11277 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym dwa znaczki podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 160 PLN | |
11278 |
1918 wydanie pomnikowe i PP/GGW, miejscowy list polecony z Łodzi nadany 31.03.19, opłata znaczkiem serii pomnikowej z nadrukiem odwróconym i jednym znaczkiem wydania PP/GGW z silnie przesuniętym nadrukiem, fotoatest. | Fi.3No, 12cyIMK. 12dI Mi.3K, 10cI, 10dI |
| 2 500 PLN | |
11279 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "uszkodzona prawa cześć litery N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3NoB2 Mi.3K |
| 100 PLN | |
11280 |
| 200 PLN | |
11281 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3a B9 Mi.3 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
11282 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.4 Mi.4 |
| 120 PLN | |
11283 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z błędem na poz.26 "P w Poczta wyszczerbione", gwarancja i opis. | Fi.4 B4 |
| 100 PLN | |
11284 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 6 "plama w c", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN | |
11285 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 21 z usterką w postaci uszkodzonej prawej cyfry 2, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN | |
11286 |
| 100 PLN | |
11287 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "uszkodzone ols". | Fi.4B9 Mi.4 |
| 200 PLN | |
11288 |
| 120 PLN | |
11289 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B10 Mi.4 |
| 100 PLN | |
11290 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski. | Fi.4No Mi.4K |
| 324 PLN VERKAUFT | |
11291 |
| 80 PLN | |
11292 |
| 225 PLN | |
11293 |
| 250 PLN | |
11294 |
| 120 PLN | |
11295 |
1918 seria pomnikowa, miejscowy list z warszawy nadany 5.12.18 opłacony znaczkiem z odwróconym nadrukiem. | Fi.4No Mi.4K |
| 900 PLN | |
11296 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie. | Fi.4bB1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
11297 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i oznaczenie. | Fi.4bB9 Mi.4 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
11298 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze brązowawoczerwonym i szarawożółtym z błędem "Poezta", dodatkowo połączone litery k i a, gwarancja i opis kolorów i błędu Schmutz. | Fi.4cB1 Mi.4 |
| 120 PLN | |
11299 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z błędami występującym tylko w końcowej fazie druku; na poz. 6 "Poezta" i poz. 7 "kropka między c i z", bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5B Mi.5 |
| 300 PLN | |
11300 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku "uszkodzone ols". | Fi.5B9 Mi.5 |
| 200 PLN VERKAUFT | |
11301 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z rzadkim błędem występującym tylko w części nakładu na poz. 33 "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i oznaczenie. | Fi.5B9 Mi.5 |
| 600 PLN | |
11302 |
1918 seria pomnikowa, lewy dolny znaczek z błędem z poz. 23 "otwarta prawa cyfra 0 w nominale" (błędnie opisane w katalogu Fischer jako otwarte o"). | Fi.5B15 Mi.5 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
11303 |
1918 seria pomnikowa, znaczek makulaturowy zasmarowany farbą drukarską, rzadkie. | Fi.5MK Mi.5 |
| 600 PLN | |
11304 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem przechodzącym na sąsiedni znaczek. | Fi.5MK Mi.5 |
| 100 PLN | |
11305 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między nóżkami k", gwarancja i oznaczenie. | Fi.5c B3 Mi.5 |
| 150 PLN | |
11306 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
11307 |
| 45 PLN | |
11308 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.6 B8 Mi.6 |
| 300 PLN | |
11309 |
1918 wydanie PP/GGW, podstawowa seria na miejscowym liście poleconym z Łodzi. | Fi.6-16 Mi.6-16 |
| 280 PLN | |
11310 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | Fi.6a Mi.6 |
| 50 PLN | |
11311 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "obrócone k", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6aB7 Mi.6 |
| 400 PLN | |
11312 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków w kolorze żółtooliwkowobrązowym z nadrukiem drugiej formy, górne znaczki delikatna podlepka, czworoblok w pięknym stanie, gwarancja, opis i oznaczenie Schmutz. | Fi.6aII Mi.6II |
| 500 PLN | |
11313 |
1918 wydanie PP/GGW, kasowany znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę niekatalogowanym błędem na poz.33 "wcięcie w czwartej kresce" (inne błędy Fi.od 400.- do 500.-), gwaramcja i oznaczenie. | Fi.6aII B Mi.6II |
| 400 PLN | |
11314 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", lewy znaczek z uszkodzoną lewą perforacją, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.6aIIB8 Mi.6 |
| 500 PLN | |
11315 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z błędem na poz.23 "uszkodzony dół litery l", bardzo ładny stan, zachował pełną oryginalną gumę, gwarancja Perzyński, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.6bII B |
| 240 PLN | |
11316 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę na wartościach 5, 15, 20 i 30 rzadkim błędem na poz.41 "całkowity brak litery o"; tu błąd ten występuje na najdroższym znaczku w serii, gwarancja Gryżewski wskazuje, że znany jest od przedwojny, ale został zapomniany. | Fi.6bII B |
| 480 PLN | |