30900 |
1944 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, seria narożnikowa z gapami. | Fi.120-4 |
| 40 PLN | |
30901 |
1944 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, seria w czworoblokach. | Fi.120-4 |
| 20 PLN | |
30902 |
1944 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie zachowania. | Fi.120-4 ark. |
| 270 PLN | |
30903 |
| 50 PLN | |
30904 |
1944 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, narożnikowa czysta seria w czworoblokach z oznaczeniem STAATSDRUCKEREI WIEN VI.1944 (Fi.+50% dopłaty), znaczek za 30+30 gr z błędem na poz.40 "biały klin powyżej H w REICH, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.120-24 Pw2, 122 B2 |
| 120 PLN | |
30905 |
1944 Wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, znaczek za 30 gr z błędem na poz.35 lub 40 "biały klin powyżej H w REICH". | Fi.122 B2 Mi.122 II |
| 43 PLN VERKAUFT | |
30906 |
1944 wydanie z dopłatą na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, arkusz w bardzo dobrym stanie. | Fi.124 ark. |
| 70 PLN | |
30907 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na poleconej karcie pocztowej wysłanej 26.10 w pierwszym dniu obiegu z Krakowa do Radomia, znaczek unieważniony kasownikiem okolicznościowym; dwa kasowniki odbiorcze Radomia z 28.10 i 30.10; bardzo wysoka wycena katalogowa! walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.125 |
| 1 200 PLN | |
30908 |
1944 kartka z pierwszego dnia obiegu znaczka z okazji 5-lecia GG. | Fi.125 |
| 42 PLN VERKAUFT | |
30909 |
| 480 PLN | |
30910 |
1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusz z numerem sektora 1 w bardzo dobrym stanie. | Fi.125 ark. s.1 |
| 500 PLN | |
30911 |
1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusz z numerem sektora 2 w bardzo dobrym stanie. | Fi.125 ark. s.2 |
| 700 PLN | |
30912 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, dwie odmiany znaczka za 10+10 zł na kopertach ostemplowane okolicznościowo 26.10 w Krakowie w pierwszym dniu obiegu. | Fi.125; 38 |
| 400 PLN | |
30913 |
| 180 PLN | |
30914 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł ząbkowany, arkusik - sektor 1, słabszy stan zachowania (prawy górny róg złamany, w trzech miejscach niewielkie przywarcia na gumie) - cena samych znaczków Fi.560.-. | Fi.125a |
| 400 PLN | |
30915 |
| 250 PLN | |
30916 |
1944 kartka z Nowego Targu do Krakowa. | Fi.Cp5I |
| 40 PLN | |
30917 |
1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z powtarzalnym błędem; czysta (Fi.120 euro). | Fi.Cp9c B |
| 80 PLN | |
30918 |
1944 list urzędowy do Wołomina opłacony frankaturą mechaniczna z Warszawy, katalog Fischer 750,- zł. | Fi.FM14 |
| 350 PLN | |
30919 |
1944 Widoki, seria czysta tzw."Górale", nie wprowadzona do obiegu, staloryt Drukarni Państwowej w Wiedniu, z atestu: z motywami góralskimi o nominałach 6, 24 i 40 groszy (z planowanej długiej serii z przedstawieniem krajobrazów, strojów ludowych i budowli z różnych regionów) są prawdziwe. Atestowane znaczki mają pełną oryginalną gumą, bez śladu podlepki. piękny stan zachowania, atest Wiatrowski. | Fi.I-III |
| 5 400 PLN | |
30920 |
1944 niewprowadzone do obiegu znaczki serii obiegowej "widoki", znaczki w bardzo dobrym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.I-III |
| 4 000 PLN | |
30921 |
| 1 400 PLN | |
30922 |
| 6 000 PLN | |
30923 |
1944 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, list polecony z Czech wysłany 23.III z miejscowości Mnichovo Hradiště (Münchengrätz) do Dąbrowy, na odwrocie nalepki propagandowe Klubu Czeskich Turystów i kasowniki odbiorcze; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 50 PLN | |
30924 |
1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie. | |
| 200 PLN | |
30925 |
1945 kartka z Warszawy do Łodzi, kartka zagięta w połowie. | Fi.Cp2II |
| 60 PLN | |