6557 |
1945 wyzwolenie miast, czworoblok z poz. 64/75, znaczki z poz. 65 i 74 błędem "brak noska w cyfrze 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IB2, B3 Mi.390VII |
| 180 PLN | |
6558 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351I B4 Mi.390VII |
| 80 PLN | |
6559 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 78 z przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.351IB4 MK3 Mi.390VII |
| 200 PLN | |
6560 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 17 z błędem "zalana cyfra 5", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IB7 Mi.390VII |
| 100 PLN | |
6561 |
1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa pionowa parka znaczków za 3 zł./25 gr. z nadrukiem typu II, na górnym znaczku niekatalogowany błąd z poz.33/83 "rzymska cyfra I z oczkiem", a na dolnym błąd na znaczku podstawowym z poz.84 "lewa litera G z kropką", gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.351II B Mi.390VII |
| 160 PLN | |
6562 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, błąd z poz. 17 "zalana cyfra 5", gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IIB7 MK3 Mi.390VII |
| 360 PLN | |
6563 |
1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, narożny znaczek za 3 zł./25 gr. z nadrukiem typu II i błędem na poz.50/100 "litera ź obniżona" (Fi.100.-), dodatkowo "zalane ó", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.351II B9 Mi.390VII |
| 100 PLN | |
6564 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 100 z błędem "litera ź obniżona", abklacz, gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IIB9 Mi.390VII |
| 100 PLN | |
6565 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z przesuniętym w pionie nadrukiem bez nominału, gwarancja Walocha. | Fi.351IIMK Mi.390VII |
| 200 PLN | |
6566 |
1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, bardzo ciekawa parka pionowa dwóch rodzajów makulatury znaczków za 3 zł./25 gr. oba typu II z abklatschem na odwrocie, górny z nominałem " - 3 zł - " na dole znaczka, a dolny bez nadrukowanego nominału i dodatkowo z dwoma błędami nadruku na poz.50(100) "litera ź obniżona" i "grube ó", gwarancja i opis każdego znaczka Walocha. | Fi.351II MK3 + MK3 B9 Mi.390VII |
| 1 600 PLN | |
6567 |
1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowy znaczek za 3 zł./25 gr. z mocno przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, poz.20+30/70, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.351I MK3 Mi.390VII |
| 180 PLN | |
6568 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 6 z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na dole znaczka, abklacz nadruku, gwarancja i opis Walocha. | Fi.351IMK3 Mi.390VII |
| 250 PLN | |
6569 |
1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, bardzo ciekawa parka pionowa dwóch rodzajów makulatury znaczków za 3 zł./25 gr., górny typu I poz.31 z nominałem " - 3 zł - " na dole znaczka, a dolny typu II poz.41 bez nadrukowanego nominału, poza słabszym ząbkiem w środku po lewej w ładnym stanie zachowania, gwarancja i opis Walocha. | Fi.351I MK3 + 351II MK3 Mi.390VII |
| 1 400 PLN | |
6570 |
1945 wyzwolenie miast, kartka polecona opłacona jak list z Radomia 1.6.45 do Łęk Szlacheckich, stempel cenzury wojskowej nr 1743, kartka o charakterze filatelistycznym z pięknie udokumentowanym obiegiem pocztowym. | Fi.352 Mi.390VIII |
| 380 PLN | |
6571 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 76 z charakterystyczną usterką znaczka podstawowego występującą w całym nakładzie "długa ukośna kreska przechodząca przez korpus i prawe skrzydło orła", gwarancja. | Fi.352 Mi.390VIII |
| 40 PLN | |
6572 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa parka znaczków za 3 zł./25 gr., prawy z błędem na poz.40 "grube o", gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.352 B Mi.390VIII |
| 100 PLN | |
6573 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa pionowa parka znaczków za 3 zł./25 gr., na górnym znaczku niekatalogowany błąd z poz.33/83 "rzymska cyfra I z wcięciem", a na dolnym błąd na znaczku podstawowym "lewa litera G z kropką", gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.352 B + B Mi.390VIII |
| 140 PLN | |
6574 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z dwoma błędami na poz.7 "węższa litera z w zł" i "uszkodzona litera a", ślad podlepki, gwarancja i opis walca (I), pozycji i błędu Walocha. | Fi.352 B1+B7 Mi.390VIII |
| 100 PLN | |
