28715 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 47 z błędem "ścięta litera z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B6 Mi.390V |
| 80 PLN | |
28716 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 8-9, lewy znaczek z błędem "uszkodzone pierwsze e", prawy znaczek z błędem "Kelce", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B7+B8 Mi.390V |
| 150 PLN | |
28717 |
1945 wyzwolenia miast, parka z poz. 8-9, lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera e", prawy z błędem "K elce", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B7+B8 Mi.390V |
| 140 PLN | |
28718 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 59 z błędem "K elce", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353B8 Mi.390V |
| 70 PLN | |
28719 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 59 z błędem "Kelce - brak litery i", gwarancja Schmutz, Walocha. | Fi.353B8 Mi.390V |
| 50 PLN | |
28720 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem z poz. 11 z błędem "pierwsza litera e w Kielce odwrócona", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.353B9 Mi.390V |
| 60 PLN | |
28721 |
| 60 PLN | |
28722 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 61 z błędem "odwrócone e", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353B9 Mi.390V |
| 80 PLN | |
28723 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 67 z błędem "Kieice", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B10 Mi.390V |
| 70 PLN | |
28724 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 23 z błędem "obnizona litera i i c", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B13 Mi.390V |
| 80 PLN | |
28725 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1" i nie opisany "podniesiona litera l", niewielki ślad po podlepce lub podklejeniu, gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B14 Mi.390V |
| 40 PLN | |
28726 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z poz. 49-50, prawy znaczek z błędem "prawe e zalane", gwarancja i opis Walocha. | Fi.353B16 Mi.390V |
| 100 PLN | |
28727 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 30 z błędem "druga litera e zalana", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353B16 Mi.390V |
| 80 PLN | |
28728 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 42 z przesuniętym nadrukiem i silnym abklaczem znaczka podstawowego, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.353MK Mi.390V |
| 60 PLN | |
28729 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 74 z błędem "brak noska cyfry 1", fotoatest Walocha. | Fi.353No B3 Mi.390VK |
| 1 800 PLN VERKAUFT | |
28730 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z nadrukiem odwróconym z poz.67 i 68, prawy znaczek z błędem "Kieice" i charakterystycznie uszkodzoną literą z, gwarancja i oznaczenie Perzyński. | Fi.353No B10 Mi.390VK |
| 2 800 PLN | |
28731 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 60, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.354 Mi.390III |
| 20 PLN | |
28732 |
1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem znaczka podstawowego na poz.43 "kropka przed P w POLSKA" i dodatkowo błędem nadruku na poz.43/93 "n uszkodzone po lewej", gwarancja i opis. | Fi.354 B Mi.390III |
| 60 PLN VERKAUFT | |
28733 |
1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa parka pionowa znaczków za 3 zł/25 gr, górny znaczek z błędem na poz.34/84 "oderwany górny szeryf cyfry I"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.354 B Mi.390III |
| 80 PLN VERKAUFT | |
28734 |
1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. ze znacznie przesuniętym w poziomie nadrukiem - to dużo rzadsze niż przesunięcie w pionie, wyraźnym abklatschem i błędem na poz.28 "cyfra 4 uszkodzona z lewej strony", trzy błędy na jednym znaczku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.354 B4 MK Mi.390III |
| 300 PLN VERKAUFT | |
28735 |
1945 "Gniezno" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.16/66 "litera i niższa", gwarancja. | Fi.354 B9 Mi.390III |
| 60 PLN | |
28736 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 1 z błędem "zamknięte e", gwarancja i opis Walocha. | Fi.354B Mi.390III |
| 70 PLN VERKAUFT | |
28737 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 7 z błędem "wąska litera z", gwarancja i opis Walocha. | Fi.354B1 Mi.390III |
| 130 PLN VERKAUFT | |
28738 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 24 z błędem "brak noska cyfry 1", gwarancja i opis Walocha. | Fi.354B3 Mi.390III |
| 80 PLN VERKAUFT | |
28739 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 1 z błędem "zamknięta litera e", gwarancja i opis Walocha. | Fi.354B7 Mi.390III |
| 70 PLN VERKAUFT | |
28740 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 66 z błędem "niższe i", gwarancja i opis Walocha. | Fi.354B9 Mi.390III |
| 70 PLN | |
28741 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z poz. 66 z błędem "nizsza litera i", znaczek stemplowany grzecznościowo, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.354B9 Mi.390III |
| 60 PLN | |
28742 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 66 z błędem "niższa litera i", gwarancja i opis Walocha. | Fi.354B9 Mi.390III |
| 70 PLN | |
28743 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek poz. 67 z błędem "zamknięta litera e i uszkodzona litera n", gwarancja i opis Walocha. | Fi.354B10 Mi.390III |
| 70 PLN VERKAUFT | |
28744 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z abklaczem nadruku na stronie gumowanej. | Fi.355 Mi.390I |
| 50 PLN | |
28745 |
1945 wyzwolenia miast, znaczek z poz. 27 z przesuniętym w górę nadrukiem, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.355 Mi.390I |
| 40 PLN VERKAUFT | |
28746 |
1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł/25 gr z lewym marginesem na poleconej karcie pocztowej (opłata niezgodna z taryfą) wysłanej 30.3 z Bydgoszczy do Krakowa, okupacyjna nalepka polecenia z wyciętymi niemieckimi napisami, w to miejsce dopisano nazwę urzędu i numer polecenia; stempelek cenzury wojskowej 886 z dopisaną literą "b", na odwrocie kasownik odbiorczy; dodatkowo dowód nadania sporządzony na połówce niemieckiej całostki; znaczki tego wydania na przesyłkach są najbardziej poszukiwane, jeżeli wysłano je z odpowiadającego nadrukowi miasta - tak jak tu - znaczek z przedrukiem Bydgoszcz na karcie wysłanej z Bydgoszczy; całość w dobrym stanie zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.355 Mi.390I |
| 1 000 PLN | |
28747 |
1945 wyzwolenie miast, parka znaczków z nadrukiem, znaczki podstawowe z druku III walca, znaczek z poz. 100 z błędem "kropka prze literze A w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.355 (342B1) Mi.390I |
| 70 PLN | |
28748 |
1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z niekatalogowanym błędem na poz.17 "cieńsze d", gwarancja i opis. | Fi.355 B Mi.390I |
| 70 PLN | |
28749 |
1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowy czworoblok znaczków za 3 zł/25 gr, lewy górny z błędem na poz.31 "ścięta prawa część szeryfa cyfry 1", lewy dolny z błędem na poz.41 "zalane s i ścięta prawa część szeryfa rzymskiej cyfry I"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | Fi.355 B Mi.390I |
| 220 PLN | |
28750 |
1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr., z błędem na poz.15 "częściowy brak haczyka w cyfrze 1", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.355 B2 Mi.390I |
| 50 PLN | |
28751 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "cieńsze y". | Fi.355 B7 Mi.390I |
| 30 PLN | |
28752 |
1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, kasowany grzecznościowo znaczek z błędem na poz.19 "cieńsze y", gwarancja i opis Falkowski. | Fi.355 B7 Mi.390I |
| 70 PLN | |
28753 |
1945 "Bydgoszcz" - wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek za 3 zł./25 gr. z błędem na poz.26/76 "wąskie g" i dodatkowo na znaczku podstawowym "prawe skrzydło przekreślone długą skośną linią", gwarancja. | Fi.355 B9 Mi.390I |
| 100 PLN VERKAUFT | |
28754 |
1945 wyzwolenie miast, znaczek z błędem "sż zamiast sz - Bydgosżcz", gwarancja Wysocki. | Fi.355 B10 Mi.390I |
| 70 PLN | |