44037 |
1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO", na znaczku z królem Kazimierzem Wielkim podwójne moletowanie liter "AZ" w "KAZIMIERZ". | Fi.1337-41, 1337 B1 Mi.1485-89 |
| 40 PLN | |
44038 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ. | Fi.1337B1 Mi.1485 |
| 50 PLN | |
44039 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem "podwójne moletowanie AZ w słowie KAZIMIERZ". | Fi.1337B1 Mi.1485 |
| 40 PLN | |
44040 |
| 30 PLN | |
44041 |
1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v. | Fi.1342-50 Mi.1490-8 |
| 50 PLN | |
44042 |
1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski. | Fi.1342MK Mi.1490 |
| 200 PLN | |
44043 |
1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK, a jest to zniekształcenie powstałe w czasie druku. | Fi.1344MK Mi.1492 |
| 100 PLN | |
44044 |
1964 karnet "IV ZJAZD PZPR". | Fi.1351-54 Mi.1499-1502 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
44045 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja. | Fi.1365 B1 Mi.1513 |
| 30 PLN | |
44046 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 80 PLN | |
44047 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5) Mi.1513 |
| 55 PLN | |
44048 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64". | Fi.1365B1 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
44049 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka za hełmem". | Fi.1365B2 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
44050 |
| 15 PLN | |
44051 |
1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE". | Fi.1365B5 Mi.1513 |
| 10 PLN | |
44052 |
| 20 PLN | |
44053 |
| 20 PLN | |
44054 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku. | Fi.1372-3 Mi.1520-1 |
| 50 PLN | |
44055 |
| 10 PLN | |
44056 |
1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.1379 ark. Mi.1527 |
| 50 PLN | |
44057 |
1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie. | Fi.1384-8 Mi.1533-7 |
| 280 PLN | |
44058 |
| 30 PLN | |
44059 |
1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie, znaczek za 2,50 zł z błędem "PBOMIENIOWANIE". | Fi.1404-11 ark. (1409B1) Mi.1553-60 |
| 800 PLN | |
44060 |
1964 badanie kosmosu, znaczek z ciekawą usterką "PÓLSKA". | Fi.1408 |
| 25 PLN | |
44061 |
1964 badanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 13.9.68 do Argentyny. | Fi.1411 Mi.1560 |
| 100 PLN | |
44062 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 3a |
| 400 PLN | |
44063 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 5d |
| 400 PLN | |
44064 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
44065 |
| 35 PLN | |
44066 |
| 40 PLN | |
44067 |
| 80 PLN | |
44068 |
| 90 PLN | |
44069 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 3 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 70 PLN | |
44070 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) B Mi.Bl.31 |
| 80 PLN | |
44071 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 200 PLN | |
44072 |
| 150 PLN | |
44073 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 90 PLN | |
44074 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
44075 |
| 80 PLN | |
44076 |
| 160 PLN | |