11282 |
1899 Rabka, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Rabce. | Mi.75 |
| 20 PLN | |
11283 |
1900 Skrzydlna, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Skrzydlnej. | Mi.72 |
| 20 PLN | |
11284 |
1900 Sanok, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Sanoku. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
11285 |
1900 14 targi Przemysłu Rolnego w Poznaniu, okolicznościowa kartka z Poznania ze stemplem okolicznościowym wystawy "POSEN LANDW. AUSSTELLUNG 13 6 00 * 8-9 V.*", bardzo dobry stan zachowania. | |
| 250 PLN | |
11286 |
1901 Zakopane, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Zakopanem. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
11287 |
1901 Bojanów, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Bojanowie. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
11288 |
1901 Ryglice, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Ryglicach. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
11289 |
1901 DUBLANY, austriacki znaczek za 30 hal wydania z 1899 roku, skasowany polskim datownikiem w Dąbrówce, dobry stan zachowania. | Mi.77 |
| 30 PLN | |
11290 |
1901 kartka Warszawy do Brna. | |
| 50 PLN | |
11291 |
1901 kartka do Wiednia nadana w ambulansie pocztowym na trasie Ciechocinek - Warszawa. | |
| 50 PLN | |
11292 |
1902 KORESPONDENCJA ZAMORSKA, widokówka wysłana 4.7 z Funchal na Maderze do Warszawy, kasownik przejściowy Lisbona z 7.8 i odbiorczy Warszawa 30.VI; odręcznie dopisano w trzech narożnikach znaczka wartość nominału 25 i obrysowano odciśnięte datowniki; dobry stan zachowania. | Mi.28 |
| 150 PLN | |
11293 |
1902 kartka z Tyńca do Krakowa nadana ze składnicy pocztowej w Tyńcu przez nadrzędny urząd pocztowy w Skawinie, stempel składnicy pocztowej. | Mi.72 |
| 100 PLN | |
11294 |
1902 Busko, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Busku. | Mi.74 |
| 30 PLN | |
11295 |
1902 Medyka, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Medyce. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
11296 |
1902 Horzelów, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Horzelowie. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
11297 |
1902 specjalna kartka z życzeniami noworocznymi z Krakowa do Wiednia. | |
| 80 PLN | |
11298 |
1902 list ze Lwowa do Bukaczowic, stempel odbiorczy na froncie, koperta lekko uszkodzona jak na skanie. | |
| 50 PLN | |
11299 |
1903 KORESPONDENCJA ZAMORSKA, widokówka wysłana 23.11 z Tangeru do Warszawy, opłacona hiszpańskim znaczkiem za 10 C z przedrukiem CORREO ESPAÑOL MARRUECOS , datownik odbiorczy Warszawa 16.XI; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.2 |
| 150 PLN | |
11300 |
1903 widokówka (nastrojowa litografia z jeleniami) wysłana 2 VI z Ostrowca do Rygi, przesłana ambulansem nr 110 relacji Ostrowiec-Koluszki - datownik "POCZTOWY WAGON No110" (ПОЧТОВЫЙ ВАГОНЪ No 110); datownik odbiorczy z 4 VI; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Mi.43y |
| 120 PLN | |
11301 |
1903 Markowice, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Markowicach. | Mi.74 |
| 30 PLN | |
11302 |
1903 list polecony z Krakowa do Tarnobrzega. | Mi.93A |
| 80 PLN | |
11303 |
1903 list polecony z Warszawy do Wiednia. | |
| 50 PLN | |
11304 |
1903 przekaz paczkowy w Suczawy do Wiednia, formularz w języku niemieckim, rumuńskim i rosyjskim. | |
| 80 PLN | |
11305 |
1903 obwoluta listu urzędowego z Patschkau (Paczków) do Kamitz (Kamienica). | |
| 40 PLN | |
11306 |
1903 adres przesyłkowy do paczki z Krakowa Zabierzów do Bielska, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 80 PLN VERKAUFT | |
11307 |
1903 karta wysłana ambulansem pocztowym na trasie Przeworsk - Dembica nr 490. | |
| 140 PLN | |
11308 |
1903 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Wiedeń. | |
| 50 PLN | |
11309 |
1904 pomocniczy adres pocztowy na wartościową przesyłkę pobraniową z Warszawy do Wilna, ofrankowany znaczkami za 3 kop i 70 kop wydania z 1889 roku, wysłany 15.VII, znaczki skasowane datownikiem ВАРШАВА I ГОР.ПОЧТ.КОНТ. z wyróżnikiem "3", datownik odbiorczy ВИЛНА ПОЧТОВ.КОНТОРА z wyróżnikiem "30" z 16.VII na odwrocie; dobry stan zachowania. | Mi.47yII, 54y |
| 120 PLN | |
11310 |
1904 Stryj 1, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Stryju. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
11311 |
1904 karta pocztowa wysłana ze stacji Miatlewo do Lublina przesłana 6.XII ambulansem nr.61 relacji Riażsk-Samara, datownik "POCZTOWY WAGON No.61" z wyróżnikiem "1" (ПОЧТОВЫЙ ВАГОНЪ No.61), na froncie datownik odbiorczy Lublin 9.12; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P13 |
| 50 PLN | |
11312 |
1904 kartka z Königswalde (Świerki), widokówka z Striegau ze Strzegomia. | |
| 50 PLN | |
11313 |
1905 Husiatyń, austriacki znaczek wydania z 1891 roku unieważniony kasownikiem w Husiatyniu. | Mi.66 |
| 20 PLN | |
11314 |
1905 przekaz pieniężny z Warszawy do Noworadomska, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 80 PLN | |
11315 |
1905 przekaz pieniężny z Warszawy do Skierniewic, na odwrocie stemple odbiorcze. | |
| 80 PLN | |
11316 |
1905 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Lwów - Kraków nr 493, wygumkowana treść kartki. | |
| 40 PLN | |
11317 |
1906 opaska gazetowa z gazetą wysłana ze Lwowa do Ciężkowic, znaczek austriacki znaczek gazetowy ostemplowany w Cieżkowicach. | Mi.97 |
| 150 PLN | |
11318 |
1906 list wysłany 13.3 z Wadowic do Krakowa, znaczek unieważniony stemplem rusztowym WADOWICE 6, datownik odbiorczy na odwrocie; walor w dobrym stanie zachowania. | Mi.134 |
| 40 PLN | |
11319 |
1906 Zbaraż, austriacki znaczek wydania z 1906 roku unieważniony kasownikiem w Zbarażu. | Mi.134 |
| 30 PLN | |
11320 |
1906 Sokal, austriacki znaczek wydania z 1906 roku unieważniony kasownikiem w Sokalu. | Mi.134 |
| 20 PLN | |
11321 |
1906 Założce, austriacki znaczek wydania z 1906 roku unieważniony kasownikiem w Założcu. | Mi.134 |
| 30 PLN | |