Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
22055 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie, dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp650, 650I |
| 25 PLN | |
22056 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie. | Fi.Cp650I |
| 20 PLN | |
22057 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie. | Fi.Cp650I |
| 30 PLN | |
22058 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami. | Fi.Cp650I |
| 30 PLN | |
22059 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami. | Fi.Cp650I |
| 40 PLN | |
22060 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie. | Fi.Cp650I |
| 25 PLN | |
22061 |
1977 koperta z sygnaturą XII 77. | Fi.Ck62 |
| 40 PLN | |
22062 |
1977 koperta z sygnaturą II kw. 1979. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN | |
22063 |
1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Cp662-87 |
| 60 PLN | |
22064 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF o nakładzie 3.000 sztuk. | Fi.Cp667 |
| 40 PLN | |
22065 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF i zaproszeniem na odwrocie o nakładzie 3.000 sztuk. | Fi.Cp667 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
22066 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp667 |
| 30 PLN | |
22067 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp667 |
| 30 PLN | |
22068 |
1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78). | Fi.Cp668 |
| 40 PLN | |
22069 |
1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78. | Fi.Cp668 |
| 30 PLN | |
22070 |
1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78. | Fi.Cp668 |
| 30 PLN | |
22071 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp677 |
| 25 PLN | |
22072 |
1977 60-lecie Rewolucji Październikowej, kartka z dodrukiem z okazji krajowej wystawy filatelistycznej w Sieradzu, sygnatura X.77. | Fi.Cp680c |
| 15 PLN | |
22073 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
22074 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | Fi.Cp702K |
| 70 PLN | |
22075 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp710I |
| 50 PLN | |
22076 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp710I |
| 40 PLN | |
22077 |
1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z sygnaturą V.79 i dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp715II |
| 100 PLN | |
22078 |
1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp749I |
| 30 PLN | |
22079 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
22080 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
22081 |
1980 Dzień olimpijczyka, całostka z nadrukiem na odwrocie, dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp749, 749I |
| 40 PLN | |
22082 |
1980 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami z okazji Dnia Olimpijczyka. | Fi.Cp749I |
| 40 PLN VERKAUFT | |
22083 |
1980 Igrzyska Olimpijskie w Moskwie, całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej "Moskwa 80" na odwrocie. | Fi.Cp762 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
22084 |
1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, całostka z dodrukiem z okazji Biesiady Humorystów w Kostrzynie 81. | Fi.Cp765 |
| 40 PLN | |
22085 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
22086 |
1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem. | Fi.Cp764 |
| 30 PLN | |
22087 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie, dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp780, 780I |
| 50 PLN | |
22088 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp780I |
| 40 PLN VERKAUFT | |
22089 |
1981 Dzień Olimpijczyka, całostka z drukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie. | Fi.Cp780I |
| 50 PLN | |
22090 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
22091 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania (na górze). | Fi.Cp807, 807I, 807II |
| 220 PLN | |
22092 |
1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK". | Fi.Cp807I |
| 100 PLN | |
22093 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartka z dodrukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie. | Fi.Cp807II |
| 80 PLN VERKAUFT | |
22094 |
1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK" i dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp808, 807I |
| 100 PLN | |