The auction will end on 10.05.2021

1925 "MANEWRY W.P. URZĄD POCZTOWY", list polecony z wielkich manewrów Wojska Polskiego wysłany 12.8.25 do Lwowa, nadawcą listu był gen. Tadeusz Rozwadowski, który był dowodzącym manewrami na Wołyniu, opłata zgodna z taryfą pocztową - należność za polecenie dwoma znaczkami za 15 gr. umieszczona na odwrocie koperty, dla zaproszonych gości w specjalnym pociągu zainstalowany był urząd pocztowy, stosujący okolicznościowy kasownik (Myślicki 25 002) i erkę, obiegowy list polecony z tymi stemplami należy do wielkich rzadkości, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 11468

Auction 103
Watch
Close: 10.05.2021 22:00
Start price: 2 000 PLN
Current price: 2 000 PLN
Catalog: Fi.210
Category: Inter-war Poland 1919-1939

Auction

Minimum price2 000 PLN
Bid amount
PLN
Currency Minimum price
USD ~ 550.96 $
GBP ~ 396.04 $
EUR ~ 455.58 $