19977 |
1951 groszy, miejscowy list z Dąbrowy Tarnowskiej opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 w barwie niebieskiej, nadruk na znaczkach w nowej walucie. | Fi.537 Mi.675 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19978 |
1990 Siedleckie przewartościowania, wycinek listu z Garwolina nadanego 24.08.90, znaczki ze stemplem nowej wartości "100 zł" w ramce. | Fi.2151 Pw2 |
| 320 PLN | |
19979 |
1990 Inflacja, miejscowy list opłacony znaczkami o niskich nominałach za 5 i 15 zł przesłany 2.11 w Warszawie; dobry stan zachowania. | Fi.2838, 2941 Mi.2986, 3089 |
| 40 PLN | |
19980 |
1990 wydanie przedrukowe - głowy wawelskie, cztery marginesowe znaczki za 350 zł./15 zł. dwa z nadrukiem przesuniętym w prawo - na lewym znaczku tylko cyfra 3; dwa z nadrukiem przesuniętym w lewo - na prawym nowy nominał to 50 zł.; pozostałe znaczki w arkuszu, niezależnie czy przesunięcie nastąpiło w prawo czy w lewo, mają nominał 50 zł. po lewej a cyfrę 3 po prawej stronie, gwarancja Falkowski. | Fi.3105 MK Mi.3253 |
| 160 PLN | |
19981 |
1990 wydanie przedrukowe - głowy wawelskie i rośliny lecznicze, po trzy znaczki za 350 zł./15 zł. i za 700/60 zł., nadruki podwójne, odwrócone i przesunięte, pełen zestaw podstawowych błędów na obiegówkach, gwarancja. | Fi.3105, 3121 Np, No, MK Mi.3253, 3269 |
| 180 PLN VERKAUFT | |
19982 |
1990 rocznik kopert FDC (bez bl.141(97); Fi.88.-). | Fi.3105-57 Mi.3253-3305 |
| 40 PLN | |
19983 |
1990 rocznik znaczków czystych (Fi.78,70). | Fi.3105-57 Mi.3253-3305 |
| 60 PLN | |
19984 |
1990-1991 TOM XVIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 188 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.3105-3212 Mi.3253-3360 |
| 125 PLN | |
19985 |
1990 głowy wawelskie - wydanie przedrukowe, parka z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.3105No Mi.3253K |
| 80 PLN | |
19986 |
1990 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Walocha. | Fi.3105No Mi.3253K |
| 50 PLN | |
19987 |
1990 wydanie przedrukowe, znaczek z podwójnym nadrukiem, gwarancja Jendroszek. | Fi.3105Np Mi.3253DD |
| 70 PLN | |
19988 |
1990 głowy wawelskie - wydanie przedrukowe, parka z nadrukiem podwójnym, gwarancja. | Fi.3105Np Mi.3253DD |
| 70 PLN | |
19989 |
1990 wydanie przedrukowe, parka znaczków z niekatalogowanym nadrukiem podwójnym, jednym normalnym i drugim suchym bez nałożenia farby, gwarancja Rybleweski. | Fi.3105Np Mi.3253DD |
| 220 PLN | |
19990 |
1990 wydanie przedrukowe, znaczek z niekatalogowanym nadrukiem podwójnym, jednym normalnym i drugim suchym bez nałożenia farby, gwarancja Rybleweski. | Fi.3105Np Mi.3253DD |
| 100 PLN | |
19991 |
1990 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem podwójnym, gwarancja Walocha. | Fi.3105Np Mi.3253DD |
| 50 PLN | |
19992 |
1990 wydanie przedrukowe, ekspresowy list polecony z Warszawy do Gdyni opłacony czworobkoliem znaczków z nadrukiem podwójnym, opłata zgodna z taryfa pocztową, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja. | Fi.3105Np, 3062, 3098 Mi.3253DD, 3206, 3246 |
| 180 PLN | |
19993 |
1990 głowy wawelskie - wydanie przedrukowe, parka z nadrukiem potrójnym, gwarancja. | Fi.3105Npo Mi.3253 |
| 300 PLN | |
19994 |
1990 50. rocznica bitwy o Narwik, znaczek z błędem "uszkodzony obrys jeziora". | Fi.3119B2 Mi.3267 |
| 30 PLN | |
19995 |
1990 50. rocznica bitwy o Narwik, prawy znaczek z błędem "uszkodzony obrys jeziora". | Fi.3119B2 Mi.3267 |
| 40 PLN | |
19996 |
1990 wydanie przedrukowe - rośliny lecznicze, sześcioblok znaczka za 700/60 zł. z nadrukiem przesuniętym i lekko obróconym, gwarancja. | Fi.3121 MK Mi.3269 |
