The auctions ends in:

Lot # 282
Close:
Start price: 30 000 PLN
Current price: 30 000 PLN
Number of bids: 0 (Bid history)
Catalog: Mi.1b
Fi.1b
Category: Polish Kingdom
Description

1860 pierwszy polski znaczek w kolorach niebieskim i karminowym na liście z Brzeźnicy (koło Częstochowy obecnie Brzeźnica Kościelna) do Warszawy, znaczek unieważniony stemplem numerowym Brzeźnicy z cyfrą 163 w czterech okręgach, wysoki stopień rzadkości według M.Bojanowicza - 8 punktów w dziesięciostopniowej skali rzadkości, dwujęzyczny miejscownik Brzeźnicy w kolorze czarnym z ręcznie wpisana datą 16/3 (szesnasty marzec), na odwrocie datownik i godzinnik odbiorczy z Warszawy, najprawdopodobniej jeden z dwóch zachowanych listów z tego urzędu pocztowego, drugi z kolekcji M.Bojanowicza z miejscownikiem odbitym w kolorze czerwonym, list z kolekcji Dr. Edrarda Kossoya, znaczek w doskonałym stanie i piękne czyste odbitki kasownika i miejscownika.
Photo
Auction
Current price: 30 000 PLN
Minimum price 30 000 PLN

The system will automatically bid for you, up to the maximum amount entered right. If another participant bids above your current bid, the system will automatically bid on your behalf with the minimum amount in excess of the current bid.

PLN

USD: ~8 219.18

GBP: ~6 451.61

EUR: ~7 142.86

If you find this lot interesting, but do not wish to bid it, press the button. The lot will be included in a special list that allows you to check later the bidding of the lot.