43441 |
| 80 PLN | |
43442 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.460,40). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 400 PLN | |
43443 |
1963 Walka z głodem na świecie, czysty znaczek za 2,50 zł z rzadkim położeniem - III.7 - znaku wodnego (Fi.30.-), bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1225 Mi.1373 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
43444 |
1963 Walka z głodem na świecie, znaczek za 2,50 zł z błędem "wydłużona pionowa kreska litery E wyrazu GŁODEM" na poz.15, znak wodny III.5; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1225 B1 Mi.1373 |
| 50 PLN | |
43445 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 40 PLN | |
43446 |
1963 Rasy psów, znaczki za 60 gr w czworobloku, prawy dolny z błędem na poz.42 "kropka po GR"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1230 B1 Mi.1378 |
| 60 PLN | |
43447 |
1963 rasy psów, znaczek z przesuniętą perforacją wchodzącą częściowo na ramkę znaczka. | Fi.1230MK Mi.1378 |
| 45 PLN | |
43448 |
1963 Statki żaglowe (I), narożne czworobloki metrykalne z liczbami rozrachunkowymi i oznaczeniami: walców, sektorów drukarskich i ukośnych kresek służących do sterowania tzw. autotronem - automatyczną synchronizacją urządzenia perforującego znajdujące się nad 10 znaczkiem w arkuszu; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1235-42 Mi.1383-90 |
| 200 PLN | |
43449 |
| 100 PLN | |
43450 |
| 35 PLN | |
43451 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 30 PLN | |
43452 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa zielona. | Fi.1245MK Mi.1393 |
| 35 PLN | |
43453 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczki za 20 gr w czworobloku, prawy dolny z błędem na poz.18 "biała plama na piórze", lewy górny z powtarzalnym błędem na poz.12 "plamka obok hełmu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1257 B1 + B Mi.1405A |
| 270 PLN VERKAUFT | |
43454 |
| 35 PLN | |
43455 |
| 50 PLN | |
43456 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, górny znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 20 PLN | |
43457 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1260B1 |
| 25 PLN | |
43458 |
| 65 PLN | |
43459 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 80 PLN | |
43460 |
| 40 PLN | |
43461 |
| 30 PLN | |
43462 |
| 60 PLN | |
43463 |
1963 Wielcy Polacy (III), Maria Skłodowska-Curie - parka znaczków rozdzielona międzypolem z czerwonym stemplem okolicznościowym z okazji 30 rocznicy śmierci badaczki; znak wodny III.5, pełna oryginalna guma; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1265 Mi.1413 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
43464 |
1963 Karol Świerczewski, parka znaczków na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1266 III.7 Mi.1414 |
| 40 PLN | |
43465 |
| 40 PLN | |
43466 |
| 30 PLN | |
43467 |
| 40 PLN | |
43468 |
| 40 PLN | |
43469 |
| 50 PLN | |
43470 |
| 40 PLN | |
43471 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, kasowany okolicznościowo narożny znaczek za 60 gr. z błędem na poz.1 "0 uszkodzone z lewej" i pustopolem na górze. | Fi.1268 B4 Pw Mi.1416 Zf |
| 50 PLN | |
43472 |
| 10 PLN | |
43473 |
| 25 PLN | |
43474 |
| 40 PLN | |
43475 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 40 gr. z podklejeniem fragmentu arkusza na marginesie. | Fi.1270-5 ark. Mi.1418-23 |
| 700 PLN | |
43476 |
| 15 PLN | |
43477 |
| 25 PLN | |
43478 |
| 25 PLN | |
43479 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, lewy znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1420 |
| 15 PLN | |
43480 |
| 60 PLN | |