Die Auktion endet am 10.05.2021
Zurück

Beschreibung

1925 "MANEWRY W.P. URZĄD POCZTOWY", list polecony z wielkich manewrów Wojska Polskiego wysłany 12.8.25 do Lwowa, nadawcą listu był gen. Tadeusz Rozwadowski, który był dowodzącym manewrami na Wołyniu, opłata zgodna z taryfą pocztową - należność za polecenie dwoma znaczkami za 15 gr. umieszczona na odwrocie koperty, dla zaproszonych gości w specjalnym pociągu zainstalowany był urząd pocztowy, stosujący okolicznościowy kasownik (Myślicki 25 002) i erkę, obiegowy list polecony z tymi stemplami należy do wielkich rzadkości, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 11468

Auctionen 103
Beobachte
Schließen: 10.05.2021 22:00
Der Preis: 2 000 PLN
Aktueller Preis: 2 000 PLN
Katalog: Fi.210
Kategorie: Polen zwischen den Weltkriegen

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet

Auktion

Mindestgebot2 000 PLN
Gebotsbetrag
PLN
Währung Mindestgebot
USD ~ 550.96 $
GBP ~ 396.04 $
EUR ~ 455.58 $
Zurück