Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 117. Lokalausgaben 1944-1945

6225

1944 Niezabitów, znaczek z odwróconym nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk.

Fi.16No
1 000 PLN
6226

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Gryżewski, Krawczyk.

Fi.17
80 PLN
6227

Fi.18
80 PLN
6228

1944 Niezabitów, znaczek z lokalnym nadrukiem, nakład 486 sztuk, zagniecenia widoczne na odwrocie, gwarancja Ceremuga.

Fi.19
60 PLN
6229

1944 Niezabitów, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk.

Fi.19
60 PLN
6230

1944 Niezabitów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 1 zł./60 gr. z nadrukiem stempelkiem metalowym "Poczta Polska / Orzeł / 1 zł. 1 / belki" Nakład 710 szt.), gwarancja Krawczyk.

Fi.20
120 PLN
6231

Fi.21
80 PLN
6232

1944 Rudnik n/Sanem, koperta okienkowa ze znaczkiem z nadrukiem lokalnym, znaczek skasowany datownikiem Rudnika z datą 9.VIII.44-13.

Fi.7III
3 500 PLN
6233

1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, znaczek za 60 gr. z nadrukiem dwoma stempelkami gumowymi typu I "Poczta / Polska / w Rudniku" i "belka" (nakład 193 szt.), piękny stan, gwarancja Perzyński.

Fi.11I
600 PLN
6234

1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, unikalny znaczek za 32 gr. pochodzący z dostaw od klientów poczty z nadrukiem stempelkiem gumowym typu II "Poczta Polska / Rudnik / n/Sanem / belka" (nakład 5 szt.), nadruk lekko przebija na odwrocie, piękny stan zachowania, gwarancja Perzyński.

Fi.18II
8 000 PLN
6235

1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, unikalny znaczek za 48 gr. z niekompletnym nadrukiem stempelkiem gumowym typu I "Poczta / Polska / w Rudniku", przedrukowany w minimalnym ogólnym nakładzie 5 szt. - to unikat - jedyny znany egzemplarz bez belki pod napisem, dotąd opisano tylko niekompletny nadruk typu IV (bez napisu Polska); oferowany walor to jeden z najrzadszych znaczków Poczt Lokalnych 1944-45, piękny stan, gwarancja Gryżewski, Perzyński.

Fi.19I
15 000 PLN
6236

1944 Rudnik - wydanie prowizoryczne, znaczek za 2 zł. pochodzący z dostaw od klientów poczty z nadrukiem najrzadszego typu IV trzema stempelkami - gumowymi "Polska" i "belka" oraz metalowym "RUDNIK n SANEM", został przedrukowany w minimalnym nakładzie 9 szt. - to jeden z najrzadszych znaczków Poczt Lokalnych 1944-45, mimo uszkodzonego ząbka po prawej ogólnie w ładnym stanie, gwarancja firmowa Gryżewski, Perzyński.

Fi.22IV
4 000 PLN
6237

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Rzadkosz.

50 PLN
6238

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, kilka gwarancji.

60 PLN
6239

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Krawczyk, Walocha.

60 PLN
6240

65 PLN
6241

50 PLN
6242

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II, nakład 727 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha.

Fi.11
60 PLN
6243

1944 Wąwolnica, znaczek z lokalnym nadrukiem, nakład 510 sztuk, gwarancja Krawczyk, Rzadkosz.

Fi.16
80 PLN
6244

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Wiatrowski.

Fi.16
60 PLN
6245

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 221 sztuk, gwarancja.

Fi.17
200 PLN
6246

Fi.17
100 PLN
6247

1944 Wąwolnica, parka znaczków z nadrukiem lokalnym typu III z usterką w postaci nieodbitego napisu "ZŁ.", na lewym znaczku krótsza prawa cyfra 1, nakład 166 sztuk, gwarancja Miszczak.

Fi.18
1 200 PLN
6248

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 166 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha.

Fi.18
140 PLN
6249

Fi.19
40 PLN
6250

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 531 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha.

Fi.20
70 PLN
6251

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ III, nakład 472 sztuk, gwarancja Krawczyk, Walocha.

Fi.21
65 PLN
6252

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ V o nakładzie 273 sztuki, gwarancja Walocha.

Fi.22
250 PLN
6253

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym, nakład 273 sztuki, gwarancja Rzadkosz.

Fi.22
360 PLN
6254

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem odwróconym typu VI w pięknym stanie, fotoatest Walocha.

Fi.24No
2 700 PLN
6255

1944 Wąwolnica, znaczek z nadrukiem lokalnym typ VII, nakład 68 sztuk, fotoatest Rzadkosz.

600 PLN
6256

1944 Węgrów - wydanie prowizoryczne, znaczek za 2 zł./12 gr., unikalny z podwójnym nadrukiem stempelkiem metalowym typu II o wymiarach 23x25 mm "POCZTA / POWIATOWA / WĘGRÓW / ZŁ 2 ZŁ" (nakład znaczka podstawowego 200 szt.), na tej wartości nadruk podwójny nie był dotąd znany i nie jest odnotowany w katalogu Fischera, inne wycena -.-, piękny stan zachowania, gwarancja.

Fi.11 Np
6 000 PLN
6257

4 300 PLN
6258

2 400 PLN
6259

4 600 PLN
6260

3 800 PLN
6261

3 800 PLN
6262

Fi.8 FFi
200 PLN
6263

4 200 PLN
6264

1944 Zamość, stemplowany znaczek z ręcznym nadrukiem lokalnym o nakładzie 12 sztuk !, fotoatest Walocha.

Fi.12
4 000 PLN