8077 |
1951 groszy, list polecony z Ostrowca Wielkopolskiego do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 11 i typ 17 w barwach czerwonej i fioletowej. | Fi.525, 527 Mi.657, 665 |
| 40 PLN | |
8078 |
1951 groszy, list polecony z Piasek koło Lublina do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 4 w barwie czarnej. | Fi.525, 527 Mi.657, 665 |
| 60 PLN | |
8079 |
1951 groszy, list polecony z Pońca do Gostynina opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 17 w barwie fioletowej. | Fi.525, 527 Mi.657, 665 |
| 50 PLN | |
8080 |
1951 groszy, list polecony z Warszawy do Wrocławia opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 23 w kolorze fioletowym. | Fi.525, 535 Mi.657, 673 |
| 15 PLN | |
8081 |
1951 groszy, miejscowy list polecony z Świdnicy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze czerwonym. | Fi.527 Mi.665 |
| 25 PLN | |
8082 |
1951 groszy, list miejscowy z Warszawy opłacony znaczkami z uszkodzonym nadrukiem groszy typ 23c w barwie czarnej. | Fi.527 Mi.665 |
| 50 PLN | |
8083 |
1951 groszy, list z Opalenicy do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 16 w barwie czarnej. | Fi.527 Mi.665 |
| 30 PLN | |
8084 |
1951 groszy, list firmowy z Hrubieszowa do Lublina opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 4 w barwie niebieskiej. | Fi.527 Mi.665 |
| 60 PLN | |
8085 |
1951 groszy, list z Grodźca koło Będzina do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 w barwie niebieskiej. | Fi.527 Mi.665 |
| 60 PLN | |
8086 |
1951 groszy, front miejscowego listu firmowego z Łodzi opłaconego znaczkami z nadrukiem groszy typ 7 w barwie czerwonej. | Fi.527 Mi.665 |
| 100 PLN | |
8087 |
1951 groszy, list firmowy z Otwocka do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | Fi.527 Mi.665 |
| 50 PLN | |
8088 |
1951 groszy, list polecony z Piotrkowa Trybunalskiego do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 1 w barwie fioletowej. | Fi.527 Mi.665 |
| 60 PLN | |
8089 |
1951 groszy, firmowy list polecony z Słupska do Koszalina opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 22 w barwie fioletowej i typ 21 w barwie czerwonej stemplowanymi na liście. | Fi.527 Mi.665 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
8090 |
1951 groszy, list firmowy z Poznania do warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej, gwarancja Petriuk. | Fi.527 Mi.665 |
| 100 PLN | |
8091 |
1951 groszy, list z Aleksandrowa Łódzkiego do Świdnicy opłacony znaczkiem z nadrukiem groszy typ 5 w kolorze fioletowym. | Fi.527, 542 Mi.665, 680 |
| 15 PLN | |
8092 |
1951 Bolesław Bierut, seria znaczków z pustopolami z lewej strony, czyste; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.533-40 Pw Mi.668-75 Zf |
| 400 PLN | |
8093 |
1951 list lotniczy z Warszawy do Holandii. | Fi.534, 542 Mi.672, 680 |
| 10 PLN | |
8094 |
1951 groszy, list z Olsztyna do Gdańska opłacony znaczkiem w nowej walucie z fantazyjnym nadrukiem groszy typ 16 według Rosta w barwie fioletowej. | Fi.535, 547 Mi.673, 685 |
| 350 PLN | |
8095 |
1951 Bolesław Bierut, czworoblok makulaturowych znaczków za 30 gr z pustopolami z lewej strony z odciśniętym dużym "ciałem obcym", w róznym stopniu, na rysunku każdego znaczka, czyste; bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie. | Fi.537 Pw MK Mi.672 |
| 2 000 PLN | |
8096 |
1951 groszy, list firmowy z Szczecina 2 do Gdańska opłacony znaczkiem w nowej walucie z nadrukiem typ 22 (grosze) w barwie fioletowej. | Fi.541, 657 Mi.679, 706 |
| 160 PLN | |
8097 |
1951 rocznik znaczków czystych (Fi.429.-). | Fi.542-82 Mi.680-720 |
| 350 PLN | |
8098 |
1951-1955 TOM II JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami, a także znaczki urzędowe z lat 1945-54 i znaczki dopłaty z lat 1951-53; aby ułatwić zakup wyłączono z niego blok 13ND, który można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 3280.- złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.542-809 Mi.680-953 |
| 1 950 PLN | |
8099 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, znaczek z pustopolem z lewej strony, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.547 Mi.685 |
| 40 PLN | |
8100 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, znaczek pustopolem. | Fi.547 Mi.685 |
| 25 PLN | |
8101 |
1951 80. rocznica Komuny Paryskiej, znaczek z podwójnym moletowaniem cyfry 5, gwarancja i opis Walocha. | Fi.547B1 Mi.685 |
| 25 PLN | |
8102 |
1951 wydanie przedrukowe, parka znaczków za 45gr/15zł., lewy z niekatalogowanym błędem na poz.81 "g przerwane u dołu" (Fi.70.-), gwarancja. | Fi.548 B10 Mi.686 |
| 80 PLN | |
8103 |
1951 wydanie przedrukowe, znaczek z podwójnym moletowaniem liter G w słowie "KONGRES", gwarancja i opis Walocha. | Fi.548B Mi.686 |
| 40 PLN | |
8104 |
1951 IV Międzynarodowy Wyścig Pokoju, komplet 4 kasowników okolicznościowych poszczególnych etapów rozegranych na terenie Polski z: Katowic, Wrocławia, Łodzi, up.Warszawa na ilustrowanych kartach wydanych staraniem Ligi Morskiej z VII serii z ilustracją "POSTOMINO MOLO I PLAŻA"; temat - KOLARSTWO. | Fi.549 Mi.687 |
| 60 PLN | |
8105 |
1951 Święto Pracy, serie z odmianami papierów i ząbkowań. | Fi.549 Mi.687 |
| 120 PLN | |
8106 |
1951 Święto Pracy, znaczek z ząbkowaniem ZL 10¾/13¾, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.549 Mi.687 |
| 20 PLN | |
8107 |
1951 Święto Pracy, zestaw znaczka w różnych odmianach papierów i ząbkowań. | Fi.549 Mi.687 |
| 140 PLN | |
8108 |
1951 Święto Pracy, parka znaczków z przesuniętą perforacją. | Fi.549 |
| 45 PLN | |
8109 |
1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni do Łodzi. | Fi.550, Cp124 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
8110 |
1951 Nowa Huta, seria z odmianami papieru. | Fi.550-3 Mi.690-3 |
| 120 PLN | |
8111 |
| 900 PLN | |
8112 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w kolorze czerwonym, definitywny znaczek wydano w kolorze niebieskim, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.550P Mi.6902 |
| 1 100 PLN | |
8113 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka w barwie czerwonej, gwarancja i oznaczenie. | Fi.550P1 Mi.690 |
| 1 000 PLN | |
8114 |
1951 Nowa Huta, narożny znaczek z numerem walca na górnym marginesie. | Fi.551 |
| 35 PLN | |
8115 |
1951 Międzynarodowy dzień dziecka, blok legitymacyjny z oznaczeniami formy drukowej pod 100. znaczkiem. | Fi.554 Mi.688 |
| 80 PLN | |
8116 |
1951 Międzynarodowy Dzień Dziecka, seria stemplowana kasownikiem pierwszego dnia obiegu. | Fi.554-5 FDC Mi.688-9 |
| 50 PLN | |