
21349

Fi.846MK
Mi.987
50 PLN
21350

1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem stalorytu (środka znaczka) do góry, tzw. "złamany oszczep".

Fi.847MK
Mi.988
250 PLN