The auction will start on 19.04.2024

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
13777

1951 groszy, listu firmowego z Szczecina do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 21 w kolorze fioletowym, znaczki skasowano stempelkiem groszy na kopercie.

40 PLN40 PLN
13782

1951 groszy, miejscowy list firmowy z Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 23 w kolorze fioletowym.

20 PLN20 PLN
13797

1951 groszy, list z Sulechowa do Warszawy opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 9 w kolorze czarnym.

30 PLN30 PLN
13801

1951 groszy, list do Warszawy nadany w ambulansie pocztowym na trasie Piła - Krzyż Wielkopolski nr 452 opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 20 w kolorze fioletowym.

100 PLN100 PLN
13802

1951 groszy, list do Warszawy nadany w ambulansie pocztowym na trasie Głogów - Leszno nr 406 opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym.

100 PLN100 PLN
13805

1951 groszy, list z Wągrowca do Warszawy nadany w ambulansie pocztowym na trasie Krzyż Bydgoszcz - Poznań nr 426 opłacony znaczkiem z nadrukiem groszy typ 17 w kolorze fioletowym.

80 PLN80 PLN
13806

1951 groszy, list z Krzyża Wielkopolskiego do Warszawy nadany w ambulansie pocztowym na trasie Krzyż Wielkopolski - Wałcz nr 468 opłacony znaczkiem z nadrukiem groszy typ 18 w kolorze fioletowym.

80 PLN80 PLN
13807

1951 groszy, list do Warszawy nadany w ambulansie pocztowym na trasie Racławice Śląskie - Katowice nr 305 opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 w kolorze czerwonym.

80 PLN80 PLN
13821

1951 I Kongres Nauki Polskiej, znaczek z silnie przesuniętą perforacją.

45 PLN45 PLN
13863

1952 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek z pustopolem na lewym marginesie.

700 PLN700 PLN
13886

1952 elektrownia w Jaworznie, seria z dwoma odmianami ząbkowania znaczka za 1,50 zł.

40 PLN40 PLN
13899

1952 Światowy Kongres Obrońców Pokoju w Wiedniu, seria z odmianami.

15 PLN15 PLN
13908

1953 "PAŁAC KULTURY i NAUKI IMIENIA JÓZEF STALINA/ ROCZNICA PODPISANIA UMOWY MIĘDZY RZĄDEM POLSKI I ZSRR", znaczek na kopercie skasowany okolicznościowo w Warszawie (Myślicki 53 003).

40 PLN40 PLN
13909

1953 70 rocznica śmierci Karola Marksa, znaczek za 60 gr. z powtarzalnym błędem "duża chmura pod datą 1953" i "plama obok rękawa"; gwarancja.

350 PLN350 PLN
13916

1953 Kolarski Wyścig Pokoju, seria czysta (Fi.100.-).

60 PLN60 PLN
13920

1953 komplet 4 karnetów - "VI MIĘDZYNARODOWY KOLARSKI WYŚCIG POKOJU", znaczki ostemplowane w miastach, w których rozpoczynano etapy rozgrywane w Polsce: Warszawa, Łódź, STALINOGRÓD, Wrocław (Fi.200.-).

180 PLN180 PLN
13957

1954 Międzynarodowe Zawody Szybowcowe, seria czysta w czworoblokach (Fi.180.-).

130 PLN130 PLN
13974

1954 V Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, czworoblok znaczków za 60 gr o ząbkowaniu ZR 12½:12¾ - blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.I.W.1. 54 r. - znajdującym się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
14012

1955 karnet - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA KIELCE 20-27.III.1955 r.".

40 PLN40 PLN
14037

1955 komplet 4 karnetów - "VIII WYŚCIG POKOJU", znaczki ostemplowane w miastach, w których rozpoczynano etapy rozgrywane w Polsce: Warszawa, Łódź, STALINOGRÓD, Wrocław; wizerunek okładki karnetu na skanie, dla celów poglądowych - zmontowany elektronicznie (Fi.60.-); temat-KOLARSTWO.

50 PLN50 PLN
14043

1955 XXIV Międzynarodowe Targi Poznańskie, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, gwarancja.

150 PLN150 PLN
14079

1955 STALINOGRÓD "10 LAT PRL NA MORZU 1945-1955" Stalinogród 1 (jak w latach 1953-56 nazywano Katowice), znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 4.IV (Myślicki 56 007); temat - STATKI.

20 PLN20 PLN
14096

1956 "I MIĘDZYNARODOWE ZAWODY STRZELECKIE SZCZECIN" koperta ostemplowana okolicznościowo 23.6.

10 PLN10 PLN
14102

1956 FDC - "XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata" (Fi.35.-).

25 PLN25 PLN
14106

1956 IX Wyścig Pokoju, komplet 4 kopert z kasownikami wszystkich etapów na terenie Polski: Warszawa, Łódź, Stalinogród!!! i Wrocław; temat - KOLARSTWO.

30 PLN30 PLN
14111

1956 wydanie prowizoryczne, 40/80 gr niebieskoczarny nadruk typograficzny nowej wartości, narożnikowa parka, odstęp między 0 i G w nadruku: na poz.1 - 2,2 mm, na poz.2 - 3 mm; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

200 PLN200 PLN
14115

1956 FDC - "Międzynarodowa Kampania Muzealna" (3 koperty - Fi.25.-).

15 PLN15 PLN
14125

1956 karnet - "XVI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W MELBOURNE"; temat - OLIMPIADA.

30 PLN30 PLN
14147

1957 VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, znaczek z błędem na poz.7 "biała plama w cyfrze 1" na kopercie FDC, gwarancja.

30 PLN30 PLN
14259

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, komplet arkusików tak zwanej "subskrypcji" z obciętymi marginesami - środki z bloków.

250 PLN225 PLN
14268

1960 Polskie stroje ludowe (II), parki "odwrotne" (kobieta po lewej, mężczyzna po prawej), seria ząbkowana i nieząbkowana, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN200 PLN
14273

1960 karnet "550 ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM" z dodatkowymi kasownikami okolicznościowymi z pola bitwy.

70 PLN70 PLN
14274

1960 karnet - "1000 LAT PAŃSTWA POLSKIEGO, 100 LAT POLSKIEGO ZNACZKA POCZTOWEGO, V WYSTAWA FILATELISTYCZNA W BRODNICY", bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
14296

1960 POCZTA HARCERSKA - trzy koperty ofrankowane znaczkami Poczty Harcerskiej ostemplowanymi 11.9 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym z okazji Wystawy Filatelistycznej POLSKA '60; dekoracyjny zestaw w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - HARCERSTWO.

60 PLN60 PLN
14348

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, komplet znaczków z przywieszkami: parek, trójek, czwórek.

50 PLN50 PLN
14437

1964 koty, znaczek z przesuniętą perforacją pionową już na ramkę.

40 PLN40 PLN
14439

1964 koty, znaczek ze zdojonym ("podwójnym") drukiem barwy zielonej - podwójna ramka i najlepiej widoczne podwójne sygnatury, gwarancja Walocha.

600 PLN600 PLN
14440

1964 koty, znaczek z usterką "plama na prawej ramce".

10 PLN10 PLN
14441

1964 koty, znaczek z usterką "plama na cyfrze 0 w nominale".

10 PLN10 PLN
14443

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria stemplowana okolicznościowym kasownikiem.

10 PLN10 PLN