8295 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 160 PLN | |
8296 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 90 PLN | |
8297 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z podwójnym drukiem liter TA, unikalne, gwarancja Mikulski. | Fi.19 No Mi.19 K |
| 550 PLN | |
8298 |
1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria znaczków stemplowana grzecznościowo na kopercie, znaczek za 50 hal. z błędem "brak liter ZTA", gwarancja. | Fi.20-29 Mi.20-8 |
| 320 PLN | |
8299 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter PO i lewej gwiazdki, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 50 PLN SOLD | |
8300 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Falkowski. | Fi.21 |
| 25 PLN | |
8301 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
8302 |
1918 drugie wydanie lubelskie, strona medalowego eksponatu wystawowego, w tym list polecony z Radomia 6.II.19 do Zawiercia, mieszana frankatura różnych wydań, opłata zgodna z taryfa pocztową w wysokości 50 hal. za list polecony, stempel odbiorczy Zawiercia na froncie koperty, dodatkowo znaczek z nadrukiem odwróconym i nadrukami przesuniętymi. | Fi.21, 21No, 23, 88A Mi.21, 21K, 23A, 92& |
| 2 700 PLN | |
8303 |
1918 drugie wydanie lubelskie, strona z medalowego eksponatu wystawowego, w tym list polecony prawidłowo opłacony z Radomia do Zawiercia, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Mikulski, plus znaczki z oznaczonych pozycji w arkuszu. | Fi.21, 25a Mi.21, 25I |
| 2 800 PLN | |
8304 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, nieznaczna fałda w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 140 PLN | |
8305 |
| 160 PLN | |
8306 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym i brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 31, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 180 PLN | |
8307 |
| 25 PLN | |
8308 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
8309 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym z błędem B4 z poz. 41, ciężkie podlepki, gwarancja. | Fi.22aB4 Mi.22a |
| 30 PLN | |
8310 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL."; bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja. | Fi.22a B4 |
| 240 PLN | |
8311 |
| 200 PLN | |
8312 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22a No Mi.22a K |
| 150 PLN | |
8313 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 350 PLN | |
8314 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 150 PLN | |
8315 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, z lekko uszkodzoną lewą gwiazdką, sygnowany, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b |
| 320 PLN | |
8316 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 200 PLN | |
8317 |
| 1 200 PLN | |
8318 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 700 PLN | |
8319 |
| 900 PLN | |
8320 |
| 100 PLN | |
8321 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
8322 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 450 PLN | |
8323 |
| 150 PLN | |
8324 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 150 PLN | |
8325 |
| 240 PLN | |
8326 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. - frankatura mieszana (Fi.4000.-) ze znaczkiem za 5 hal. wydania koronowego; list polecony wysłany 5.II.1919 z Ostrowca do Wiednia, opłacony zgodnie z prowizoryczną taryfą zagraniczną - za list polecony 25+25 hal. - wprowadzoną dnia 15.I w śpiesznym tempie na drodze telegraficznego porozumienia z Międzynarodowym Związkiem Pocztowym w Bernie; wskutek agresji czeskiej na południe Polski - Zaolzie, 23.I wstrzymano ruch pocztowy z zagranicą odbywający się tą drogą; zaczęto go stopniowo przywracać od 25.II; oferowany walor pomimo blokady granic zdołał dotrzeć do adresata, dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.24 |
| 4 000 PLN | |
8327 |
| 13 PLN SOLD | |
8328 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 90 PLN | |
8329 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
8330 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na górze zamiast na dole znaczka, brak części nadruku, załamania papieru będące przyczyną błędu, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 500 PLN | |
8331 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 480 PLN | |
8332 |
| 150 PLN | |
8333 |
| 150 PLN | |
8334 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |