 |
| |
Wpisz słowo którego szukasz, lub jego fragment
Podaj numer lotu
|
|
|
 |
| |
|
|
|
 |
znaczek bez podlepki |
 |
znaczek na podlepce |
 |
znaczek bez gumy |
 |
znaczek stemplowany |
 |
znaczek na wycinku |
 |
list, całość pocztowa |
 |
czworoblok |
 |
nadruk podwójny |
 |
nadruk odwrócony |
 |
nadruk podwójny, normalny i odwrócony |
| Fi |
Katalog Fisher |
| Mi |
Katalog Michel |
|
| Poz# |
Cechy |
Katalog |
Opis |
Aktualna cena |
| 9641 |

|
Fi.Cp33
|
1920 karta do korespondencji zagranicznej. |
70.00 PLN
|
| 9642 |

|
Fi.Cp33
|
1920 kartka do obrotu zagranicznego z dwujęzycznym hasłem propagandowym. |
50.00 PLN
|
| 9643 |

|
Fi.Cp35I
|
1920 karta do obrotu krajowego na kartonie szarym, linia dzieląca kartkę pod "P" napisu KARTA POCZTOWA. |
60.00 PLN
|
| 9644 |

|
Fi.Cp35II
|
1920 karta do obrotu krajowego na kartonie żółtobrązowym, hasło propagandowe D (cytat Hugona Kołłątaja); pionowa linia pęknięta. |
120.00 PLN
|
| 9645 |

|
Fi.Cp35II
|
1920 kartka z hasłem propagandowym E. |
80.00 PLN
|
| 9646 |

|
Fi.Ct4
|
1920 dowód nadania telegramu. |
150.00 PLN
Sprzedany |
| 9647 |

|
Fi.Cp38I
|
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 2 mk, długość napisu 98,5 mm. |
50.00 PLN
|
| 9648 |

|
Fi.Cp39
|
1921 kartka z Pokrzydowa 14.11.21 do Niemiec. |
15.00 PLN
|
| 9649 |

|
Fi.Cp39I
|
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm. |
50.00 PLN
|
| 9650 |

|
Fi.Cp40I
|
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm. |
50.00 PLN
|
| 9651 |

|
Fi.Cp40II
|
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 96,5 mm, karta z tyłu zapisana. |
40.00 PLN
|
| 9652 |

|
Fi.Cp41
|
1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego. |
80.00 PLN
|
| 9653 |

|
Fi.Cp39
|
1922 kartka z Mogilna 23.4.22 do Niemiec. |
15.00 PLN
|
| 9654 |

|
Fi.Ct7
|
1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina. |
50.00 PLN
|
| 9655 |

|
Fi.Ct9
|
1923 dowód nadania telegramu. |
80.00 PLN
|
| 9656 |

|
Fi.Cp43I
|
1926 całostka z sygnatirą Nr 464. |
310.00 PLN
Sprzedany |
| 9657 |

|
Fi.Cp43I
|
1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76 - 10.000.000 -26. |
55.00 PLN
Sprzedany |
| 9658 |

|
Fi.Cp45
|
1926 kartka do obrotu zagranicznego. |
50.00 PLN
|
| 9659 |

|
Fi.Cp45Is
|
1926 Kolumna Zygmunta, 20 gr., brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta wysłana 23.VII.1934 z Iłży do Rembertowa. |
60.00 PLN
|
| 9660 |

|
Fi.Cp45I
|
1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia. |
25.00 PLN
|
| 9661 |

|
Fi.Cp47
|
1927 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-927. |
410.00 PLN
Sprzedany |
| 9662 |

|
Fi.Cp45
|
1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium. |
25.00 PLN
|
| 9663 |

|
Fi.Cp48
|
1928 Henryk Sienkiewicz, całostka bez hasła propagandowego, sygnatura II-1928. |
40.00 PLN
Sprzedany |
| 9664 |

|
Fi.Cp48I
|
1928 Henryk Sienkiewicz, całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931. |
190.00 PLN
Sprzedany |
| 9665 |

|
Fi.Cp49
|
1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928 bez hasła propagandowego. |
150.00 PLN
Sprzedany |
| 9666 |

|
Fi.Cp49
|
1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928 bez hasła propagandowego. |
150.00 PLN
|
| 9667 |

|
Fi.Cp49I
|
1931 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 i hasłem propagandowym G, niewielkie praktycznie niewidoczne naddarcie u dołu. |
250.00 PLN
Sprzedany |
| 9668 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
160.00 PLN
Sprzedany |
| 9669 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
140.00 PLN
Sprzedany |
| 9670 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, całostka załamana, jak na ilustracji. |
140.00 PLN
Sprzedany |
| 9671 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik minimalny ślad po zmoczeniu. |
105.00 PLN
Sprzedany |
| 9672 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
140.00 PLN
Sprzedany |
| 9673 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8 - Wilno, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
160.00 PLN
|
| 9674 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
140.00 PLN
Sprzedany |
| 9675 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
160.00 PLN
Sprzedany |
| 9676 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
140.00 PLN
Sprzedany |
| 9677 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik. |
140.00 PLN
Sprzedany |
| 9678 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry. |
140.00 PLN
Sprzedany |
| 9679 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27 - Hel, sygnatura VIII-1931, stan dobry - niewielkie uszkodzenia narożników. |
100.00 PLN
|
| 9680 |

|
Fi.Cp50I
|
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. |
160.00 PLN
Sprzedany |
 |
|
 |
|