Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 118. Volksrepublik Polen 1952-1989

22391

Fi.2526-29 ND
300 PLN
22392

1980 XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lake Placid i XXII Letnie Igrzyska w Moskwie, znaczek za 6,50 zł z błędem na poz.6 "krótszy kijek"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2528 B1
Mi.2676
50 PLN
22393

1980 35. rocznica układu PRL - ZSRR, znaczek z uskokiem ząbkowania.

Fi.2533
Mi.2681
40 PLN
22394

1980 35. rocznica układu PRL - ZSRR, parka z uskokiem ząbkowania poziomego.

Fi.2533MK
Mi.2681
40 PLN
22395

1980 110. rocznica urodzin Lenina, znaczek za 2,50 zł z błędami na poz.35 "brak kropki po W i krótszy przecinek"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2534 B1
Mi.2682
30 PLN
22396

1980 110. rocznica urodzin W.Lenina, dolny prawy znaczek z błędami "krótszy przecinek w nominale" i "brak kropki po W".

Fi.2534 B1+B2
Mi.2682
25 PLN
22397

1980 110. rocznica urodzin W. Lenina, prawy znaczek z błędami "krótszy przecinek w nominale" i "brak kropki po W".

Fi.2534 B1+B2
Mi.2682
40 PLN
22398

1980 110. rocznica urodzin Lenina, parka znaczków za 2,50 zł, prawy z błędem na poz.16 "krótszy przecinek"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.2534 B3
Mi.2682
30 PLN
22399

1980 75. rocznica Rewolucji 1905 roku, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2535 ark.
Mi.2683
50 PLN
22400

1980 Z tradycji szkolnictwa morskiego, znaczek za 6 zł z powtarzalnym błędem "przerwane o w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.2554 B2
Mi.2701
40 PLN
22401

1980 rośliny lecznicze, lewy znaczek z błędem "krótkie I w słowie LEKARSKI", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2560B1
Mi.2708
30 PLN
22402

1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

Fi.2564 ark.
Mi.2712
50 PLN
22403

1980 35. rocznica powstania ONZ, znaczek za 8,40 zł z błędem na poz.43 "ścięte a w Polska i uszkodzona flaga", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2565 B1
Mi.2713
50 PLN
22404

Fi.2565B1
Mi.2713
40 PLN
22405

1980 35. rocznica powstania ONZ, lewy znaczek z błędem "ścięta litera a w Polska i uszkodzona flaga", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2565B1
Mi.2713
35 PLN
22406

1980 Dzień Znaczka, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2567-70 ark.
Mi.2715-8
200 PLN
22407

1980 150. rocznica Powstania Listopadowego, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2572 ark.
Mi.2720
50 PLN
22408

Fi.2573-78
Mi.2721-26
50 PLN
22409

Fi.2621-2 ark.
Mi.2769-70
100 PLN
22410

40 PLN
22411

1981 nowodruk z okazji zjazdu PZF.

Fi.2460ND
15 PLN
22412

1981 rocznik kopert FDC (bez bl.113(70); Fi.66.-).

Fi.2579-2643
Mi.2727-91
60 PLN
22413

1981 rocznik znaczków czystych (Fi.56,10).

Fi.2579-2643
Mi.2727-91
35 PLN
22414

1981 Pablo Picasso, nowodruk z podwójnym ząbkowaniem pionowym

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
250 PLN
22415

1981 Pablo Picasso, nowodruk w pięknym stanie (Fi.280.-).

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
250 PLN
22416

1981 Pablo Picasso, nowodruk.

Fi.2580ND
Mi.Bl.74ND
240 PLN
22417

1981 sport balonowy, prawy znaczek z błędem "ń w Anderson".

Fi.2586B1
Mi.2734
25 PLN
22418

1981 sport balonowy, znaczek z błędem "ń w Anderson".

Fi.2586B1
Mi.2734
20 PLN
22419

Fi.2586B1
25 PLN
22420

Fi.2596 B1
Mi.2739
60 PLN
22421

Fi.2596 B1
Mi.2739
30 PLN
22422

1981 polska ceramika szlachetna, lewy znaczek z błędem "lewy znaczek z błędem plama przy literze K w słowie POLSKA", gwarancja Kalinowski

Fi.2598B1
Mi.2741
30 PLN
22423

Fi.2608-12
Mi.2764-68
80 PLN
22424

Fi.2608-12
Mi.2764-68
25 PLN
22425

1981 restytucja żubra, dziesięć serii w arkuszu sprzedażnym złożonym w połowie.

Fi.2608-12 ark.
Mi.2764-68
60 PLN
22426

Fi.2613B1
Mi.2756
25 PLN
22427

1981 sport modelarski, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

Fi.2614-9 ark.
Mi.2757-62
500 PLN
22428

1981 200 lat Teatru Starego w Krakowie, znaczek z przesuniętym w górę drukiem barwy złotej, dla porównania po lewej poprawnie wydrukowany znaczek.

Fi.2631MK
Mi.2779
50 PLN
22429

1981 200 lat Teatru Starego w Krakowie, makulaturowy znaczek z "rozmytym" drukiem stempla, gwarancja z opisem.

Fi.2632
Mi.2780
15 PLN
22430

Fi.2634-5 ark.
Mi.2782-3
60 PLN