Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
44450 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
44451 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
44452 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
44453 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
44454 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
44455 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
44456 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną nr 17. | Fi.Cp107 |
| 40 PLN | |
44457 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
44458 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego. | Fi.Cp110I |
| 80 PLN | |
44459 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego. | Fi.Cp110I |
| 80 PLN | |
44460 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana b, wysłana z Łodzi. | Fi.Cp110IAb |
| 60 PLN | |
44461 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijki odbite równomiernie; czysta w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp110IAb |
| 200 PLN | |
44462 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II. | Fi.Cp110II |
| 100 PLN | |
44463 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II. | Fi.Cp110II |
| 90 PLN VERKAUFT | |
44464 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu I. | Fi.Cp110Ia |
| 80 PLN | |
44465 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN | |
44466 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111z |
| 70 PLN | |
44467 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 5. | Fi.Cp112III |
| 60 PLN | |
44468 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 1. | Fi.Cp113 |
| 65 PLN | |
44469 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu z czarnym nadrukiem: karta Cp97 z nadrukiem typu 1, karta Cp98 z nadrukiem typu 13; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp113-14 |
| 200 PLN | |
44470 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 13. | Fi.Cp114 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
44471 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4. | Fi.Cp115 |
| 120 PLN | |
44472 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4. | Fi.Cp116 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
44473 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet 4 całostek w różnych barwach ilustracji. | Fi.Cp117 a-d |
| 180 PLN VERKAUFT | |
44474 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
44475 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.11 z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
44476 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
44477 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Jana Kasprowicza z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
44478 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN VERKAUFT | |
44479 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Wyspiańskiego z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
44480 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 130 PLN VERKAUFT | |
44481 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 200 PLN VERKAUFT | |
44482 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Staszica z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 320 PLN VERKAUFT | |
44483 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
44484 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 40 PLN | |
44485 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8. | Fi.Cp124 |
| 40 PLN | |
44486 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
44487 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w kolorze czerwonym. | Fi.Cp124 |
| 45 PLN | |
44488 |
1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni do Łodzi. | Fi.Cp124, 550 |
| 10 PLN | |
44489 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi. 276,-). | Fi.Cp125-30 |
| 200 PLN | |