41094 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 28 z błędem "uszkodzona cyfra 4", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.352B4 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
41095 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 97 z błędem "ścięta litera z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B6 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
41096 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 7 z błędem "węższe z i uszkodzone a", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B7 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
41097 |
1945 wyzwolenie miast, parka z poz. 9-10, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera R", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B8 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
41098 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 85 z błędem "przerwane o", gwarancja i opis Walocha. | Fi.352B11 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
41099 |
1945 wyzwolenie miast, prawy znaczek z błędem "litera o zwężona", gwarancja Petriuk. | Fi.352B12 Mi.390VIII |
| 80 PLN | |
41100 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 50 z błędem "litera o zwężona", gwarancja i opis. | Fi.352B12 Mi.390VIII |
| 70 PLN | |
41101 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 80, gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.352No Mi.390VIII K |
| 4 000 PLN | |
41102 |
1945 wyzwolenie miast, odbitka kontrolna nadruku z poz. 5, gwarancja Jendroszek. | Fi.352P |
| 250 PLN | |
41103 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 88, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353 Mi.390V |
| 20 PLN | |
41104 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 30, usterki "zamknięte obie litery e" i "uszkodzone u dołu c", podlepka, gwarancja i tylko oznaczenie pozycji i walca. | Fi.353 Mi.390V |
| 20 PLN | |
41105 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 100 z błędem na znaczku podstawowym "kropka przy A w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353 (/343B1) Mi.390V |
| 80 PLN VERKAUFT | |
41106 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowy znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na znaczku podstawowym II walca z poz.93 "kropka przy lewej literze G", gwarancja i oznaczenie. | Fi.353 B Mi.390 |
| 45 PLN VERKAUFT | |
41107 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.47/97 "litera z ścięta" i dodatkowo "i w Kielce podniesione", gwarancja i opis. | Fi.353 B6 Mi.390V |
| 60 PLN | |
41108 |
1945 wyzwolenie miast, czworoblok z poz. 51/62, znaczek z poz. 61 z błędem "odwrócone e", znaczki z abklaczem znaczka podstawowego, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353 B9 Mi.390V |
| 130 PLN | |
41109 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.11 "litera e odwrócona", gwarancja i opis. | Fi.353 B9 Mi.390V |
| 60 PLN | |
41110 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.17 "Kieice", gwarancja Krawczyk, z opisem Ryblewski. | Fi.353 B10 Mi.390V |
| 60 PLN | |
41111 |
1945 "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, parka znaczków za 3 zł./25 gr., prawy z błędem na poz.17/67 "Kieice" (Fi.135.-), gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.353 B10 Mi.390V |
| 110 PLN | |
41112 |
1945 "goznak suchotłoczony" i "Kielce" - wyzwolenie dziesięciu miast, unikalne pochodzące z jednego paska pionowego znaczki za 25 gr. i 3 zł./25 gr., znaczek z poz.41 ma tzw. "suchy nadruk" (Fi.342); trzy pozostałe poz.51, 61 i 71 zostały przedrukowane (Fi.353), znaczki z górnego fragmentu poz.1, 11, 21, 31 mają tzw "suchy nadruk" tak jak ten z poz.41; błędy na znaczkach podstawowych i nadruku opisane ołówkiem na marginesie; parka bez i z nadrukiem "Kielce" niedokładnie skatalogowana jako 353+342 (Fi.10000.-), z atestu ... Trzy znaczki z górnego paska - z 11, 21 i 31 pozycji - mają niewielkie ubytki kleju. Pozostałe atestowane znaczki są w nienagannym stanie; inny taki fragment nie jest znany, atest Schmutz. | Fi.353+342 Mi.383+390V |
| 20 000 PLN | |
41113 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 29 z błędem "uszkodzone l i zamknięte e", gwarancja i opis (częściowy) Walocha. | Fi.353B Mi.390V |
| 70 PLN | |
41114 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 7 z błędem "węższe z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B1 Mi.390V |
| 80 PLN VERKAUFT | |
41115 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 65 z błędem "brak części noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B2 Mi.390V |
| 80 PLN | |
41116 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B3 Mi.390V |
| 80 PLN | |
41117 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 47 z błędem "ścięta litera z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B6 Mi.390V |
| 80 PLN | |
41118 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 8-9, lewy znaczek z błędem "uszkodzone pierwsze e", prawy znaczek z błędem "Kelce", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B7+B8 Mi.390V |
| 150 PLN | |
41119 |
1945 wyzwolenia miast, parka z poz. 8-9, lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera e", prawy z błędem "K elce", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B7+B8 Mi.390V |
| 140 PLN | |
41120 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "K elce", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353B8 Mi.390V |
| 70 PLN | |
41121 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 59 z błędem "Kelce - brak litery i", gwarancja Schmutz, Walocha. | Fi.353B8 Mi.390V |
| 50 PLN | |
41122 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 11 z błędem "pierwsza litera e w Kielce odwrócona", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.353B9 Mi.390V |
| 60 PLN | |
41123 |
| 60 PLN | |
41124 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 61 z błędem "odwrócone e", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353B9 Mi.390V |
| 80 PLN | |
41125 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 67 z błędem "Kieice", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B10 Mi.390V |
| 70 PLN | |
41126 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 23 z błędem "obnizona litera i i c", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B13 Mi.390V |
| 80 PLN | |
41127 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1" i nie opisany "podniesiona litera l", niewielki ślad po podlepce lub podklejeniu, gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B14 Mi.390V |
| 40 PLN | |
41128 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 49-50, prawy znaczek z błędem "prawe e zalane", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B16 Mi.390V |
| 100 PLN | |
41129 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 30 z błędem "druga litera e zalana", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353B16 Mi.390V |
| 80 PLN | |
41130 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 42 z przesuniętym nadrukiem i silnym abklaczem znaczka podstawowego, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353MK Mi.390V |
| 60 PLN | |
41131 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Walocha. | Fi.353No Mi.390VK |
| 1 300 PLN | |
41132 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z nadrukiem odwróconym z poz.67 i 68, prawy znaczek z błędem "Kieice" i charakterystycznie uszkodzoną literą z, gwarancja i oznaczenie Perzyński. | Fi.353No B10 Mi.390VK |
| 2 800 PLN | |
41133 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 60, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.354 Mi.390III |
| 20 PLN VERKAUFT | |