Aukcja zakończy się 10.05.2021
Powrót

Opis

1925 "MANEWRY W.P. URZĄD POCZTOWY", list polecony z wielkich manewrów Wojska Polskiego wysłany 12.8.25 do Lwowa, nadawcą listu był gen. Tadeusz Rozwadowski, który był dowodzącym manewrami na Wołyniu, opłata zgodna z taryfą pocztową - należność za polecenie dwoma znaczkami za 15 gr. umieszczona na odwrocie koperty, dla zaproszonych gości w specjalnym pociągu zainstalowany był urząd pocztowy, stosujący okolicznościowy kasownik (Myślicki 25 002) i erkę, obiegowy list polecony z tymi stemplami należy do wielkich rzadkości, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 11468

Aukcja 103
Obserwuj
Zamknięcie: 10.05.2021 22:00
Cena wywoławcza: 2 000 PLN
Aktualna cena: 2 000 PLN
Katalog: Fi.210
Kategoria: Polska międzywojenna 1919-1939

Liczba przebić: 0 Historia przebić

Licytacja

Minimalne przebicie2 000 PLN
Kwota przebicia
PLN
Waluta Minimalne przebicie
USD ~ 550.96 $
GBP ~ 396.04 $
EUR ~ 455.58 $
Powrót