27512 |
1937 III Rzesza, 48.urodziny Hitlera, blok skasowany 20.4 datownikiem DEUTSCHE SCHIFFSPOST HAMBURG-AFRIKA P-D. WINDHUK DEUTSCHE AFRIKA-LINIEN z wyróżnikiem "a", doskonały stan zachowania. | Mi.Bl.7 |
| 120 PLN | |
27513 |
1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany okolicznościowo 1.8 w pierwszym dniu obiegu; z pełną oryginalną gumą. | Mi.Bl.10 |
| 150 PLN | |
27514 |
1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany w Wałbrzychu 12.8 datownikiem eksploatacyjnym WALDENBURG (SCHLES.) 1; dobry stan zachowania. | Mi.Bl.10 |
| 120 PLN | |
27515 |
1938 III Rzesza, Reichsparteitag, znaczki na rzadkiej propagandowej widokówce unieważnione 10.9 w Norymberdze kasownikiem okolicznościowym. | Mi.665 |
| 150 PLN | |
27516 |
1938 III Rzesza, znaczek na widokówce unieważniony 26.8 kasownikiem okolicznościowym z okazji wizyty regenta Węgier - admirała Horthy'ego w Niemczech. | Mi.666 |
| 150 PLN | |
27517 |
1938 III Rzesza, Adolf Hitler, kasowane znaczki: za 6+19 Pf. i trzy za 12+38 Pf. (Mi.27.50 euro) | Mi.672x, 691, 744, 813 |
| 25 PLN | |
27518 |
1938 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, widoki Marchii Wschodniej (Ostmark) i kwiaty, seria kasowana. | Mi.675-83 |
| 30 PLN | |
27519 |
1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją przedstawiającą widok ogólny miejscowości Johannisbad, z sygnaturą 41-175-1-B9, czysta. | Mi.P236 |
| 20 PLN | |
27520 |
1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją przedstawiającą widok ogólny miejscowości Trautenau, z sygnaturą 41-174-1-B9, czysta. | Mi.P236 |
| 20 PLN | |
27521 |
1938 III Rzesza, karta pocztowa z ilustracją Bad Salzuflen z sygnaturą 41-165-1-B2, wysłana 2.4.41 z Hamburga do Lipska. | Mi.P236 |
| 25 PLN | |
27522 |
1938 III Rzesza, ilustrowana karta pocztowa, sygnatura (37-102-1-B4), wysłana 17.5 z Monachium do Lipska, znak opłaty unieważniony idealnie odbitym wirnikiem reklamowym; doskonały stan zachowania; temat - TELEFON, TELEKOMUNIKACJA. | Mi.P236 |
| 50 PLN | |
27523 |
1938 III Rzesza, dekoracyjna ilustrowana karta propagandowa. | Mi.P275 |
| 50 PLN | |
27524 |
1938 stempel okolicznościowy urodzin A.Hitlera. | |
| 60 PLN | |
27525 |
1938 kartka ze stemplami okolicznościowymi z Monachium. | |
| 80 PLN | |
27526 |
1939 III Rzesza, wystawa samochodowa w Berlinie, seria kasowana. | Mi.686-88 |
| 20 PLN | |
27527 |
1939 III Rzesza, 70. rocznica "Derby Niemiec", znaczek za 25+50 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku. | Mi.698 |
| 40 PLN | |
27528 |
1939 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek za 42+108 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku. | Mi.699 |
| 60 PLN | |
27529 |
1939 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", narożny czworoblok znaczków za 42+108 Pf. (Mi.320 euro), poza naturalną płytką fałdką w papierze zachowany w pięknym stanie. | Mi.699 |
| 400 PLN | |
27530 |
1939 III Rzesza, Kameradschaftsblok der Deutschen Reichspost (I), seria czysta. | Mi.702-13 |
| 120 PLN | |
27531 |
1939 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, budowle, seria czysta. | Mi.730-38 |
| 80 PLN | |
27532 |
1940 III Rzesza, Targi w Lipsku, seria czysta. | Mi.739-42 |
| 20 PLN | |
27533 |
1940 III Rzesza, 51 urodziny A.Hitlera, znaczek na kopercie skasowany okolicznościowo 20.4 w Berlinie. | Mi.744 |
| 30 PLN | |
27534 |
1940 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", znaczek za 25+100 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku. | Mi.746 |
| 30 PLN | |
27535 |
1940 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", narożny czworoblok znaczków za 25+100 Pf. (Mi.104 euro), zachowany w pięknym stanie. | Mi.746 |
| 160 PLN | |
27536 |
1940 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty. | Mi.747 |
| 150 PLN | |
27537 |
1940 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", narożny czworoblok znaczków za 42+108 Pf. (Mi.480 euro), zachowany w pięknym stanie. | Mi.747 |
| 760 PLN | |
27538 |
1941 III Rzesza, Wiosenne Targi Lipskie, seria na specjalnej karcie ostemplowana 30.8 kasownikiem okolicznościowym; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.764-67 |
| 40 PLN | |
27539 |
1941 III Rzesza, wyścigi trzylatków "Das Blaue Band", narożny czworoblok znaczków za 25+100 Pf. (Mi.68 euro), zachowany w pięknym stanie. | Mi.779 |
| 120 PLN | |
27540 |
1941 III Rzesza, wyścigi trzylatków "Das Blaue Band", znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.6 w Hamburgu. | Mi.779 |
| 20 PLN | |
27541 |
1941 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", narożny czworoblok znaczków za 42+108 Pf. (Mi.48 euro), zachowany w pięknym stanie. | Mi.780 |
| 80 PLN | |
27542 |
1941 III Rzesza, gonitwa o "Wielką Nagrodę Stolicy Rzeszy Berlin-Hoppegarten", znaczek za 25+50 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku. | Mi.803 |
| 20 PLN | |
27543 |
1942 III Rzesza, karta propagandowa, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 15.3 i 20.4 w Berlinie. | Mi.812, 813y |
| 50 PLN | |
27544 |
1942 III Rzesza, Adolf Hitler - urodziny, czysty znaczek za 12+38 Pf. | Mi.813y |
| 20 PLN | |
27545 |
1942 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", znaczek za 25+100 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku. | Mi.814 |
| 30 PLN | |
27546 |
1942 III Rzesza, gonitwa "Derby Niemiec", narożny czworoblok znaczków za 25+100 Pf. (Mi.88 euro), zachowany w pięknym stanie. | Mi.814 |
| 140 PLN | |
27547 |
1942 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek za 42+108 Pf. kasowany okolicznościowo na wycinku. | Mi.815 |
| 20 PLN | |
27548 |
1942 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", narożny czworoblok znaczków za 42+108 Pf. (Mi.40 euro), zachowany w pięknym stanie. | Mi.815 |
| 70 PLN | |
27549 |
1942 III Rzesza, Europejski Kongres Pocztowy we Wiedniu, wydanie z przedrukiem ostemplowane okolicznościowo 20.10 we Wiedniu. | Mi.823-25 |
| 15 PLN | |
27550 |
1942 III Rzesza, znaczki urzędowe, wydanie bez znaku wodnego, seria czysta. | Mi.D155-65 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
27551 |
1942/44 III Rzesza, znaczki urzędowe, wydanie bez znaku wodnego, seria czysta. | Mi.D166-77 |
| 55 PLN VERKAUFT | |