2273 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z lekko przesuniętym w prawo nadrukiem, gwarancja eksperta PZF. | Fi.68 |
| 40 PLN | |
2274 |
1919 wydanie poznańskie, prawy znaczek bez podlepki z błędem "brak dolnej połowy prawej cyfry 5", lewy znaczek podlepka. | Fi.68B1 Mi.132 |
| 45 PLN | |
2275 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem - po prawej stronie widoczny nowy nominał sąsiedniego znaczka, bardzo rzadkie, gwarancja. | Fi.68MK Mi.132 |
| 180 PLN | |
2276 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek za 10/25 f. z błędem na poz. "nad prawą częścią kreski dwie duże plamki", gwarancja. | Fi.69 B Mi.133 |
| 60 PLN | |
2277 |
1919 wydanie poznańskie, kartka nadana 19.9.19 do Niemiec. | Fi.70 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
2278 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek za 10/40 f. z błędem na poz.10(?) "nad prawym końcem kreski łukowato ułożone plamki", gwarancja Falkowski. | Fi.70 B Mi.134 |
| 80 PLN | |
2279 |
1919 wydanie poznańskie, ośmioblok czystych znaczków za 10/40 f. z trzema błędami, oba prawe górne z błędem na poz.19 i 29 "plamka łukowa nad oc" - jak B10, ale na innej pozycji a lewy dolny z błędem na poz.48 "uszkodzone litery sk - gwóźdź" (Fi.660.-), poza lekko zgiętym znaczkiem z B7 ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie. | Fi.70 B(10)+B(10)+B7 Mi.134 |
| 440 PLN | |
2280 |
1919 wydanie poznańskie, czysty znaczek za 10/40 f. z błędem na poz.48 "uszkodzone litery sk - gwóźdź", ładny stan, gwarancja i oznaczenie. | Fi.70 B7 Mi.134 |
| 40 PLN | |
2281 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek za 10/40 f z błędem na poz.88 "wygięta pozioma kreska", kasowany na wycinku; gwarancja. | Fi.70 B9 Mi.134 |
| 60 PLN | |
2282 |
1919 wydanie poznańskie, mieszana frankatura na liście ekspresowym z Poznania 23.11.19 do Warszawy, znaczki niemieckie nie wliczone do opłaty pocztowej. | Fi.70, 86A, 87B, 107 |
| 350 PLN | |
2283 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z nadrukiem z poz. 48 z błędem "gwóźdź", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.70B7 Mi.134 |
| 40 PLN | |
2284 |
1919 wydanie gnieźnieńskie, znaczek za 5 fen. z nadrukiem typ 3, znaczek za 10 fen. z nadrukiem z poz. 70, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.71-2 Mi.135-6 |
| 1 100 PLN VERKAUFT | |
2285 |
1919 wydanie poznański, seria na wycinkach stemplowana w Witkowie, znaczek za 5 fen. z nadrukiem w barwie jasno brązowawoczerwonej, znaczek za 10 fen. z nadrukiem z poz. 1 w barwie jasnozielone, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest. | Fi.71-2a Mi.135-6 |
| 2 200 PLN | |