| 120 PLN | |
19997 |
1990 wydanie przedrukowe - rośliny lecznicze, marginesowy czworoblok znaczka za 700 zł./60 zł. z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3121 No Mi.3269 |
| 200 PLN | |
19998 |
1990 wydanie przedrukowe - rośliny lecznicze, trzy znaczki za 700 zł./60 zł. z różnego rodzaju nadrukiem podwójnym, gwarancja Schmutz,. | Fi.3121 Np Mi.3269 |
| 180 PLN | |
19999 |
1990 wydanie przedrukowe - rośliny lecznicze, trzy znaczki za 700 zł./60 zł. z różnego rodzaju nadrukiem podwójnym, gwarancja. | Fi.3121 Np Mi.3269 |
| 180 PLN | |
20000 |
1990 wydanie przedrukowe - rośliny lecznicze, marginesowy czworoblok znaczka za 700 zł./60 zł. z nadrukiem podwójnym, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.3121 Np Mi.3269 |
| 200 PLN | |
20001 |
1990 wydanie przedrukowe, makulaturowa parka z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3121MK Mi.3269 |
| 40 PLN | |
20002 |
1990 wydanie przedrukowe, parka z silnie przesuniętym nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.3121No Mi.3269K |
| 70 PLN | |
20003 |
1990 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Walocha. | Fi.3121No Mi.3269K |
| 45 PLN | |
20004 |
1990 wydanie przedrukowe, ekspresowy list polecony z Warszawy do Gdyni opłacony parką znaczków z nadrukiem odwróconym, opłata zgodna z taryfa pocztową, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja. | Fi.3121No, 3106, 3109 Mi.3269K, 3254, 3257 |
| 150 PLN | |
20005 |
1990 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem podwójnym, gwarancja. | Fi.3121Np Mi.3269DD |
| 45 PLN | |
20006 |
1990 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem podwójnym, gwarancja Walocha. | Fi.3121Np Mi.3269DD |
| 40 PLN VERKAUFT | |
20007 |
1990 Ślimaki i małże, seria znaczków z pustopolami u dołu, papier żółtawobiały gruby gładki o ząbkowaniu 11½:11¾ czyste, bardzo dobry stan zachowania (otwory od zszywacza). | Fi.3124-25 Mi.3273-74 |
| 150 PLN | |
20008 |
1990 Ślimaki i małże, seria znaczków: na papierze żółtawobiałym grubym gładkim o ząbkowaniu 11½:11¾ i na papierze białym średnim gładkim o ząbkowaniu 14:14¼; czyste. | Fi.3124-25 x, y Mi.3273-74 A, C |
| 30 PLN | |
20009 |
1990 zabytki miast polskich, znaczek za 800 zł ze znacznym uskokiem perforacji, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3155 Mi.3303 |
| 30 PLN | |
20010 |
1990 Poczet królów i książąt polskich - Bolesław III Krzywousty i Władysław III Wygnaniec, marginesowa seria znaczków czystych niedopuszczonych do obiegu (Fi.1100.-), piękny stan zachowania. | Fi.XXIX-XXX Mi.VII-VIII |
| 1 100 PLN | |
20011 |
1990 Poczet królów i książąt polskich - Władysław III Wygnaniec, znaczek za 50 zł., niedopuszczony do obiegu (Fi.550.-). | Fi.XXX Mi.VIII |
| 500 PLN | |
20012 |
1991 Sowy - puszczyk, marginesowa parka pozioma znaczków za 500 zł, prawy z błędem w części nakładu "kreska przy u w puszczyk"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.3148 B1 Mi.3296 |
| 40 PLN | |
20013 |
1991 rocznik kopert FDC (Fi.126,50). | Fi.3158-3212 Mi.3306-60 |
| 80 PLN | |
20014 |
1991 rocznik znaczków czystych (Fi.109,90). | Fi.3158-3212 Mi.3306-60 |
| 80 PLN | |
20015 |
1991 arcydzieła ze zbiorów Muzeum Narodowego w Krakowie, znaczek z silnie przesuniętą w poziomie perforacją wchodzącą obrazek sąsiedniego znaczka, do tej pory niekatalogowane. | Fi.3159 MK Mi.3320 |
| 315 PLN VERKAUFT | |
20016 |
1991 poczet królów polskich - wydanie przedrukowe, znaczek z lekko przesuniętym nadrukiem w prawą stronę. | Fi.3168 Mi.3316 |
| 20 PLN | |