Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 117. Republik Polen ab 1989

9919

1991 Sowy - puszczyk, marginesowa parka pozioma znaczków za 500 zł, prawy z błędem w części nakładu "kreska przy u w puszczyk"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.3148 B1
Mi.3296
40 PLN
9920

1991 rocznik kopert FDC (Fi.126,50).

Fi.3158-3212
Mi.3306-60
80 PLN
9921

1991 rocznik znaczków czystych (Fi.109,90).

Fi.3158-3212
Mi.3306-60
80 PLN
9922

1991 poczet królów polskich - wydanie przedrukowe, znaczek z lekko przesuniętym nadrukiem w prawą stronę.

Fi.3168
Mi.3316
20 PLN
9923

1991 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem przesuniętym w dół. Rzadkie w tym wydaniu.

Fi.3168
Mi.3316
60 PLN
9924

1991 poczet królów polskich - wydanie przedrukowe, znaczek niedobitymi kreskami zasłaniającymi stary nominał i cyfra 1.

Fi.3168MK
Mi.3316
50 PLN
9925

1991 karnet - "750. rocznica bitwy pod Legnicą" - wydanie wspólne z pocztą Niemiec.

Fi.3170
40 PLN
9926

1991 rośliny lecznicze, dwa znaczki z pustopolami na dole i na górze, czyste.

Fi.3177
Mi.3325
30 PLN
9927

1991 rośliny lecznicze, znaczki z pustopolami na dolnym i górnym marginesie.

Fi.3177
Mi.3325
15 PLN
9928

Fi.3177
Mi.3325
15 PLN
9929

1991 rośliny lecznicze, pasek z góry arkusza z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.3177
Mi.3325
60 PLN
9930

1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz sprzedażny.

Fi.3194-200 ark.
Mi.3343-8
20 PLN
9931

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowana odbitka fazowa sześciobloku obejmującego całą serię w barwie czarnej pochodząca z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha.

Fi.3195-200 Of
Mi.3343-48
1 500 PLN
9932

Fi.3195-200 ark.
Mi.3343-8
25 PLN
9933

1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz czysty.

Fi.3195-200 ark.
Mi.3343-48
30 PLN
9934

1991 motyle, arkusz sprzedażny.

Fi.3195-200ark.
Mi.3343-8
20 PLN
9935

1991 dowódcy Armii Krajowej - gen. Stefan Rowecki, czworoblok z przesuniętą perforacją.

Fi.3206MK
40 PLN
9936

1991 XVI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Bydgoszczy, blok normalny i blokk z okolicznościowym dodrukiem "XVI WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE Okręgu Warszawskiego - Polskiego Związku Filatelistów Warszawa 07.02.1998 r.".

Fi.bl.144
Mi.Bl.114
80 PLN
9937

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, koperta FDC.

Fi.bl.145
Mi.Bl.115
25 PLN
9938

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, blok - błąd - brak górnego, prawego rogu hologramu.

Fi.bl.145
Mi.Bl.115
55 PLN
9939

1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, pasek czterech nierozciętych bloków, piękny stan zachowania, fotoatest Wiatrowski.

Fi.bl.145 MK7
Mi.Bl.115
4 000 PLN
9940

1991 motyle w kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nierozcięty pasek pięciu bloków, rzadkie, doskonały stan zachowania.

Fi.bl.145 MK9
Mi.Bl.115
4 400 PLN
9941

Fi.bl.145 MK9
Mi.Bl.115
4 300 PLN
9942

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem motyla na hologramie.

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
400 PLN
9943

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak motyla na hologramie".

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
600 PLN
9944

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
400 PLN
9945

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak hologramu".

Fi.bl.145MK1
Mi.Bl.115
800 PLN
9946

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem hologramu.

Fi.bl.145MK3
Mi.Bl.115
500 PLN
9947

Fi.bl.145MK3
Mi.Bl.115
500 PLN
9948

1991 seria wydana przez pocztę Solidarności Nowej Huty z okazji 100-lecia utworzenia Towarzystwa Szkoły Ludowej.

40 PLN
9949

1992 rocznik kopert FDC (bez bl.148(104)A; Fi.190,70).

Fi.3213-76
Mi.3361-3424
150 PLN
9950

1992 rocznik znaczków czystych (Fi.182,90).

Fi.3213-76
Mi.3361-3424
150 PLN
9951

1992-1993 TOM XIX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 433 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.3213-3328
Mi.3361-3476
310 PLN
9952

1992 Wodospady polskie, znaczek za 3000 zł z błędem na poz.14 "przerwa w literze C w JELEC", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.3233 B1
Mi.3381
40 PLN
9953

1992 wodospady polskie, znaczki ze zdwojonym drukiem barwy czarnej, wyraźnie widocznym na dolnym znaczku, gwarancja Walocha.

Fi.3234MK
Mi.3382
100 PLN
9954

1992 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Olymphilex '92" w Barcelonie, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty.

Fi.3244A
Mi.3392B
10 PLN
9955

1992 Prymas Tysiąclecia ks. kardynał Stefan Wyszyński i rocznica Światowego Dnia Młodzieży w Częstochowie, arkusz; dobry stan zachowania (arkusz poziomo zgięty, adnotacje kasowe na dolnym marginesie).

Fi.3247-48
Mi.3395-96
140 PLN
9956

1992 historia orła białego, seria w półarkuszach sprzedażnych, w półarkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła".

Fi.3272-6 (3274B1)
Mi.3420-4
100 PLN
9957

1992 historia orła białego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła".

Fi.3272-6 ark (3274B1)
Mi.3420-4
200 PLN
9958

1992 rok historii Armii Krajowej, blok z małym numerem na odwrocie.

Fi.Bl.150I
Mi.Bl.120II
200 PLN