Die Auktion endet am 02.12.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 116. Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
55450

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz. "duża biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja.

Fi.1273 B
Mi.1421
60 PLN
55451

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, narożny znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz.1 "duża biała plama pod cyfrą 3 i mała kropka nad WR", gwarancja.

Fi.1273 B
Mi.1421
80 PLN
55452

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
55453

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 20 gr z błędem "dym z rakiety"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Walocha.

Fi.1277 B
Mi.1425
200 PLN
VERKAUFT
55454

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr.

Fi.1278 ark.
Mi.1426
80 PLN
55455

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczkek za 60 gr. z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła" (Fi.100.-), gwarancja i oznaczenie.

Fi.1279 B1
Mi.1427
120 PLN
55456

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, parka znaczków za 60 gr., lewy z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja Krawczyk.

Fi.1279 B2
Mi.1427
80 PLN
55457

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
35 PLN
55458

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
55459

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja.

Fi.1279MK
Mi.1427
45 PLN
55460

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
55461

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.1286-8 ark.
Mi.1434-6
180 PLN
VERKAUFT
55462

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1435
40 PLN
55463

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1435
50 PLN
55464

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
25 PLN
55465

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
55466

1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

Fi.1289-98 ark.
Mi.1437-46
400 PLN
55467

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
55468

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
55469

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
55470

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
15 PLN
55471

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
55472

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
55473

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.11 "ogonek przy 9", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
40 PLN
55474

1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9".

Fi.1296 B2
Mi.1444
30 PLN
55475

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
55476

1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie.

Fi.1296B2
Mi.1444
25 PLN
55477

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1296B2
25 PLN
55478

1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
30 PLN
55479

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 5,60 zł. z błędem "białe kółeczko pod 5,60"; gwarancja.

Fi.1297 B
Mi.1445
80 PLN
55480

1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania.

Fi.1297+1298
75 PLN
55481

1963 zdobywanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 6,50 zł na liście lotniczym z Jawora do Argentyny.

Fi.1298
60 PLN
55482

1963 Konie polskie, lekko kasowana abonamentowo makulatura znaczka za 40 gr. bez koloru czarnego - nominału i napisów, rzadki - pierwszy raz na naszej aukcji, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1301 MK
Mi.1449
800 PLN
VERKAUFT
55483

1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej.

Fi.1303MK
Mi.1451
80 PLN
55484

1963 Zdobywanie kosmosu, pozioma parka znaczków z bloku.

Fi.A1297+98
Mi.1445+46 
70 PLN
55485

1963 zeszycik znaczkowy, same okładki bez znaczków w środku.

Fi.ZzL3
200 PLN
55486

1963 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL5d
400 PLN
55487

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
55488

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
70 PLN
55489

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, blok stemplowany.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
35 PLN