55450 |
| 60 PLN | |
55451 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, narożny znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz.1 "duża biała plama pod cyfrą 3 i mała kropka nad WR", gwarancja. | Fi.1273 B Mi.1421 |
| 80 PLN | |
55452 |
| 50 PLN | |
55453 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 20 gr z błędem "dym z rakiety"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Walocha. | Fi.1277 B Mi.1425 |
| 200 PLN VERKAUFT | |
55454 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | Fi.1278 ark. Mi.1426 |
| 80 PLN | |
55455 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczkek za 60 gr. z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła" (Fi.100.-), gwarancja i oznaczenie. | Fi.1279 B1 Mi.1427 |
| 120 PLN | |
55456 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, parka znaczków za 60 gr., lewy z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja Krawczyk. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 80 PLN | |
55457 |
| 35 PLN | |
55458 |
| 40 PLN | |
55459 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięcie barwy szarej w górę sprawiające wrażenie druku podwójnego, gwarancja. | Fi.1279MK Mi.1427 |
| 45 PLN | |
55460 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo. | Fi.1286 Mi.1434 |
| 30 PLN | |
55461 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.1286-8 ark. Mi.1434-6 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
55462 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
55463 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 50 PLN | |
55464 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, prawy dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
55465 |
| 20 PLN | |
55466 |
1963 zdobywanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie. | Fi.1289-98 ark. Mi.1437-46 |
| 400 PLN | |
55467 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1290x1 |
| 30 PLN | |
55468 |
| 35 PLN | |
55469 |
| 40 PLN | |
55470 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła". | Fi.1295B1 |
| 15 PLN | |
55471 |
| 25 PLN | |
55472 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
55473 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.11 "ogonek przy 9", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 40 PLN | |
55474 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny znaczek z błędem "wypustka przy 9". | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 30 PLN | |
55475 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 10 PLN | |
55476 |
1963 zdobywanie kosmosu, 4-ka, lewy górny znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie. | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 25 PLN | |
55477 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1296B2 |
| 25 PLN | |
55478 |
1963 zdobywanie kosmosu, górny lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 |
| 30 PLN | |
55479 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 5,60 zł. z błędem "białe kółeczko pod 5,60"; gwarancja. | Fi.1297 B Mi.1445 |
| 80 PLN | |
55480 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczki z bloku, z marginesem z nazwą wydania. | Fi.1297+1298 |
| 75 PLN | |
55481 |
1963 zdobywanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 6,50 zł na liście lotniczym z Jawora do Argentyny. | Fi.1298 |
| 60 PLN | |
55482 |
1963 Konie polskie, lekko kasowana abonamentowo makulatura znaczka za 40 gr. bez koloru czarnego - nominału i napisów, rzadki - pierwszy raz na naszej aukcji, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1301 MK Mi.1449 |
| 800 PLN VERKAUFT | |
55483 |
1963 konie polskie, zdwojony druk barwy żółtej - od niedawna katalogowane. Barwa żółta jest dość jasną więc mimo że błąd jest dość intensywny nie wygląda tak efektownie jak np. na barwie czarnej. | Fi.1303MK Mi.1451 |
| 80 PLN | |
55484 |
1963 Zdobywanie kosmosu, pozioma parka znaczków z bloku. | Fi.A1297+98 Mi.1445+46 |
| 70 PLN | |
55485 |
1963 zeszycik znaczkowy, same okładki bez znaczków w środku. | Fi.ZzL3 |
| 200 PLN | |
55486 |
1963 zeszycik znaczkowy. | Fi.ZzL5d |
| 400 PLN | |
55487 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
55488 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 70 PLN | |
55489 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, blok stemplowany. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 35 PLN | |