23427 |
1919 Zachodnio Ukraińska Republika Ludowa, znaczek trzeciego wydania Stanisławowskiego, gwarancja "K.F.W. 54" i H. Fischer. | Fi.78 |
| 100 PLN | |
23428 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, trzecie wydanie stanisławowskie, gwarancja Ceremuga. | Fi.78 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
23429 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, znaczek trzeciego wydania stanisławowskiego, znaczek z ząbkowaniem 11½, fotoatest Wiatrowski. | Fi.78B |
| 1 600 PLN | |
23430 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, trzecie wydanie stanisławowskie, gwarancja Wiatrowski. | Fi.79 |
| 90 PLN | |
23431 |
1919 Zachodnio Ukraińska Republika Ludowa, znaczek trzeciego wydania Stanisławowskiego, gwarancja "K.F.W. 54" i H. Fischer. | Fi.79 |
| 100 PLN | |
23432 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, trzecie wydanie stanisławowskie, gwarancja Ceremuga. | Fi.79 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
23433 |
1919 Zachodnio Ukraińska Republika Ludowa, znaczek trzeciego wydania Stanisławowskiego, gwarancja "K.F.W. 54" i H. Fischer. | Fi.81 |
| 100 PLN | |
23434 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, trzecie wydanie stanisławowskie, gwarancja Ceremuga. | Fi.81 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
23435 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
23436 |
1919 Zachodnio Ukraińska Republika Ludowa, znaczek trzeciego wydania Stanisławowskiego, gwarancja "K.F.W. 54" i słabo odbita Mikulski. | Fi.83 |
| 150 PLN | |
23437 |
1919 Zachodnio Ukraińska Republika Ludowa, znaczek trzeciego wydania Stanisławowskiego, gwarancja "K.F.W. 54" i H. Fischer. | Fi.84 |
| 200 PLN | |
23438 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, trzecie wydanie stanisławowskie, gwarancja Ceremuga. | Fi.84 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
23439 |
1919 Poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, I wydanie wiedeńskie, seria 19 znaczków z nadrukami, wartości do 30 hal i 10 kr bez podlepki, pozostałe delikatne pierwsze podlepki lub ich ślady; wartość 10 kr sygnowana; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.87-105 |
| 600 PLN | |
23440 |
1919 rumuńska poczta okupacyjna na Pokuciu, formularz poczty polowej z nadrukiem, gwarancja Berbeka. | Fi.Cp1I |
| 2 000 PLN | |
23441 |
1919 rumuńska poczta okupacyjna na Pokuciu, całostka austriacka z nadrukiem, gwarancja Berbeka. | Fi.Cp4 |
| 1 500 PLN | |
23442 |
1919 lokalne litewskie wydanie Grodzieńskie, nadruk litewski na rosyjskich znaczkach wprowadzonych do obiegu 4 III., w okresie wycofywania się z tych terenów oddziałów niemieckich; już miesiąc później Grodno było w rękach Polskiej Organizacji Wojskowej i poza kilkoma tygodniami w kampanii 1920 roku, pozostało w granicach Polski do 1939 roku; ząbkowana seria kasowana na wycinkach jest dopiero drugi raz oferowana na naszej aukcji, gwarancja Krawczyk. | Mi.2-9A |
| 3 000 PLN | |
23443 |
1919 poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej, kartka z Kołomyi 30.5.19 do Lwowa, stempel ukraińskiej cenzury wojskowej z Kołomyi. | |
| 1 000 PLN | |