8023 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
8024 |
1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 126 |
| 35 PLN | |
8025 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta ostemplowana okolicznościowo 21.III w pierwszym dniu obiegu. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN | |
8026 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone e w niezwyciężony", gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
8027 |
| 12 PLN | |
8028 |
1952 "Bierut" komplet 6 czystych kopert z hasłami propagandowymi: C, D, E, F, G, H. | Fi.Ck13 |
| 120 PLN | |
8029 |
1952 koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym C. | Fi.Ck11 |
| 10 PLN SOLD | |
8030 |
1952 koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym E. | Fi.Ck11 |
| 10 PLN SOLD | |
8031 |
1953 rocznik - 13 kart, w tym po 6 sztuk Cp135 i 136 (6 haseł). | Fi.Cp135-137 |
| 200 PLN | |
8032 |
1953 koperta z napisem "CENA 95 GR" antykwą, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F. | Fi.Ck18a |
| 45 PLN SOLD | |
8033 |
1953 koperta z hasłem propagandowym G. | Fi.Ck 16II |
| 80 PLN | |
8034 |
1953 koperta z hasłem propagandowym D. | Fi.Ck 18 |
| 13 PLN SOLD | |
8035 |
1953 koperta z hasłem propagandowym F. | Fi.Ck 16a |
| 13 PLN SOLD | |
8036 |
1953 koperta z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym H. | Fi.Ck18a |
| 10 PLN SOLD | |
8037 |
1953 koperta z sygnaturą VII.52 i hasłem propagandowym G. | Fi.Ck16 |
| 10 PLN SOLD | |
8038 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 19a, gwarancja. | Fi.Cp 132A |
| 45 PLN SOLD | |
8039 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka (na odpowiedź) z nadrukiem typ 19a, gwarancja. | Fi.Cp 132B |
| 45 PLN SOLD | |
8040 |
1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 2, gwarancja. | Fi.Co 132 |
| 150 PLN | |
8041 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 100 PLN | |
8042 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |
8043 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 120 PLN | |
8044 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja. | Fi.Cp 131 |
| 200 PLN | |
8045 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |
8046 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 45 PLN SOLD | |
8047 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |
8048 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka ze stemplem typ 14, gwarancja. | Fi.Cp 131 |
| 120 PLN | |
8049 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży. | Fi.Cp 140 |
| 10 PLN | |
8050 |
1955 festiwal młodzieży, całostka. | Fi.Cp 139 |
| 10 PLN | |
8051 |
1955 całostka z sygnaturą VI.56 z usterkami druku "nazua" i "miejee". | Fi.Cp 138 |
| 50 PLN | |
8052 |
1955 rocznik - 3 karty. | Fi.Cp138-140 |
| 35 PLN | |
8053 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie, komplet 2 kart skasowanych okolicznościowo 4.6 (!), kasownik z błędem daty 4.6 zamiast 4.8, ciekawostka. | Fi.Cp139-140 |
| 50 PLN | |
8054 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | |
| 60 PLN | |
8055 |
1956 całostka ilustrowana wykorzystana jako etykieta do worka pocztowego. Tematyka religijna tej karty nie odpowiadała władzy ludowej, karty wycofano bardzo szybko z obiegu i wykorzystywano do sporządzania etykiet do worków pocztowych, karta uszkodzona przy rozklejaniu, bardzo rzadka, gwarancja. | Fi.Cp 105 |
| 900 PLN | |
8056 |
1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce". | Fi.Cp144 |
| 35 PLN | |
8057 |
1956 festiwal sztuki, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 143I, II |
| 20 PLN | |
8058 |
1956 Targi Poznańskie, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 142I, II |
| 20 PLN | |
8059 |
1956 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 141 |
| 10 PLN | |
8060 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 b |
| 100 PLN | |
8061 |
1956 całosta wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 d |
| 100 PLN | |
8062 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 c |
| 100 PLN | |