6225 |
1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk. | Fi.16No |
| 1 000 PLN | |
6226 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk. | Fi.17 |
| 80 PLN | |
6227 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk. | Fi.18 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
6228 |
1944 Niezabitów, znaczek z lokalnym nadrukiem, nakład 486 sztuk, zagniecenia widoczne na odwrocie, gwarancja Ceremuga. | Fi.19 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
6229 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk. | Fi.19 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
6230 |
1944 Niezabitów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 1 zł./60 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym "Poczta Polska / Orzeł / 1 zł. 1 / belki" Nakład 710 szt.), gwarancja Krawczyk. | Fi.20 |
| 120 PLN | |
6231 |
1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk. | Fi.21 |
| 80 PLN | |
6232 |
1944 Rudnik n/Sanem, koperta okienkowa ze znaczkiem z nadrukiem lokalnym, znaczek skasowany datownikiem Rudnika z datą 9.VIII.44-13. | Fi.7III |
| 3 500 PLN | |
6233 |
1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, znaczek za 60 gr. z nadrukiem dwoma stempelkami gumowymi typu I "Poczta / Polska / w Rudniku" i "belka" (nakład 193 szt.), piękny stan, gwarancja Perzyński. | Fi.11I |
| 600 PLN | |
6234 |
1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, unikalny znaczek za 32 gr. pochodzący z dostaw od klientów poczty z nadrukiem stempelkiem gumowym typu II "Poczta Polska / Rudnik / n/Sanem / belka" (nakład 5 szt.), nadruk lekko przebija na odwrocie, piękny stan zachowania, gwarancja Perzyński. | Fi.18II |
| 8 000 PLN | |
6235 |
1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, unikalny znaczek za 48 gr. z niekompletnym nadrukiem stempelkiem gumowym typu I "Poczta / Polska / w Rudniku", przedrukowany w minimalnym ogólnym nakładzie 5 szt. - to unikat - jedyny znany egzemplarz bez belki pod napisem, dotąd opisano tylko niekompletny nadruk typu IV (bez napisu Polska); oferowany walor to jeden z najrzadszych znaczków Poczt Lokalnych 1944-45, piękny stan, gwarancja Gryżewski, Perzyński. | Fi.19I |
| 15 000 PLN | |
6236 |
1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, znaczek za 2 zł. pochodzący z dostaw od klientów poczty z nadrukiem najrzadszego typu IV trzema stempelkami - gumowymi "Polska" i "belka" oraz metalowym "RUDNIK n SANEM", został przedrukowany w minimalnym nakładzie 9 szt. - to jeden z najrzadszych znaczków Poczt Lokalnych 1944-45, mimo uszkodzonego ząbka po prawej ogólnie w ładnym stanie, gwarancja firmowa Gryżewski, Perzyński. | Fi.22IV |
| 4 000 PLN | |
6237 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.2 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
6238 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, kilka gwarancji. | Fi.4 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
6239 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk, Walocha. | Fi.5 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
6240 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk, Walocha. | Fi.7 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
6241 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.8 |
| 50 PLN | |
6242 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II, nakład 727 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha. | Fi.11 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
6243 |
1944 Wąwolnica, znaczek z lokalnym nadrukiem, nakład 510 sztuk, gwarancja Krawczyk, Rzadkosz. | Fi.16 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
6244 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.16 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
6245 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 221 sztuk, gwarancja. | Fi.17 |
| 200 PLN | |
6246 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.17 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
6247 |
1944 Wąwolnica, parka znaczków z nadrukiem lokalnym typu III z usterką w postaci nieodbitego napisu "ZŁ.", na lewym znaczku krótsza prawa cyfra 1, nakład 166 sztuk, gwarancja Miszczak. | Fi.18 |
| 1 200 PLN | |
6248 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 166 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha. | Fi.18 |
| 140 PLN VERKAUFT | |
6249 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz. | Fi.19 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
6250 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 531 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha. | Fi.20 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
6251 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 472 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha. | Fi.21 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
6252 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ V o nakładzie 273 sztuki, gwarancja Walocha. | Fi.22 |
| 250 PLN | |
6253 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 273 sztuki, gwarancja Rzadkosz. | Fi.22 |
| 360 PLN | |
6254 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem odwróconym typu VI w pięknym stanie, fotoatest Walocha. | Fi.24No |
| 2 700 PLN | |
6255 |
1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ VII, nakład 68 sztuk, fotoatest Rzadkosz. | Fi.25 |
| 600 PLN | |
6256 |
1944 Węgrów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 2 zł./12 gr., unikalny z podwójnym nadrukiem stempelkiem metalowym typu II o wymiarach 23x25 mm "POCZTA / POWIATOWA / WĘGRÓW / ZŁ 2 ZŁ" (nakład znaczka podstawowego 200 szt.), na tej wartości nadruk podwójny nie był dotąd znany i nie jest odnotowany w katalogu Fischera, inne wycena -.-, piękny stan zachowania, gwarancja. | Fi.11 Np |
| 6 000 PLN | |
6257 |
1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym o nakładzie 9 sztuk !, fotoatest Walocha. | Fi.3 |
| 4 300 PLN | |
6258 |
1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym o nakładzie 22 sztuk !, fotoatest Walocha. | Fi.4 |
| 2 400 PLN | |
6259 |
1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym o nakładzie 8 sztuk !, fotoatest Walocha. | Fi.6 |
| 4 600 PLN | |
6260 |
1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym częściowo podwójnie odbitym o nakładzie 15 sztuk !, fotoatest Walocha. | Fi.7 |
| 3 800 PLN | |
6261 |
1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym o nakładzie 16 sztuk !, fotoatest Walocha. | Fi.8 |
| 3 800 PLN | |
6262 |
1944 Zamość - znaczek za 25 gr. + 1,75 zł./24 gr. wydania prowizorycznego - niebezpieczne fałszerstwo lokalnego nadruku ręcznym stempelkiem gumowym "Orzeł" i wokół "POCZTA / POLSKA / Zamość / 25 VII 1944" oraz nominał (nakład znaczka prawdziwego 16 szt.), ładny stan. | Fi.8 FFi |
| 200 PLN | |
6263 |
1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym o nakładzie 9 sztuk !, fotoatest Walocha. | Fi.9 |
| 4 200 PLN | |
6264 |
1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym o nakładzie 12 sztuk !, fotoatest Walocha. | Fi.12 |
| 4 000 PLN | |