7983 |
1947 "MUZEUM - PAŃSTWOWE OŚWIĘCIM" 14.VI kasownik okolicznościowy na kartach pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu. | Fi.Cp97-98 |
| 50 PLN | |
7984 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47 na papierze x nieprawidłowo cięta - duży margines u góry. | Fi.Cp 103 |
| 60 PLN | |
7985 |
1948 całostka z sygnaturą VIII.47 na papierze y z usterką - uszkodzona ramka znaku opłaty, gwarancja. | Fi.Cp 103 |
| 60 PLN | |
7986 |
1948 całostka ilustrowana, na odwrocie pozostałości po dwóch podlepkach. | Fi.Cp 105 |
| 100 PLN | |
7987 |
1948 całostka z obiegu, gwarancja. | Fi.Cp 105 |
| 250 PLN | |
7988 |
1948 Miesiąc Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 27 PLN SOLD | |
7989 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110IAb |
| 63 PLN SOLD | |
7990 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110IIa |
| 63 PLN SOLD | |
7991 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110IIb |
| 63 PLN SOLD | |
7992 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim i usterką - pionowa linią biegnącą przez rysunek. | Fi.Cp 117a |
| 50 PLN | |
7993 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze zielonym. | Fi.Cp 117b |
| 25 PLN | |
7994 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp 117c |
| 25 PLN | |
7995 |
1949 Wydanie prowizoryczne, zestaw 3 kart 101 z nadrukami typu 3, ilustracje w kolorach: niebieskim, zielonym, oliwkowym, czyste. | Fi.Cp117 |
| 120 PLN | |
7996 |
1949 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej wartości 10ZŁ na karcie ze znakiem opłaty "Polacy walczący w Hiszpanii" - jedna z najrzadszych całostek polskich (nakład 2144 sztuk), z oryginalnego obiegu pocztowego, wysłana 15.III.1950 z Brzeska do Krakowa; piękny stan zachowania; gwarancja i opis Shmutz. | Fi.Cp118 |
| 1 500 PLN | |
7997 |
| 10 PLN | |
7998 |
1949 Bolesław Bierut, bez napisu propagandowego, sygnatura II.50. | Fi.Cp109I |
| 10 PLN | |
7999 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b. | Fi.Cp110IIb |
| 100 PLN | |
8000 |
1949 koperta nakładu VII48, ślady po podklejeniu klapy. | Fi.Ck 11 |
| 18 PLN SOLD | |
8001 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
8002 |
| 150 PLN | |
8003 |
1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
8004 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 15, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 150 PLN SOLD | |
8005 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN | |
8006 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 12, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 150 PLN SOLD | |
8007 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN SOLD | |
8008 |
| 65 PLN SOLD | |
8009 |
1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
8010 |
1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
8011 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
8012 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
8013 |
| 160 PLN | |
8014 |
1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.52 z Krynicy. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
8015 |
1950 koperta z nakładu III-49 z nadrukiem groszy. | Fi.Ck 12 |
| 25 PLN SOLD | |
8016 |
1950 "groszy" typ 23A, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XI. | Fi.Cp124 |
| 35 PLN | |
8017 |
1951 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 130 |
| 10 PLN | |
8018 |
1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg. | Fi.Cp 130 |
| 50 PLN | |
8019 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
8020 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
8021 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
8022 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery ac w słowie podżegaczom, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |