9149 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
9150 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
9151 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.780.-); bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja. | Fi.22a B4 |
| 480 PLN | |
9152 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja Ryblewski, Berbeka. | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 50 PLN SOLD | |
9153 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. unikalny z podwójnym nadrukiem (Fi.30000.-), oba nadruki są znacznie wzajemnie przesunięte wobec siebie i występują jako podwójne tylko na części arkusza, zawsze spotykamy na nich lekki abklatsch, a na dole pasek farby na odwrocie, ogólnie bardzo ładny stan, podwójna gwarancja Mikulski. | Fi.22a Np |
| 36 000 PLN | |
9154 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym uszkodzonym po lewej stronie nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein. | Fi.22b B |
| 220 PLN | |
9155 |
| 1 200 PLN | |
9156 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 350 PLN | |
9157 |
| 600 PLN | |
9158 |
| 180 PLN | |
9159 |
| 180 PLN | |
9160 |
| 240 PLN | |
9161 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
9162 |
| 150 PLN | |
9163 |
| 50 PLN | |
9164 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 1 000 PLN | |
9165 |
1918 drugie wydanie lubelskie, trzy podlepki, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
9166 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 12 PLN SOLD | |
9167 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN SOLD | |
9168 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
9169 |
| 20 PLN | |
9170 |
| 20 PLN | |
9171 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN SOLD | |
9172 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. - frankatura mieszana (Fi.4000.-) ze znaczkiem za 5 hal. wydania koronowego; list polecony wysłany 5.II.1919 z Ostrowca do Wiednia, opłacony zgodnie z prowizoryczną taryfą zagraniczną - za list polecony 25+25 hal. - wprowadzoną dnia 15.I w śpiesznym tempie na drodze telegraficznego porozumienia z Międzynarodowym Związkiem Pocztowym w Bernie; wskutek agresji czeskiej na południe Polski - Zaolzie, 23.I wstrzymano ruch pocztowy z zagranicą odbywający się tą drogą; zaczęto go stopniowo przywracać od 25.II; oferowany walor pomimo blokady granic zdołał dotrzeć do adresata, dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.24 |
| 3 200 PLN SOLD | |
9173 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem na zagniecionym papierze - w efekcie nominał w połowie zamiast na dole znaczka oraz miejscowe braki nadruku, bardzo ciekawe, ze względu na brak znaczków nawet tak uszkodzone zaliczono do nakładu i skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz. | Fi.24 MK |
| 400 PLN | |
9174 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN SOLD | |
9175 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
9176 |
| 35 PLN | |
9177 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
9178 |
| 30 PLN | |
9179 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku nadrukiem z błędem "brak liter ZTA", znaczek bez gumy, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.25aB9 Mi.25I |
| 30 PLN | |
9180 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak liter TA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.25aB10 Mi.25I |
| 40 PLN | |
9181 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku nadrukiem z błędem "brak liter TA", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.25aB10 Mi.25I |
| 50 PLN | |
9182 |
| 40 PLN | |
9183 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk czarnoniebieski, gwarancja i oznaczenie. | Fi.25b Mi.25I |
| 90 PLN | |
9184 |
| 80 PLN | |
9185 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.420.-), bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, z opisem Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 300 PLN | |
9186 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.40 "brak TA i prawej kreski" (Fi.540.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 380 PLN | |
9187 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy brzegowy z błędem "brak liter TA" (Fi.1920.-), gwarancja. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 1 100 PLN | |
9188 |
| 350 PLN | |