6575 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowy czworoblok znaczków za 3 zł/25 gr, prawy dolny z błędem na poz.44" cyfra 1 w 1945 częściowo bez noska" (Fi.210.-); czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.352 B2 Mi.390VII |
| 160 PLN | |
6576 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa parka znaczków za 3 zł./25 gr., lewy z błędem na poz.47/97 "z w zł ścięte", gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.352 B6 Mi.390VIII |
| 120 PLN | |
6577 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem nadruku na poz. 72 "litera m obniżona", gwarancja i oznaczenie. | Fi.352 B10 Mi.390X |
| 50 PLN | |
6578 |
1945 "Radom" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa próbna odbitka znaczka za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.10 "R uszkodzone u dołu" i co bardzo rzadkie na papierze liniowanym na odwrocie, gwarancja Jendroszek BPP. | Fi.352 P B8 Mi.390VIII |
| 600 PLN | |
6579 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem "wąska litera z", znaczek grzecznościowo stemplowany, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.352B1 Mi.390VIII |
| 50 PLN | |
6580 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 65 z błędem "brak noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B2 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
6581 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B3 Mi.390VIII |
| 80 PLN VERKAUFT | |
6582 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 28-29, lewy znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B4 Mi.390VIII |
| 90 PLN | |
6583 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 7 z błędem "węższe z i uszkodzone a", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B7 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
6584 |
1945 wyzwolenie miast, parka z poz. 9-10, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera R", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B8 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
6585 |
1945 wyzwolenie miast, prawy znaczek z błędem "litera o zwężona", gwarancja Petriuk. | Fi.352B12 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
6586 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 50 z błędem "litera o zwężona", gwarancja i opis. | Fi.352B12 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
6587 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 80, gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.352No Mi.390VIII K |
| 4 000 PLN | |
6588 |
1945 wyzwolenie miast, odbitka kontrolna nadruku z poz. 5, gwarancja Jendroszek. | Fi.352P |
| 250 PLN | |
6589 |
1945 wyzwolenie miast, miejscowy list polecony z Lublina nadany 22.2.45, na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 307, gwarancja Schmutz. | Fi.353 Mi.390V |
| 800 PLN | |
6590 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 88, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353 Mi.390V |
| 20 PLN | |
6591 |
1945 wyzwolenie miast, miejscowy list polecony z Katowic nadany 11.04.45. na odwrocie stempel cenzury wojskowej nr 810. | Fi.353 Mi.390V |
| 1 000 PLN | |
6592 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, narożny znaczek za 3 zł./25 gr. z błędami na poz.50/100 (jak na poz.8) "litera e uszkodzona jak o", a na znaczku podstawowym z II walca "wyrostek na A", gwarancja i opis błędu nadruku Schmutz. | Fi.353 (B7)+B Mi.390V |
| 150 PLN | |
6593 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.20 "pierwsze e zamknięte", gwarancja i opis. | Fi.353 B Mi.390V |
| 60 PLN | |
6594 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, czworoblok znaczków za 3 zł./25 gr., lewy górny z błędami na poz.24/74 "całkowity brak haczyka w cyfrze 1" i "litera l podniesiona", a prawy górny z błędem na poz.25/75 "brak szeryfa po lewej w podstawie drugiej cyfry 1", gwarancja Weźranowski. | Fi.353 B3+14, B Mi.390V |
| 140 PLN | |
6595 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, parka znaczków za 3 zł./25 gr. z przesuniętym w poziomie nadrukiem, lewy znaczek z błędem na poz.9/59 "brak i w K elce", a prawy na poz.10/60 "rozbicie prawej strony przesuniętego nadruku", gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.353 B8 Mi.390V |
| 150 PLN | |
6596 |
1945 wyzwolenie miast, czworoblok z poz. 51/62, znaczek z poz. 61 z błędem "odwrócone e", znaczki z abklaczem znaczka podstawowego, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353 B9 Mi.390V |
| 130 PLN | |